Įkraunama...
Įkraunama...

Kas labiausiai erzina

Bailumas.
Atsakyti
[quote=buurbuulis,2012 01 27, 18:26]E
1 tikras bambeklis doh.gif doh.gif
2 kodel nemokini taupyt? dziaugiuos, kad mano vyras taupus. be to jis tiek dirba, kad nieko neperka..tik kai reikia drabuziu. as perku maisto produktus, apmoku saskaitas ir t.t.
3 kodel toks pasiputes? doh.gif g.gif g.gif
Papildyta:


susidaro ispudis kad jame viskas erzina. o gal jausmu nebeliko? o kas tau jame patinka? g.gif g.gif bigsmile.gif
Papildyta:
[quote=Vitulka,2012 01 29, 15:12]erzina komentarai apie aplinkinius. Jaučias geresnis, protingesnis už visus kitus. Aš jam liepiu prie manęs nuo komentarų susilaikyt, nes jie absurdiški - pardavėja ne taip atrodo, tai lėtai dirba, galėtų greičiau, draugas šioks toks ir anoks. Lyg pats idealus būtų. Baisiai didelis kritikas. Aš jam liepiu pirma savęs žiūrėt.
erzina, kai mane skubina, man patinka neskubant išsidažyt, apsirengt, susiruošt. Svarbiausia būna, kad nepasako tiksliai kada reik būt susiruošus, o paskui bumba, kad ilgai krapštaus.
erzina, kad tualeto vieną dangtį nuleidžia, kito ne. Negi taip sunku nuleist abu doh.gif
erzina, kai valgydamas prisideda pilną burną ir sėdi kaip barsukas pūstais žandais, o tada čepsi. Kai paklausi, kodėl taip skuba valgyt, sako, kad viską reik į burną susikimšt (bulves, mėsa, daržoves), nes noris viską vienu metu ragaut. Bet negi negalima visko po biški tiesiog doh.gif
[/quote]

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
mane erzina kad jis visada visiems geras, niekada nepaburbes, neturi drasos kaimynams pasakyt kad per daug triuksma kelia ir t.t.
erzina kad vakare tingi veida nusipraust, kai prausiasi aptasko veidrodi
visur ir vasada apsiterlines. doh.gif doh.gif kai valgo krinta, apsiteskia, dantis valantis apsiteskia. karta per savaite keicia namu treninga bet jau uz 2d visas demetas..ale ka padarysi, nera nei vieno idealaus
erzina kad nori nutrumpint krutines plaukus o as noriu apzelusio
siaip as neburbu daug ant jo, geras jis vyras. as irgi turiu trukumu.
susigyvenom per 4metus, pripranti, toleruoji, zinai, kad nepakeisi zmogaus, jis nemasina..be to nera tokie yprociai kurie laaabai erzina
ji erzina kad jeigu ko noriu tai vis kalbu ir kalbu apie ta kol nepasiekiu savo
erzina kad noriu buciuot jo krutine rolleyes.gif rolleyes.gif man patinka pakramtyt spenelius nes ji labai nuo to juokas ima..jis ginasi o as puolu rolleyes.gif rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Uzsieniete @ 2011 09 14, 19:06)
QUOTE (Dorata @ 2004 04 07, 12:11)
Žiuuuu tie vyrai kokie nešnekūs, o galvojau, kad aš čia tokia vargšė.
Maniškis dar mane nervina, dėl to, kad kai tik grižta namo varo į tuliką pašikt, o vyro gi labai smirda, tai aš jam sakau kai tik grįžtam, tik neik į tuliką, nes aš sisių noriu.
Nes po jo tai reikia kokia 20 min į tuliką neiti, gaiviklis nepadeda, bet dar pagadina.
O darbe jis neina visą dieną kenčia, administracijoj vyras dirba tai nenori, kad kas žinotų kaip jo šūdas smirdi.
perskaiciau draugui savo, tai negaliu, 20min juokiaus iki asaru, sako "cia tai jau nenormalu, gi ieini, iseini ir nieks nepastebes, kad ten jo sudas"  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



