Įkraunama...
Įkraunama...

Tigi

o gal kas rekomenduos ploniems plaukams kokia nors priemone kuri papurintu plaukus ? atkeltu juos nuo šaknu? g.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Gal kas zinote, kuris is tu naujuju sampunu/kondicionieriu yra panasiausias i Oatmeal & Honey? Ypac ilgiuosi kondicionieriaus, man jis buvo pati paciausia plauku kauke thumbup.gif: Bandziau kelis is tu nauju "ekologisku" sampu/kondiskiu, tai nei vienas nepaliko didelio ispudzio.
Atsakyti
user posted image

Va ši priemonė plaukų pastorinimui ir pakėlimui nuo šaknų man Nr. 1

dabar ieškau kur čia ir kaip geriausiai nusipirkus g.gif Gal kas pagelbės patarimais?
Atsakyti
QUOTE(songaila @ 2011 10 23, 08:57)
Va ši priemonė plaukų pastorinimui ir pakėlimui nuo šaknų man Nr. 1

dabar ieškau kur čia ir kaip geriausiai nusipirkus  g.gif  Gal kas pagelbės patarimais?

O kaip ji naudojama? Ir kokie Jūsų plaukai? Ilgi, stori? Mano ilgi ir ploni, bet labai norisi papurinti nuo šaknų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugnia: 23 spalio 2011 - 09:07
Ant drėgnų plaukų truputį tos priemonęs paskleisti ir tada džiovintuvu džiovinti.
Mano pats plaukas plonokas, tai va su šia priemone tiksliai gaunasi masyvių plaukų efektas. Aš naudoju tiek trumpiems tiek ilgiems (nusikirpau per tą laiką kol sunaudojau mirksiukas.gif ) bet vistiek ilgis kažkus iki pečių
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo songaila: 23 spalio 2011 - 09:31
QUOTE(songaila @ 2011 10 23, 09:57)
user posted image

Va ši priemonė plaukų pastorinimui ir pakėlimui nuo šaknų man Nr. 1

dabar ieškau kur čia ir kaip geriausiai nusipirkus  g.gif  Gal kas pagelbės patarimais?

Matau esi kauniete, tai kazkur apie lapkricio viduri Kaune buna paroda "moters pasaulis" , tai ten berots buna visom Tigi priemonem 50% nuo tarkim Salon+ kainu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(songaila @ 2011 10 23, 08:57)
user posted image

Va ši priemonė plaukų pastorinimui ir pakėlimui nuo šaknų man Nr. 1

dabar ieškau kur čia ir kaip geriausiai nusipirkus  g.gif  Gal kas pagelbės patarimais?



Man irgi si priemone yra Nr.1 tarp visu Tigi formavimo priemoniu 4u.gif
Dar vienas jos privalumas, kad ji saugo plauka nuo zalingo plauku dziovintuvo poveikio.

Siulau pirkti is cia

TIGI

dabar yra geras pasiulymas, formavimo priemone plius sampunas 750 ml uz 17,50 svaru.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Azazella: 23 spalio 2011 - 13:48
QUOTE(Olivia. @ 2011 10 23, 11:43)
Matau esi kauniete, tai kazkur apie lapkricio viduri Kaune buna paroda "moters pasaulis" , tai ten berots buna visom Tigi priemonem 50% nuo tarkim Salon+ kainu. 4u.gif


Tai va, jaučiu tada teks laukti doh.gif o man reikėjo čia ir dabar

Ačiūūū

Tiesa, radau, kad strawberrynet kaina 13 svarų.. nebepamenu kiek mokėjau čia pirkdama
Papildyta:
QUOTE(Azazella @ 2011 10 23, 13:40)
Man irgi si priemone yra Nr.1 tarp visu Tigi formavimo priemoniu 4u.gif
Dar vienas jos privalumas, kad ji saugo plauka nuo zalingo plauku dziovintuvo poveikio.

Siulau pirkti is cia

TIGI

dabar yra geras pasiulymas, formavimo priemone plius sampunas 750 ml uz 17,50 svaru.


Čia kiek žinau irgi nemokamas pristatymas, reikės pirkti jei nesulauksiu parodos wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo songaila: 23 spalio 2011 - 17:49
visada tik is cia siunciu:

http://www.feeluniqu...ry-Lotion-250ml

nemokamas siuntimas smile.gif
Atsakyti
rencia1, o kaip ačiū, išbandysiu ir aš tą nemokamą siuntimą thumbup.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti