Įkraunama...
Įkraunama...

Tigi

Turejau rinkini blondinem, tai labai patiko smile.gif ir abu kartu naudojant, ir po viena biggrin.gif
Atsakyti
Užsisakiau šitą porelę:

user posted image

iš feelunique, užsisakiau liepos 12, šiandien jau gavau pašto pranešimą thumbup.gif
bandžiau šias priemones pas anytą, patiko, nes tikrai mano suvargusiems plaukams suteikia daugiau "volume" biggrin.gif

dar turiu ir tokį:

user posted image

gavu dovanų, visai man patinka, nes su juo mano plaukeliai irg atrodo storesni, tvirtesni smile.gif ir kvapas labai malonus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(so.am.i @ 2011 06 30, 06:47)
Iki siol turiu Tigi sampuna.
http://www.amazon.co...WRT20QP2CSM452V

Kazkas klaikaus. Plaukai juo isplovus atrodydavo lyg nuvaskuoti  doh.gif  baisesnio rezultato nei vienas, net pats prasciausias sampunas nera daves. Zodziu, kad ta bonka neuzimtu vietos, naudoju ta sampuna vietoj putu kojoms skusti  biggrin.gif


cia ne sampunas blogas,o paprasciausiau Jusu plaukams netiko ir tiek. ax.gif n buteliuku esu sunaudojus ir viskas ok su juo ,labai patiko.
Atsakyti
Man ir Dumb blonde vienas geriausiu sampunu.
Atsakyti
Tai papasakokite kur perkate smile.gif
Atsakyti
Aij, dar pastebejimas, del briuneciu sampuno bei kondicionieriaus. Naudojant menesi ar du, tamsiuose plaukuose buvo galima izvelgti vos vos juntamo rausvo atspalvio. Ko anksciau su jokiais sampunais ar balzamais nera buve... blink.gif
Bet is esmes kondicionierius buvo geras, nes plaukas po jo tampdavo labai slidus...
Atsakyti
kokie atsiliepimai?
user posted image
Atsakyti
Nagi mergaites, is kur perkate TIGI produktus?
Atsakyti
QUOTE(bambalyte @ 2011 07 28, 19:47)
Nagi mergaites, is kur perkate TIGI produktus?


pastaruoju metu is www.feelunique.com
Atsakyti
QUOTE(rencia1 @ 2011 07 29, 15:03)
pastaruoju metu is www.feelunique.com

galima ir is lookfantastic.com, ten siuntimas taip pat nemokamas, daznai buna akciju, pvz as savo bed head after party pirkau 2 uz vieno kaina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrune0916 @ 2011 07 21, 15:13)
kokie atsiliepimai?
user posted image

šitą rinkinį šiandien kaip tik nusipirkau, vėliau galėsiu atsiliepimus parašyt smile.gif
Atsakyti
Feelunique duoda 20% nuolaida Tigi Bed Head iki rugsėjo 4d. thumbup.gif
Atsakyti