Įkraunama...
Įkraunama...

Fėja

oi, ne.... ypac jei tektu kokioj uzsienio saly prisistatyt... Fea - ar ne ispaniskai reiskia bjauri, baisi.... nu gal ne.. nors.. va Muza yra. Rubackyte. ir grazi, ir talentinga.. ir jai tas vardas tinka nepakartojamai...
Atsakyti
Kaip tik paskaičiau šiandien apie Mūzą Rubackytę ir pagalvojau, kad tikrai, toks neįprastas vardas, o va kokia asmenybė.. Ir daugiau tokių pavyzdžių yra, kad su keistais vardais žmonės daug pasiekia, įdomu, ką psichologai pasakytų apie vardo ryšį su asmenybės pasiekimais smile.gif
Atsakyti
Mane vyras vadina Feja smile.gif bet dukros tikrai taip nepavadinciau...
Atsakyti
Negražus vardas , bent man schmoll.gif
Atsakyti
užjaučiu Jūsų dukrą. doh.gif
Atsakyti
Ui, ne schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
ne ne ne schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(pettite-kristtine @ 2009 08 19, 14:39)
Sveikos. Savo dukryte pavadinom Fėja... Aisku jokiam vardyne neradom tokio vardelio,o gal is vis kaipo vardo tokio ner,bet kazkuo jis mus patrauke,gal savo mistika,o gal del to,kad kaip minejau tokio vardo niekam nebuvo suteikta... iki siol... Tai kaip manot Mamytes ar nepadarem kvailystes,aisku dabar jau nieko nebepakeisi,bet idomi jusu nuomone.  4u.gif

Dar galėtų būti Trolė, Laumė (man gražesnis fėjos atitkmuo - bent lietuviškas), Undinė (turi bent vardo tradiciją, o reikšmė artima).
Idomu, kaip Fėjai sekasi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunute: 27 rugsėjo 2012 - 08:26
Užuojauta dukrai doh.gif
Atsakyti
Ui ne schmoll.gif tyčiosis visi iš vaiko su tokiu vardu doh.gif
Atsakyti
Tėvų noras pavadinti vaiką neįprastai, ypatingai, taip, kad tik jis vienas toks būtų - gražu. Bet tie tėvai dažnai įsivaizduoja tik mažą kūdikėlį, kuriam vardas nuostabiai tinka, arba mažą vaikutį. Reikėtų nepamiršti, kad tas mažas vaikutis užaugs. Manau, labai nusižengėt prieš savo dukterį. Man ir Meilutės, Laimutės, Auksutės visokios yra absurdas, juk suaugęs žmogus. O čia Fėja. O jei ji užims rimtą postą? Kaip į ją rimtai žiūrėt, jei ji vadinasi Fėja? Be to, bent paauglystės laikotarpiu, tikėtina, kad nauji pažįstami ją laikys "palaida" mergina sad.gif Nesakau, kad taip bus, gal vardas jai nuostabiai derės iki pat senatvės, bet visko juk būna.
Papildyta:
Beje, iškilo klausimas. Kaip į tokį vardą reagavo savivaldybės darbuotojai? Negi nebandė perkalbėt. Kiek žinau duodant kvailus arba per ne lyg neįprastus vardus darbuotojos stengiasi atkalbėt.
Atsakyti
doh.gif
Atsakyti