Įkraunama...
Įkraunama...

Tigi

QUOTE(eglute-2002 @ 2009 09 09, 11:16)
O man laaabai tiko ir patiko thumbup.gif . O kad plaukai nesipustu, naudoju S-Factor Lusterizer glotninamaji krema wub.gif . Rezultatas liuksiskas - plaukai blizgantys ir svelnus  wub.gif

Na matai,kaip skirtingai g.gif o kas keisciausia,kad mano plaukas pats tai lygus,po plovimosi issipusia kazkaip keistai g.gif plauku aliejuka naudoti pradejau,kad bent kiek suguldytu man ta pasisiausima,nes tiesinti kiekviena diena schmoll.gif gaila plauku ax.gif wub.gif
Atsakyti
Naudoju štai šį Tigi kondicionierių:
user posted image
Labiausiai patinkantis dalykas - tai kvapas bigsmile.gif O pats produktas man normalus, nei superinis, nei prastas smile.gif
Atsakyti
o ką naudojat iš tigi garbanotiems plaukams?
Atsakyti
Gal kuri yra bandžiusi štai šią Bed Head TREAT ME RIGHT plaukų kaukę?
user posted image
Būtų įdomu kokie atsiliepimai, kadangi planuoju pirkti g.gif
Atsakyti
gal kas nors jau isbandete? bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(rencia1 @ 2009 09 14, 13:19)
gal kas nors jau isbandete?  bigsmile.gif




Oho, kas gi čia per naujiena? labai smalsu smile.gif Bet aš per lėtai naudoju šampūnus, kad spėčiau išbandyt viską, ko norisi... blush2.gif
Atsakyti
sampuno ir as uzsimaniau biggrin.gif

vis pamirstu atsiliepimus parasyt apie Tigi control freak tiesinimo priemone. siaip nelabai zinau ka pasakyt, nes vistiek nors trumpam pervarau su znyplem. bet jis padeda plaukams zvilget.

o sian jau berods 3 bonka sito gerio nusipirkau

user posted image
Atsakyti
Headrush- plauku blizgis? Koks kvapas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ricci @ 2009 09 20, 11:07)
Headrush- plauku blizgis? Koks kvapas? smile.gif

kvapas wub.gif
fainas daiktas, bet kad lb lb blizgintu tai nepasakyciau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pompaduska @ 2009 09 20, 02:05)

o sian jau berods 3 bonka sito gerio nusipirkau




O kuo toks geras šitas headrush?
Atsakyti
o kut perkat Tigi priemones Kaune?
Atsakyti
na tas "labai labai zvilgintu" cia ir nuo plauko strukturos priklauso. sviesiem garbanotiem, linkusiem veltis plaukams ir visas buteliukas, matyt, nepadetu:] o siaip as rezultatu patenkinta su juo, ir kvapas mielas ir siaip kazkokie 'geresni' plaukai man pasidaro .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pompaduska: 22 rugsėjo 2009 - 11:17