pas mus gerai- beveik visur italijoje 2 tulikai
pas mus tolete langas yra- kad nesmirdetu atidarai langa... thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Uzsieniete @ 2011 09 14, 19:06)
QUOTE (Dorata @ 2004 04 07, 12:11)
Žiuuuu tie vyrai kokie nešnekūs, o galvojau, kad aš čia tokia vargšė.
Maniškis dar mane nervina, dėl to, kad kai tik grižta namo varo į tuliką pašikt, o vyro gi labai smirda, tai aš jam sakau kai tik grįžtam, tik neik į tuliką, nes aš sisių noriu.
Nes po jo tai reikia kokia 20 min į tuliką neiti, gaiviklis nepadeda, bet dar pagadina.
O darbe jis neina visą dieną kenčia, administracijoj vyras dirba tai nenori, kad kas žinotų kaip jo šūdas smirdi.
perskaiciau draugui savo, tai negaliu, 20min juokiaus iki asaru, sako "cia tai jau nenormalu, gi ieini, iseini ir nieks nepastebes, kad ten jo sudas"  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



pas mus gerai- beveik visur italijoje 2 tulikai
pas mus tolete langas yra- kad nesmirdetu atidarai langa... thumbup.gif thumbup.gif
maniskis kaku daro tik namie, visa diena kencia..jam darbe neiseina g.gif biggrin.gif biggrin.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(viktoryte1 @ 2011 08 16, 04:45)
mane, kaip ir dauguma nervina kai manes nesiklauso unsure.gif  ir kai susipykes iskarto lenda aiskintis, o as tada viena pabuti noriu blush2.gif taciau issauklejau visada po pietu suplauti visus indus, ir ryte lova pakloti  thumbup.gif kas anksciau buvo labai sunku jam  smile.gif


kaip isauklesi- taip turesi
maniskis VISADA pirmas ateina taikytis, net jeigu mano kalte. as kai supyksu noriu nekalbeti, o jis lenda kalbetis blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZBITKA: 13 vasario 2012 - 00:49
Nervina, kad pastoviai veluoja maziausiai pusvalandi ir nemato tame nieko blogo.
Kasdien aptaskytas veidrodis po kiekvieno prausimosi. doh.gif Manisksi ir megejas pabezdet, nie prie manes aisku, stengiasi visad iki WC nubegt ar iki kito kambario, bet drioksteli, kad net sienos dreba, neiseina jam niekaip tyliau biggrin.gif O kai susipykstam ir susedam pasikalbet, tai as kalbu pastoviai viena, is jo zodzio neispesi, as tokia karsto budo, man pasigincyti norisi, o kai jis nekalba, tai man dar labiau kraujas verda. blush2.gif Na bet kai neturiu su kuo gincytis, tai taip ir nurimstu smile.gif
Atsakyti
Erzina: kai naudoja mano veido krema, kai liecia rankomis mano veida , kai lenda buciuotis nesiskutes ( mano oda alergiska), kai po darbo atsakineja i darbinius meilus, iskilus konfliktui susiraukia ir nekalba, per daug malonus ir mandagus kitiems zmonems.
Atsakyti
Niekas neerzina ax.gif tiksliau, as padarau taip, kad manes neerzintu biggrin.gif zinoma, as kalbu apie smulkmenas/buitiniuose reikaluose atsiskleidziancias zmogaus 'savybes', todel su sypsena ir rasau (nes priesingu atveju, nebutu pora, jei esminiai dalykai nervitu). O darau taip- NEMATAU to ax.gif arba pakreipiu taip situacija, kad vyras nustoja tai dares. Reikia gudriai parodyti, kad tau, svelniai tariant, tai ne prie sirdies ir protingas vyras susipras ax.gif
Pykciai ir kyla del musu neteisingo poziurio, musu jautrumo ir tos dienos 'blogumo' biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2012 02 13, 10:10)
Erzina: kai naudoja mano veido krema, kai liecia rankomis mano veida , kai lenda buciuotis nesiskutes ( mano oda alergiska), kai po darbo atsakineja i  darbinius meilus,  iskilus konfliktui susiraukia ir nekalba, per daug malonus ir mandagus  kitiems zmonems.


