Įkraunama...
Įkraunama...

Tėvų nuogumas vaikų atžvilgiu (du)

ok...

nu... aš savo tėčio kažkur iki dešimt metų nesigėdijau. man patiko pliuškentis vonioj, ir kad jis ateitų pakalbėt su manim biggrin.gif o paskui kažkaip tas poreikis dingo, tiek vonioj žaist, tiek kad tėtis kalbėtų kol aš maudausi biggrin.gif

su lytiniu gyvenimu to nie kiek nesieju dry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sena niekšė: 20 rugpjūčio 2009 - 23:12
QUOTE(sena niekšė @ 2009 08 21, 00:11)
ok...

nu... aš savo tėčio kažkur iki dešimt metų nesigėdijau. man patiko pliuškentis vonioj, ir kad jis ateitų pakalbėt su manim biggrin.gif o paskui kažkaip tas poreikis dingo, tiek vonioj žaist, tiek kad tėtis kalbėtų kol aš maudausi biggrin.gif

tai va, o kai berniukai bresta veliau - tai itariu kad 11 metu ne riba lotuliukas.gif
Atsakyti

Na mano tevai taip pat nuogi nesistaipe,bet jau nuo penkeriu metuku (atsimenu,nes jau leido,aisku karts nuo karto pasiziurint mociutei ar mamai ,paciai muilintis,galva plauti sampunu...,tai man buvo atrakcija,nes pasijauciau didele) pati nenoredavau prie kitu persirengineti :ax:Ir pliaze eidavau i vadinama budele ax.gif Manau dariau ir del to,kad pasijauciau didele,bet ir todel,kad buvau auklejama nesistaipineti prie kitu nuogai mirksiukas.gif Bet niekas niekada neakcentavo,kad nuogas kunas negrazu ar kazkas blogai schmoll.gif ,tiesiog viskas buvo daroma labai subtiliai,parodant,pamokinant, savo( seneliu,tevu) pavyzdziu mirksiukas.gif
Ir neuzaugau kazkokia kompleksuota,suvarzyta schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2009 08 20, 18:47)
.
Pačiu laiku? O kaip nustatysit tinkamą laiką? O jei pavėluosit?  g.gif

Tikriausiai dabar imu suprast, kodėl taip norisi slėptis. Nes jums pačiai nepatinka jūsų fiziologija ir natūralūs dalykai ("tegul džiaugias, kad nereikia jam jo").

Jūsų vaikui visai neįdomu. Tai kame problema? Gal manot, kad mūsų vaikams neįdomu, bet mes per prievartą kažką rodom ir pasakojam?  4u.gif

Nesuprantu kodėl turėčiau pavėluoti? Na kai branda prasidės, po dešimties metų. Tikrai nesiruošiu penkiametei aiškinti visų tų dalykų.

O jau jums tie natūralūs dalykai tai labai patinka, laukiat nesulaukiat kada prasidės, jūsų valia būtų tai jūs kasdien norėtumete turėti ,,tas dienas,, ane?
Aš tai tikrai ne.
Tiesiog aš manau, kad yra dalykų, kurie turėtų nedominti kitų žmonių, kodėl berniukui būtų labai svarbu žinoti visas smulkias detales, tai tik mano reikalas, esmę žino, ir bravo, užtenka. Ar jis gyvenime taip ir lys visiems į akis ir domėsis tuo,kas jo visai neliečia. Aš tiesiog manau, kad turiu teisę kai ką pasilikti sau, nepasakoti, nerodyti .
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2009 08 20, 21:06)
Kaip Alfa rašė, nuogas kūnas tampa kasdienybe, jis praranda savo žavesį ir paslaptį mirksiukas.gif


Čia kaip kam. Vien vaikščiodama apsikutulojusi paslapties neišsaugosi, jei nebūsi įdomi ir kitais dalykais. cool.gif

Įsivaizduokite situaciją: vasara, karšta, kasdien apie 30+ ir daugiau. Visa šeima vaikšto su triusikėliais, nes taip patogiau. Paplūdimyje, bendram, kone pusę įvairaus amžiaus moteriškių deginasi toples, t.y. be viršutinės bikinio dalies ir, o "dievai", tai nieko nedomina, nes tai normalu. Ne Lietuvoje. Kaip tai paveiks vaikų psichiką? biggrin.gif

Kažkaip susimąsčiau, čia va kažką šokiruoja tėtukas su trumpikėm po namus. O kaip jis paplūdimyje nieko nesušokiruoja? Gal jam su kelnėmis vaikščioti? g.gif Ar ne per daug iškrypimo aspektų surandate?
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2009 08 20, 22:37)
alfa159,

Ir, jei jau čia kažkas minėjo rašybą, tai nepanašu, kad tamsta šioje srityje siektumėt tobulybės  biggrin.gif


Varneliu nededu is principo. Kazkur esu apie tai rasius, cia tema ne ta, tai nesiplesim.

QUOTE(Limcamca @ 2009 08 20, 23:59)
Niu tai viskas ok. Iki trejų metų čia niekas nekelia tragedijos. Bet, per visą temą apturėjome ne tik "iki trejų metų" situacijų, kur vaikai nesislepia nuo tėvų ir tėvai nuo vaikų  4u.gif

Sakyciau, labai priklauso nuo vaiko. Iki 1,5- 2 m. nuogumui vaikas indiferentiskas. O 6-7 m. jis jau privalo suprasti lyciu skirtumus ir gerbti kitu privatuma besalygiskai. Laikas tarp siu metu yra pakankamas, kad vaikas to palaipsniui ismoktu.

