Įkraunama...
Įkraunama...

Fėja

QUOTE(hecke @ 2012 10 08, 15:01)
Koks kieno reikalas, koki tevai duoda vaikeliui varda? smile.gif Kokie dar cia atkalbinejimai savivaldybeje???? Cia jau butu tikras zmogaus nuomones negerbimas. Cia yra jusu vaikas ir tik jus turite teise jam isrinkti varda. Jeigu mergaite ateityje tures pati problemu su situo vardu, tai ims ir pasikeis. O gal jai patiks issiskirti su sitokiu vardu? Mamos, susigeskite ir neteiskite zmogelio is anksto...


Man tai atrodo keistai tokie pasisakymai kaip ,,čia yra mano vaikas ir aš jį vadinu kaip noriu, o ką pagalvos aplinkiniai- visiškai nesvarbu!" blink.gif
Aš pati šiuo metu laukiuosi, bet kol dar nežinau lyties, tol apie vardelius negalvoju. Bet žinau, kad mano vaikas neaugs atskirtas nuo žmonių ir jam gali būti svarbu, kaip aplinkiniai reaguoja į jo vardą. Todėl nerinksim vardo vadovaudamiesi logika - ,,svarbu mums gražu".
Atsakyti
QUOTE(giedruole @ 2012 10 22, 16:13)
Fėjos, nykštukai, burtininkai.....

sūnų galės pavadint Naminuku arba Velykų Zuikiu biggrin.gif
Atsakyti


Tikrai fantazijos trūkumu mamelė nesiskundžia, matyt pasakų daug skaito smile.gif

Beje,draugė dukrelę pavadino Vėja, pirma išgirdus nusistebėjau, bet skambesys labai gražus, originalus ir ne iš "fantastikos srities" vardas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Oasis @ 2012 10 24, 14:50)
Tikrai fantazijos trūkumu mamelė nesiskundžia, matyt pasakų daug skaito smile.gif

  Beje,draugė dukrelę pavadino Vėja, pirma išgirdus nusistebėjau, bet skambesys labai gražus, originalus ir ne iš "fantastikos srities" vardas smile.gif


Labai daug kas išgirdę vardą Vėja perklausia:koks koks?Fėja? blink.gif

Tiesa,yra tema ir apie vardą Vėja ir joje ,pamenu, įvairiausių komentarų kad "vargšas vaikas kai paaugs vaikai mokykloj pravardžiuos visaip(iš serijos"pieva" ir pan) tai galiu pasakyti kad nieko panašaus nėra schmoll.gif cool.gif Jaunimas tam tikra prasme sąmoningesnis šiais laikais smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaara: 24 spalio 2012 - 21:28
nesamoningas vardas ir tiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Oasis @ 2012 10 24, 15:50)
Tikrai fantazijos trūkumu mamelė nesiskundžia, matyt pasakų daug skaito smile.gif

  Beje,draugė dukrelę pavadino Vėja


Vėja- visai kas kita, jis turi reikšmę nuo žodžio "vėjas", gražu smile.gif
Atsakyti
Jooo, tevai is begalines meiles visokiu kvailysciu pridaro. Bet reikia stengtis, kad paauges ar suauges vaikas nesigedytu zmonems pasakyti savo vardo.
As pazinojau tamsaus gymio Saule, ir apie 100 kg. Meilute. Ziauru. blink.gif
Atsakyti
nesamone.. schmoll.gif
Atsakyti
Kaip čia dabar visos susikrimto, gėdyti ėmė. Apie vaiką galvoti- juk mama apie vaiką net sapnuose galvoja. Jeigu davė tokį vardą, kitų ausiai nepriimtiną, bet švelnų- tai tik iš meilės. Aš daug dirbu su vaikais ir jie visi dažniausiai savo tėvų perlai, išglostyti ir išmilėti. Blogiau kai augina kaip "nedukus", kurie paaugę be meilės gatvėse šunis spardo.
Atsakyti
blink.gif be žodžių doh.gif tai personažas,o ne vardas
Papildyta:
QUOTE(muminukas @ 2009 08 19, 16:47)
manau, padarėte kvailystę. bet ir ne pirmi jūs tokie... nail.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
as asmenisniskai neduociau vaikui tokio vardo,tik nesupykit,man jis neskamba kaip vardas
Atsakyti
pasmerkta visa gyvenima klausimams "koks vardas? Fėja??Tikrai??"
vardas gal nieko iki 5 metų, bet daugybej gyvenimo atveju galima bus pasityčioti kitims "ot tai fėja......"
Atsakyti