manes tai neerzina- naudojam ta pati krema, tik as turiu dar kitus 2. naudojam ta pati sampuna tik jis sunaudoja 2gubai daugiau
del darbo pyksi nepyksi- dirba nuo 9.30 iki 20.30 plius sestadieni ir sekmadieni kartais sedi prie kompo (si sestadieni prasedejo beveik visa). jis dirba seimos firmoje, tai darbo valandu neskaiciuosi kai firma tavo... nors pelno firma dabar negauna, bet uzdirba neblogai ir islaiko mus abu. blush2.gif
Atsakyti
ZBITKA,
1. Savotiškai bambeklis. Pavyzdžiui ant manęs jis niekada neburba ir nebumba (išskyrus atvejus, kai kažkur reikia ruoštis, o aš noriu pasipuošti ir nespėju), bet užtat burba, kad atėjus į kavinę tą pačią minutę neprieina padavėja, parduotuvėse dėl kažko ir t.t. Su manimi bambeklio nelieka 4u.gif
2. Kaip keistai nuskambėjo klausimas, nesupyk.. bet taip visko mokini vyrą, norėdama paversti jį kažkokiu, kokio būtent nori tu? Absurdas. Visi esame skirtingi, ir mylime už tokį, koks yra dabar, ir žmonės ne visada keičiasi, mokosi, tiksliau dažniausiai - niekada. Šiokia tokia pažanga yra, jis taupo mūsų vestuvėms, nes mano pajamos labai mažos, jis prisideda prie mano išlaidų ir man padeda, jis dabar jau apmasto, kad gal per brangu, gal nereikia, gal neapsimoka ir t.t. Beto, kol dar nesame oficiali šeima, nesinori taip imti ir pavyzdžiui atėmus algą taupyti.. hihihi.gif žinoma, neakivaizdžiai pajamos dalinamos, bet jis uždirba daugiau, o aš nejaučiu teisės sakyti to nepirk, tas per brangu ir t.t.
3. Nežinau kaip tiksliai apibūdinti. Pasipūtęs, nori pasirodyti.. čia manau auklėjimo spraga, nes mamytė labai cackino ir dar dabar cackina, ten ir mama tokia, kad vos ne kas mes tokie, o kiti prasti.. jis taip pat visada būdavo: `mano sūnelis, mano sūnelis..`, tai jau suprantate, koks jis buvo `geriausias, protingiausias, gražiausias ir t.t.`, viskas jam per prasta jos manymu. Bet vėl su manimi viskas keičiasi, ne tai, keičiasi, bet kaip aš manau, tiesiog `nebebandoma iššokti aukščiau bambos ir pasirodyti paprastai`, nes ten visa šeima tokia.. auklėjimo spragos, tiksliau pačios mamytės spragos.. kaikas keičiasi šiuo klausimu, bet vistiek negaliu pakęsti, kai per daug gerai apie save galvoja ir nori pasirodyti..
---
Na čia trūkumų ir erzinančių dalykų tema mirksiukas.gif į temą, kas man jame labai patinka, prirašyčiau dar daugiau mirksiukas.gif Jūs prirašėte ne ką mažiau už mane, tai ką, irgi nebeliko jausmų, visas jis tik erzina? mirksiukas.gif
Pati beveik į viską atsakei, aš pati turiu trūkumų, kurie tikiu, kad erzina jį, nes nėra tobulų, kitas vyras lygiai taip pat kažkuo erzintų, nes visi esame skirtingi, o vienodi erzintų dar labiau tik.. tai nėra trūkumai, kurie keltų neapykantą, jie tiesiog erzina ir tiek. Mes apsitrynėme, pavyzdžiui į daugumą tų dalykų aš dažnai sugebu išvis nebereguoti ir nekreipti dėmesio, žinau, kad man nepatinka, bet jis nepasikeis, tai kam gadinti sau nervus. Nusisuki ir nueini.
---
Man labai įdomu kiek Jums metų, nes pasakyti "Kaip išsiauklėsi, taip turėsi..", taip kvaila.. jeigu nežinote, juos jau išauklėjo.. tėtis, mama, seneliai, mokykla, draugai ir visa aplinka. Tai jau yra susiformavęs žmogus, žmogaus nepakeisi ir neišsiauklėsi, gali kažką minimaliai pakoreguoti, tik tiek mirksiukas.gif o ir kokia čia meilė, jei nori auklėti? Juk turėtume mylėti tokį, koks yra. Nesupyk, bet tavo postai man tokie 4u.gif