Subjektyvi- vaikstineti visiems namuose tik u kelnaitem- ispliurimas. Galima pamanyti, kad sudegsi, jei uzsimesi silkine ar medvilnine mini suknyte, o vyras- berankovius marskinelius ir sortus. biggrin.gif

Niekaip negalit susilaikyt nuo pagundos savo fantazijose matyti mane klykiancia is siaubo, jei kas pamto be drabuziu. Turiu nuvilti. smile.gif Bet internete nenoriu kalbeti apie savo nuogumo patyrimus biggrin.gif , nes tai privatu. Jei pastebejot, tai per visus praeitos temos 50 puslapiu stengiausi apie tema kalbeti jos nesuasmeninindama.

Dar karta sakau- nematau sios temos kaip atskiros ar lemiancios vaiko auklejima. Ji- tik dalele vaiko auklejimo visumos. Vaiko auklejima labai svarbu nuoskelumas. Todel sprendziant nuogumo dilemas seimoje reiketu pagalvoti placiau- kaip musu elgesys derinasi su bendromis vertybemis, kurias norime vaikui perduoti.

Mano seimoje, tai jau nesirskit taip smile.gif , santykiuose su vaikais yra ir pasakos, ir paslaptys, ir D.
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2009 08 21, 09:28)
Dar karta sakau- nematau sios temos kaip  atskiros ar lemiancios vaiko auklejima. Ji- tik dalele vaiko auklejimo visumos. Vaiko auklejima labai svarbu nuoskelumas. Todel sprendziant nuogumo dilemas seimoje reiketu pagalvoti placiau- kaip musu elgesys derinasi su bendromis vertybemis, kurias norime vaikui perduoti.

Mano seimoje, tai jau nesirskit taip  smile.gif , santykiuose su vaikais yra ir pasakos, ir paslaptys, ir D.


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Ir pas mus taip šeimoje.
Atsakyti
O prie ko čia pasakos ir paslaptys? Lyg plikinėjantys tėvai neturėtų savų paslapčių, o vaikai netikėtų pasakomis bei stebuklais smile.gif Ar miegantys nuogi tėvai nebeturi paslapčių ar turi mažiau, už miegančius su naktiniais ir pižamom? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2009 08 21, 09:44)
O prie ko čia pasakos ir paslaptys? Lyg plikinėjantys tėvai neturėtų savų paslapčių, o vaikai netikėtų pasakomis bei stebuklais smile.gif Ar miegantys nuogi tėvai nebeturi paslapčių ar turi mažiau, už miegančius su naktiniais ir pižamom? cool.gif


Niekaip negalit nusiraminti neilinde i musu lovas ar santykius su vyrais? doh.gif

Prie ko cia pizameti tevai? Tai gi ne vaiku lovose jie miega. O jei vaikai ne bezdzionkos, tai nelenda i tevu lova neatsiklause. doh.gif O jei reikia kuriam i vonia sulakstyti, tai negali uzsimesti marskineliu skubiuoju budu? Butina drozti kaip mama pagimde? Tai reikia ziureti, ka vakarienei valgot, kad tokiu avariju naktim nebutu. blush2.gif



Atsakyti
O kas lenda į jūsų lovas? g.gif Diskusija ne apie mano, tavo, jūsų, mūsų lovas, o apie reiškinį.
Atsakyti
As manau nebuvo mamos kuri sakytu , kad saiko nereikia ir, kad pastoviai nuogi namie buna.
Kodel vien krastutinumai, arba visai nuogi arba paniskai bijantis , kad tik vaikas nepamatytu ju.
Visko gyvenime buna ir netycia uzeiti, ir vaikas nepagalvojo, pamirsote duris uzdaryti ir pan. Pasitaiko manau visiems, ir kalba ta kokia reakcija tevu turetu buti , ar sugedinti sakyti negrazu, sleptis, ar elgtis iprastai nesureiksminant?
As nesureiksminciau, tiesiog baigciau rengtis ar praustis, daug kas nuo amziaus priklauso , bet kita vertus didesnis vaikas jau turi supratima kas kaip ir kada .
Padiskutuokime be asmeniskumu ir pyksciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pukuotukas @ 2009 08 21, 11:39)
As manau nebuvo mamos kuri sakytu , kad saiko nereikia ir,  kad pastoviai nuogi namie buna.
Kodel vien krastutinumai, arba visai nuogi arba paniskai bijantis , kad tik vaikas nepamatytu ju.
Visko gyvenime buna ir netycia uzeiti, ir vaikas nepagalvojo, pamirsote duris uzdaryti ir pan. Pasitaiko manau visiems, ir kalba ta kokia reakcija tevu turetu buti , ar sugedinti sakyti negrazu, sleptis, ar elgtis iprastai nesureiksminant?
As nesureiksminciau, tiesiog baigciau rengtis ar praustis, daug kas nuo amziaus priklauso , bet kita vertus didesnis vaikas jau turi supratima kas kaip ir kada .
Padiskutuokime be asmeniskumu ir pyksciu 4u.gif

Na aišku be pykčių 4u.gif
Man sakykim nesuprantamas dalykas, kad jei vaikas užeina,kai aš prausiuosi ar rengiuosi, tai aš nieko nesakau ir baigiu tą daryt, o jis stovi ir vėpso. Bet ko jam ten stovėt?
Aš pasakyčiau, kad noriu praustis ar persirengt viena ir prašau dabar palikti mane vieną, paprasta ir elementaru. Negėdinu, nerėkiu, nespiegiu , kad oi oi pamatė, bet pasakau ir viskas. Kitą kartą vėl pasakysiu gražiai jei taip nutiks, trečią kartą užrėksiu, gaus velnių jei nesupranta, bet kažkaip taip nenutinka , pasakai ir viskas, daugiau nelenda.
Atsakyti