Įkraunama...
Įkraunama...

TUPPERWARE - gražūs ir kokybiški indai

QUOTE(Jurgitak @ 2009 09 11, 00:12)
Imi tai ką nori marinuoti, sudedi į mėlyną dalį, pabarstai prieskoniais, užpili marinatu ir išmaišai (aš tai darau rankomis), tada uždengi balta dalimi ir paėmusi už abiejų dalių pakratai, padedi į šaldytuvą, po kažkiek laiko apverti indą kita puse. Jei marinuoji kažką trapaus, gali nepurtyti.

Dėkui.

QUOTE(davija @ 2009 09 11, 05:59)
O čia vaizdinė info

Kaip čia viskas skanu bigsmile.gif

QUOTE(etaeta @ 2009 09 11, 06:01)
, kai nusinesiau i darba, tai galvojau kad kolega mane isbuciuos, sake tokio skanumyno senai jau nebuvo valges  good.gif

Kas ten toks per daigtas kur tešlą silikoninėje išlyginote?

Sveikutės.
Nesakau kad aš nesu TW megėja ir nemažai visko turiu,bet tikrai niekaip netikiu,kad tas plastikas kepdamas nieko neišskiria. Patogumas tai taip bet ar tai sveika.......... tai tikrai netikiu kad sveikiau nei kepimas moliniame ar stikliniame inde 4u.gif
Atsakyti
Tai kad keramikiniai stipriai prispalvinti taip pat turi melamino doh.gif Nekalbu apie brangius, aukstos kokybes indus bet pigiuose irgi visko buna. Taip kad geriau nesigilinti, nes isproteti galima doh.gif
Atsakyti
na tam ryziu puode driauge dar sake grikius dare tik vandens maziau reik pilti
Atsakyti
Grikiu nei virti nereikia, puikiausiai servofikse isbrinksta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gwidita @ 2009 09 11, 18:48)
as irgi neskaitau saves"nupususia" tongue.gif bet pas mane yrankiu kibireliai su yrankiais tikrai neuzgrusti y stalcius doh.gif tai kam jie tada reikalingi jei y spintas susikisus laikyt doh.gif o kosmo yrankius tai pasikabinau ant specelios kabykleles,nes ne tik grazu bet ir patogu pasiimti kai viskas po ranka blink.gif o tai ka ir aliejines tokias grazias as tureciau pagal tave susikist y spinteles doh.gif na jau ne man kas grazu ir daznai naudojama turi buti po ranka  tongue.gif

Man irgi labai grazios aliejines bigsmile.gif bet laikau spinteleje nes liejaus sveisoje laikyti negalima schmoll.gif
As labjausiai laukiu to momento, kaip uzsakinesiu spinteles i virtuve name bigsmile.gif nes palanuoju ismatavimus daryti pagal Space-Maker, jauciu meistru liksiu nesuprasta hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asio: 11 rugsėjo 2009 - 18:14
QUOTE(Asio @ 2009 09 11, 19:08)
Man irgi labai grazios aliejines  bigsmile.gif  bet laikau spinteleje nes liejaus sveisoje laikyti negalima  schmoll.gif
As labjausiai laukiu to momento, kaip uzsakinesiu spinteles i virtuve name  bigsmile.gif  nes palanuoju ismatavimus daryti pagal Space-Maker, jauciu meistru liksiu nesuprasta  hihihi.gif

irnesakyk.gif as laikau lentyneleje g.gif na ten tos sviesos neperdaugiausiai...o space-makeriams norit atviros spinte g.gif ? mano drauge specialiai uzsisakinejo po spintele tokia lentynele jiems :superles atrodo...ir meistras nieko jai nesake hihihi.gif nebijokit Asio meistro mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Kaliteja @ 2009 09 11, 18:58)
Kas ten toks per daigtas kur tešlą silikoninėje išlyginote?

kogero kalbat apie ta mini koceliuka-voliuka g.gif kazkur net filmukas apie jy yra bet nzn kur doh.gif gal moterytes parodys 4u.gif
user posted image
sita turit galvoje?nu kas kepa pyragu visokius tai nepamainomas daigciukas manau g.gif o gal yra ir jau jy naudojusiu bigsmile.gif ?
Atsakyti
QUOTE(gwidita @ 2009 09 11, 19:53)
kogero kalbat apie ta mini koceliuka-voliuka g.gif kazkur net filmukas apie jy yra bet nzn kur doh.gif gal moterytes parodys 4u.gif
gal yra ir jau jy naudojusiu bigsmile.gif ?