QUOTE(ievvvvaa @ 2012 02 13, 11:12)
Niekas neerzina  ax.gif tiksliau, as padarau taip, kad manes neerzintu  biggrin.gif zinoma, as kalbu apie smulkmenas/buitiniuose reikaluose atsiskleidziancias zmogaus 'savybes', todel su sypsena ir rasau (nes priesingu atveju, nebutu pora, jei esminiai dalykai nervitu). O darau taip- NEMATAU to  ax.gif arba pakreipiu taip situacija, kad vyras nustoja tai dares. Reikia gudriai parodyti, kad tau, svelniai tariant, tai ne prie sirdies ir protingas vyras susipras  ax.gif
Pykciai ir kyla del musu neteisingo poziurio, musu jautrumo ir tos dienos 'blogumo'  biggrin.gif  4u.gif

thumbup.gif teisingai. Nematyti geriausia, nekreipti dėmesio, tiesiog nereguoti. Aš irgi išmokau, apsitryniau vistik per tiek laiko. Nu erzina jo bumbėjimas parduotuvėje, nu ir ką.. jis ima burbėti pirkdamas, kad čia nepažiūrėjau brokų ir bla bla bla, nu o aš nueinu per porą metrų ir pavartau kabančias palaidines tuo metu. Ir jo negirdžiu, ir moterišką smalsumą patenkinu pačiupinėjusi šmutkes. Nu burba jis, kad padavėja neateina per 3 sekundes, o aš išjungusi išorinius garsus įdėmiai skaitau meniu ir nagrinėju lotuliukas.gif Erzina, kad pripažįsta tik juodas, baltas spalvas, nu ir kas.. norėčiau, kad pagaliau turėtų kažko spalvoto, nu bet jomajo, svarbu jam gražu, jam patinka, o koks man skirtumas, aš jo labiau nemylėsiu už tai, kad jis apsirengs raudoną maikę vietoj juodos. Erzina, kad suplauna indus, bet nesušluosto, nu ir paliksiu, kai padarysiu valgyti ir pakviesiu (specialiai nepatieksiu ant stalo šviežiai, o sakysiu įsidėk), paims ir iššluostys, nes pamatys, kad reikia lotuliukas.gif labai teisingai šneki, tereikia nesukelti iš tų dalykų konfliktinių situacijų mirksiukas.gif žinoma, kai man būna tos dienos tai neįmanoma.. lotuliukas.gif
Atsakyti
Nors, neslepsiu, kartais sunku nematyti/nedirdeti/nusisukti, ypac kai as esu labai isizeidzianti, impulsyvi, na nelengvo charakterio blush2.gif Bet labai pravercia tomis minutemis tiesiog prisiminti, kad neverta pyktis, nervintis del tokiu smulkmenu ir kas is to, kad as uzsiplieksiu 4u.gif
Atsakyti
erzina, kad nuolat pabrėžia, jog "pas mus (Lietuvoj)" viskas daug blogiau nei kitur- gatves pabarstė- negerai, nes nevalo, dabar taškos tos druskos visur, žodžiu tas pesimizmas labiausiai erzina..
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2012 02 14, 11:45)
Nors, neslepsiu, kartais sunku nematyti/nedirdeti/nusisukti, ypac kai as esu labai isizeidzianti, impulsyvi, na nelengvo charakterio  blush2.gif Bet labai pravercia tomis minutemis tiesiog prisiminti, kad neverta pyktis, nervintis del tokiu smulkmenu ir kas is to, kad as uzsiplieksiu 4u.gif

Zinoma, ne visada iseina, nes tiesiog man buna pacioms blogu dienu, kai erzina tiesiog viskas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(buurbuulis @ 2012 02 14, 15:15)
Zinoma, ne visada iseina, nes tiesiog man buna pacioms blogu dienu, kai erzina tiesiog viskas  rolleyes.gif

Joo doh.gif Ir nebutinai pms'as kaltas, buna buna ziezulingu akimirku doh.gif bigsmile.gif Ir mes, moterys, daznai 'pamirstam', kad ir vyrams buna tokiu dienu 'kaip tycia', o mes tada prisigalvojam "nemyli", "negrazi", "kas atsitiko" biggrin.gif
Atsakyti
Ne tas zodis, kad erzina ... (turetu but keiksmazodis).
Ai, nu vienu zodziu, skudurai labiausiai bijo, kad ne duok die ju imidzo nieks nesugadintu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fjorė: 14 vasario 2012 - 22:04