Įkraunama...
Įkraunama...

TUPPERWARE - gražūs ir kokybiški indai

QUOTE(gwidita @ 2009 09 11, 19:53)
irnesakyk.gif as laikau lentyneleje g.gif na ten tos sviesos neperdaugiausiai...o space-makeriams norit atviros spinte g.gif ? mano drauge specialiai uzsisakinejo po spintele tokia lentynele jiems  :superles atrodo...ir meistras nieko jai nesake hihihi.gif nebijokit Asio meistro mirksiukas.gif
Papildyta:

kogero kalbat apie ta mini koceliuka-voliuka g.gif kazkur net filmukas apie jy yra bet nzn kur doh.gif gal moterytes parodys 4u.gif
user posted image
sita turit galvoje?nu kas kepa pyragu visokius tai nepamainomas daigciukas manau g.gif o gal yra ir jau jy naudojusiu bigsmile.gif ?

Kur jau ten i atvira sitiek sudesi doh.gif per 10 metu siteik prikaupta tongue.gif darysiu uzdaras, bet noriu optimaliai isnaudoti vieta mirksiukas.gif o meistru as nebijau irnesakyk.gif ne pirmas ir ne paskutinis kartas bus, kai musu nuomones nesutampa rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asio: 11 rugsėjo 2009 - 21:13
QUOTE(gwidita @ 2009 09 11, 22:07)
o as tai ykritus y jusu ankstesne temeles blush2.gif kai dar as nebuvau ylindus y jusu tarpa ax.gif tai taip ydomu paskaitinet bigsmile.gif pasiciekavot lotuliukas.gif

"I" raidės klavišas kartais užstringa? doh.gif g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2009 09 11, 22:42)
"I" raidės klavišas kartais užstringa?  doh.gif g.gif  lotuliukas.gif

nee jurgitak neuzstriges lotuliukas.gif as visada taip rasau tongue.gif biggrin.gif ypratimas toxai doh.gif prasau cia manes negedinti blush2.gif blush2.gif blush2.gif
niu tai ka labanaktuku jau visoms wub.gif
Atsakyti
Labas rytas, negi miega visos TW fanes? g.gif
O gal savo kulinarinese idejose paskendusios? biggrin.gif
As va sildau mesike, malsiu ir darysiu pirma kart koldunus us naujaja TW koldunine mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(niekieno @ 2009 09 12, 11:41)
Labas rytas, negi miega visos TW fanes? g.gif
O gal savo kulinarinese idejose paskendusios? biggrin.gif
As va sildau mesike, malsiu ir darysiu pirma kart koldunus us naujaja TW koldunine mirksiukas.gif

Labai rekomenduoju sita tesla pabandyti
Plikyta koldūnu tesla
3 stiklines miltu,
3 tryniai,
druskos,
1 stikline karsto, vandens tiesiai is virdulio
Tesla gaunasi labai panasi i makaronu, issikocioja labai plonai. Kas man labiausiai patiko, kad ji nesulimpa ir iskociota negrizta atgal. Tik nepagailek miltu kociojant. O idejusi mesos, krasciukus apeik vandeniu. Kiek dariau koldunus, tai sita man labiausiai patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2009 09 12, 12:09)
Labai rekomenduoju sita tesla pabandyti
Plikyta koldūnu tesla
3 stiklines miltu,
3 tryniai,
druskos,
1 stikline karsto, vandens tiesiai is virdulio
Tesla gaunasi labai panasi i makaronu, issikocioja labai plonai. Kas man labiausiai patiko, kad ji nesulimpa ir iskociota negrizta atgal. Tik nepagailek miltu kociojant. O idejusi mesos, krasciukus apeik vandeniu. Kiek dariau koldunus, tai sita man labiausiai patiko thumbup.gif

kiek mazdaug mazu koldunu iseina?
O tos mesos ideti, uzkocioti ir vandeniu pateplioti ar isspaustus jau koldunus pateplioti? blush2.gif
Jauc, prajuokinau su savo kvailais kl., bet as kazkaip niekada neteplioju vandenuku smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niekieno: 12 rugsėjo 2009 - 11:20
Pries dedant antra teslos gabala ant virsaus sujungimo vietas silikoniniu teptuku ar mentele paslapinti, kad koldunai neissiziotu, nes tesla nelabai lipni gaunasi. Ji netgi tiktu lazanijai ar naminiams makaronams, reiks kada isbandyti g.gif
O koldunu gaunasi 3 normos panasiai rolleyes.gif Jei padekle 40, tai reiskia 120 4u.gif
Nieko tie klausimai nejuokingi schmoll.gif
Tik tesla reiketu daryti pirmiausia, kad ji dar pastovetu - pabrinktu, pries darant. Uzteks, kol paruosi farsa thumbup.gif Ir dar gali ja pridengti su dangteliu, kad neapdziutu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurindre: 12 rugsėjo 2009 - 11:24
QUOTE(laurindre @ 2009 09 12, 12:22)
Pries dedant antra teslos gabala ant virsaus sujungimo vietas silikoniniu teptuku ar mentele paslapinti, kad koldunai neissiziotu, nes tesla nelabai lipni gaunasi. Ji netgi tiktu lazanijai ar naminiams makaronams, reiks kada isbandyti g.gif
O koldunu gaunasi 3 normos panasiai rolleyes.gif Jei padekle 40, tai reiskia 120 4u.gif
Nieko tie klausimai nejuokingi schmoll.gif
Tik tesla reiketu daryti pirmiausia, kad ji dar pastovetu - pabrinktu, pries darant. Uzteks, kol paruosi farsa thumbup.gif Ir dar gali ja pridengti su dangteliu, kad neapdziutu bigsmile.gif


Daugiau klausimu nera, aciukas hi.gif
Ryt pasakysiu kaip gavosi tongue.gif
Atsakyti
gwidita, nu ir ką ten prisicekavai biggrin.gif

Laurindre, aš visokių tešlų bandžiau, bet būtent tokios tai ne, reiks išbandyt mirksiukas.gif

o aš neatsidžiaugiu savo ovaliaisiais optimukais, jaučiu du komplektus jų pati ir sunaudosiu ir tada su visais biriais produktais bus tvarka ilgam, ir daugiau man nieko nebereiks schmoll.gif lotuliukas.gif

Ar žiūrit šeštadieniais per Ortą SMAK ax.gif man kaip patinka ta laida,mkiek ten daug TW tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo davija: 12 rugsėjo 2009 - 11:53
QUOTE(gwidita @ 2009 09 11, 18:53)
sita turit galvoje?nu kas kepa pyragu visokius tai nepamainomas daigciukas manau g.gif o gal yra ir jau jy naudojusiu bigsmile.gif ?

Taip apie šitą bigsmile.gif o jis skiriamas tik dovanų. Gaila kad nebuvo tokių dovanų kai savo TW silikonines pirkau.
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2009 09 12, 11:51)
o aš neatsidžiaugiu savo ovaliaisiais optimukais

Man visi optimum tie indukai labai patiko, seniau kažkaip nebuvau dėmesio į juos atkreipusi ax.gif . Labai patinka, kad persimato - nepamirštu, ką sudedu, sandariai užsidaro - į darbą vyras nešas thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,
paskaitinejau jusu tema, noreciau ir as isgirtaji Tupperwara pabandyt.
Kur jus uzsisakot tu prekiu? Radau internete kataloga, bet jis be kainu.
Atsakyti