Filmukas: http://www.youtube.c...h?v=6OumLInz0g0

Naudoju šitą daiktą. Visai nebloga ir maloni smulkmena virtuvėj. Tiesa, mano supratimu tinka tik silikoninėms formoms arba ką nors ant padėklo kočiojant. Jei standžioj formoj, tai manau kraštus iš tešlos suformuot sunku būtų ir dugną uždengt nelengva. Bet turiu pripažint, kad tai tik spėjimas, nes visos mano stiklinės formos į atsargą išėjusios. Naudojau ir su raviolių forma pyragėlius darydama - su tuo mažu kočėliuku per siūles važinėjau. Tinklelį daryt taip pat bandžiau, kol kas bandymas buvo vienintelis, nelabai vykęs. Bet tikrai ne dėl to, kad daiktas blogas, o dėl mano nemokėjimo tinkamos tam reikalui tešlos paruošt.

Beje, dar galioja akcija: http://www.tvarkosli.....0su 39sav.doc, galit šitą daiktą gaut dovanų.
Atsakyti
QUOTE(Asio @ 2009 09 11, 19:08)
As labjausiai laukiu to momento, kaip uzsakinesiu spinteles i virtuve name  bigsmile.gif  nes palanuoju ismatavimus daryti pagal Space-Maker, jauciu meistru liksiu nesuprasta  hihihi.gif

o čia tai fanė bigsmile.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif labai jeskau kas Klaipedojeprekiauja Tupperware produkcija.Busiu labai dekinga. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 09 11, 09:27)
Ir aš užsisakiau tą ryžiams puodą, biskį truko iki užsakymo ir lb norėjau to naujoviško bliūdo, kur už aktyvumą dovanos  biggrin.gif


Ir aš tikslą turėjau - tą kreivą bliūduką užsidirbt bigsmile.gif lotuliukas.gif o dabar labiausiai gailiuos, kad nepasiėmiau to indo ryžiams virt doh.gif su vyru pakalbėjom, sako, tiek tekainuoja biggrin.gif o tu dar dvejojai, ir dar draugę atkalbėjau - kad nereikia jai jo doh.gif o dabar žiūriu net speciali knygutė su ryžių receptais yra, ir japoniški ryžiai frusty.gif lauksiu dar geresnių akcijų biggrin.gif

Žiūriu turiningai šian padiskutavot tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gwidita @ 2009 09 11, 18:48)
as irgi neskaitau saves"nupususia" tongue.gif bet pas mane yrankiu kibireliai su yrankiais tikrai neuzgrusti y stalcius doh.gif tai kam jie tada reikalingi jei y spintas susikisus laikyt doh.gif o kosmo yrankius tai pasikabinau ant specelios kabykleles,nes ne tik grazu bet ir patogu pasiimti kai viskas po ranka blink.gif o tai ka ir aliejines tokias grazias as tureciau pagal tave susikist y spinteles doh.gif na jau ne man kas grazu ir daznai naudojama turi buti po ranka  tongue.gif


ai nu man kažkaip gražiau, kai viskas sukišta į spinteles. matyt skonio reikalas wink.gif juolab, ka dmano virtuve su svetaine sujungta, tai mano virtuvėj iš vis nieko nebūna ant stalviršių padėta. tik medus ir vaisiai biggrin.gif
ir šiaip man gražiau serviruoti ne plastike, tad TW man grynai darbinis arkliukas. žirgiukas, ne arkliukas lotuliukas.gif

beje, kam labai brangu TW, tai verta pažiūrėti kiek kainuoja kokybiški virtuvės įrankiai.. tikrai daug daugiau nei TW.. apie tuos blėkinius po 4Lt maximose, rūdyjančius, nekalbu hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2009 09 11, 22:02)
Ir aš tikslą turėjau - tą kreivą bliūduką užsidirbt bigsmile.gif  lotuliukas.gif o dabar labiausiai gailiuos, kad nepasiėmiau to indo ryžiams virt doh.gif su vyru pakalbėjom, sako, tiek tekainuoja  biggrin.gif o tu dar dvejojai, ir dar draugę atkalbėjau - kad nereikia jai jo doh.gif o dabar žiūriu net speciali knygutė su ryžių receptais yra, ir japoniški ryžiai frusty.gif lauksiu dar geresnių akcijų biggrin.gif

Žiūriu turiningai šian padiskutavot tongue.gif  biggrin.gif

nu jo dienele pradejom galingai doh.gif doh.gif doh.gif maniau kad ir tema pabaigsim taip mirksiukas.gif
o as tai ykritus y jusu ankstesne temeles blush2.gif kai dar as nebuvau ylindus y jusu tarpa ax.gif tai taip ydomu paskaitinet bigsmile.gif pasiciekavot lotuliukas.gif liaudiskai tariant blush2.gif
o dabar sakykit man ar tas vyno kamstis kur nuo 35sav.bus 22lt tik vyno buteliui tinka g.gif
Atsakyti