Įkraunama...
Įkraunama...

Tigi

Kokie atsiliepimai apie va sita aliejuka? Ar nors kiek padeda skilinejantiems galiukams?
http://images.google...htt...sa=N&um=1
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2009 09 21, 09:02)
o kut perkat Tigi priemones Kaune?


siaip Kaune visu situ TIGI priemoniu yra salonplius parduotuvese, pvz. Megoj (cia dar ju puslapis www.salonplius.lt), tik kad kainos tai tikrai cia nesveikos doh.gif

as naudoju TIGI S-factor FLAT IRON SHINE SPRAY, VIVACIOUS HAIRSPRAY, DREAM DROPS ir SMOOTHING LUSTERIZER. man visos sitos priemones superines! thumbup.gif
tik siunciuosi is UK (uzsisakau pas mamas SM), nes cia kainos man nelabai ikandamos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(meteora_1 @ 2009 09 22, 18:43)
Kokie atsiliepimai apie va sita aliejuka? Ar nors kiek padeda skilinejantiems galiukams?
http://images.google...htt...sa=N&um=1


manyciau skilinejantiems plaukams labiausiai pades nors minimalus pakirpimas, o tada jau sveikus plaukus tepliot kaskart aliejuku ax.gif bet siaip visumoj, sitas aliejukas fainas mirksiukas.gif is pradziu susidaro ispudis, kad jis siek tiek riebesnis uz Sfactor, bet labai gerai isigeria ir tikrai nepalieka riebumo pojucio. As manyciau, kad problematiskesniem plaukam sis aliejukas tiktu labiau, nezinau, cia tik mano tokia nuomone.
Papildyta:
nesusilaikiau ir uzsisakiau stai si wub.gif

user posted image
Atsakyti
noriu jusu konsultacijos ax.gif mano plaukai yra iki puses peciu, naturalus, garbanoti, prie saknu megsta pasiriebaluoti, galai posausiai, noriu sampuno ir balzamo, akys uzkliuna uz catwalk curl rock serijos 4u.gif taip pat mastau apie koki aliejuka, kuris padrekintu galus ir jie nesipustu, o tvarkingai susigarbanotu biggrin.gif gal isbantyt koki S Factor seruma g.gif
Atsakyti
beje, del garbanotu plauku ir aliejuko. Mano pusseseres plaukai nera garbanoti, bet tokie banguoti, tai ji sake, kad nuo aliejuko jos plaukai labiau pasipucia ir siausiasi. Tad kremukai plauku galiukams jai tinka labiau nei bet kokie aliejukai. Ar kitom, kuriu plaukai garbanoti irgi tas pats? g.gif
Atsakyti
gal tuomet reikia paimti nenuplaunama krema Curl Rocks g.gif
Atsakyti
Sveikos.
Gal kas naudojat Tigi Bed Head Superstar Blowdry lotion ?
Mane domina, ar neapsunkina ir neriebina plauko? Ar tikrai jau taip fantastiskai suteikia plaukams apimties?
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2009 09 28, 09:04)
Sveikos.
Gal kas naudojat Tigi Bed Head Superstar Blowdry lotion ?
Mane domina, ar neapsunkina ir neriebina plauko? Ar tikrai jau taip fantastiskai suteikia plaukams apimties?


naudoju, tikrai nneapsunkina ir neriebina, man patinka, aisku jokia priemone stebuklingai nepakels nuo saknu labai priplotu plauku, bet kazkiek papurina mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos,

o kai kuri nors uzsisakinejo is escentual.com didesni kieki prekiu, jums siuntinys ateidavo kaip vienas paketas, ar isskirstytas i kelis?

Nes as uzsisakiau 3sampunus ir 3kondicionierius po 750ml, tai po keliu dienu gavau paketa su 3buteliais, o kiti kazkur dinge.. jau 10d nuo pirmo siuntinio.. tai net nezinau, jaudintis man jau ar ne g.gif

Gal kuri buvo susidurusi su sia situacija? Butu labai labai aciu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aiste.uko: 30 rugsėjo 2009 - 18:51
QUOTE(aiste.uko @ 2009 09 30, 19:50)
Merginos,

o kai kuri nors uzsisakinejo is escentual.com didesni kieki prekiu, jums siuntinys ateidavo kaip vienas paketas, ar isskirstytas i kelis?

Nes as uzsisakiau 3sampunus ir 3kondicionierius po 750ml, tai po keliu dienu gavau paketa su 3buteliais, o kiti kazkur dinge.. jau 10d nuo pirmo siuntinio.. tai net nezinau, jaudintis man jau ar ne  g.gif

Gal kuri buvo susidurusi su sia situacija? Butu labai labai aciu  smile.gif

Zinau kad siunciantis didesni kieki jie siuntinukus isdalina dalimis...Taip kad nerimauti gal dar nereiktu 4u.gif Ateis... ax.gif
Atsakyti
merginos o is kur jus uzsakynejat TIGI? gal zinok kokia parduotuve papigiai?
Atsakyti
QUOTE(aiste.uko @ 2009 09 30, 18:50)
jau 10d nuo pirmo siuntinio..
na aš tai parašyčiau jiem emailą dėl viso pikto unsure.gif

QUOTE(kristiggg @ 2009 09 30, 21:08)
merginos o is kur jus uzsakynejat TIGI? gal zinok kokia parduotuve papigiai?
dauguma turbūt naudojasi escentual.com ir beautybay.com 4u.gif
Atsakyti