Įkraunama...
Įkraunama...

Tigi

Aciu uz info thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, Aš tiek laiko aju naudoju Tigi priemones plaukam, o tik dabar temutę atradau doh.gif Naudojau Bed head Moisture Maniac, dabar tokį turiu (šampūną ir kondicionierių) Re-energize


user posted image

nu galiu pasakyti kad abu super geri buvo ir nieko geresnio kol kas savo plauakms nebuvau radus, o plaukai ilgi, veliasi, sudėtingi trumpai tariant, o kai išsiplaunu ir einu kur nors, visi vis paklausia, kokias priemones naudoju, nes sakė plaukučiai blizga ir atrodo kaip šilkiniai wub.gif
O užsiperku visada parodoj "Moters pasaulis", nes ten Salon+ visą produkciją už pusę kainos pardavinėja, tai nusiaubiu aš jų stendą lotuliukas.gif vistik 50% nuolaida yra tikrai daug smile.gif
Atsakyti
Likau suzaveta situo sampunu muilo pavydale smile.gif
user posted image
Kvapas nerealus, aisku buvo tik neiprasta muilinti galva, bet gerai putoja. Daug visokiausiu plauku priemoniu esu isbandzius, bet sitas nustebino. Naudojau kartu su situo kondicionieriumi.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sulima_ma @ 2011 08 28, 22:00)
Likau suzaveta situo sampunu muilo pavydale  smile.gif 
user posted image


Aš Rockaholic serijos sausą šampūną perku, irgi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir kvapas labai patinka, ir efektas smile.gif
Atsakyti
O klausykit, man vienai Ego Boost plaukus padaro tiesius tiesius?
Nors jo paskirtis visai ne tokia, bet man po jo net tiesintuvo nereikia, kokie jie tiesus blink.gif O taip maniskiai linke pasisukt kur nereikia..
Atsakyti
user posted image

TIGI Tweens Catwalk Headshot Shampoo & Conditioner 750ml Twin

Kas zinot, kur dar galima toki rinkinuka isigyti? Niekur neberandu verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Azazella: 26 rugsėjo 2011 - 14:40
O as turiu va sita porele, user posted image
tai mano plaukai irgi minkstuciai, sliduciai palieka plaunant su siomis priemonemis, truputi abejojau is pradziu ar situos pirkti, nes mano plaukai siaip visai normalus, tik ploni ir galiukai truputi sauseja, tai maniau gal bus per sunkus, riebalins, bet tiko. Kondicionieriaus nededu ant saknu, tik kai uzvertus galva plaunu, tai perbraukiu per visa ilgi, o galus labiau isotinu juo smile.gif

Mamai nupirkau sita porele: user posted image
nes jos trumpesni plaukai nuo pakarpymu sukinejasi, tai norejo kad tiesintu ir glotnintu, tai irgi patenkinta su fenu isdziovinus plaukai tampa paklusnesni, na ji papildomai naudoja dar S factor krema. Tik sake pradzioje su sampunu isplovus plaukai tokie ziurgzdus buna, bet po kondicionieriaus viskas tvarkoje smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laimme: 06 spalio 2011 - 15:00
QUOTE(miss.elle @ 2011 06 30, 01:41)
taip  biggrin.gif abejoju ar kas plauku prieziuros priemones padirbineja

Patikekite, kaip ir visa kita...
Atsakyti
Na visiskai netycia atradau temute, gal kas naudojat TIGI S-FACTOR SMOOTHING LUSTERIZER, gal galetumet parsasyt cia skystis, aliejukas, ir visgi ar matosi efektas taip kaip aprasyta? cia foto kaip atrodo
http://www.grozionam...=...=1003&page=
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2011 10 10, 18:17)
Na visiskai netycia atradau temute, gal kas naudojat TIGI S-FACTOR SMOOTHING LUSTERIZER, gal galetumet parsasyt cia skystis, aliejukas, ir visgi ar matosi efektas taip kaip aprasyta? cia foto kaip atrodo
http://www.grozionam...=...=1003&page=

As ji ivardinciau, kaip pieneli. Panasios konsistencijos, baltas. Efektas matosi, plaukai glotnesni, bet man asmeniskai nepatiko nenaturalus blizgejimas, t.y. tikrai jame kazkokiu smulkiu blizguciu yra. Forume yra apie ji kalbeta, daug kas giria.
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2011 09 26, 15:39)
user posted image

TIGI Tweens Catwalk Headshot Shampoo & Conditioner 750ml Twin

Kas zinot, kur dar galima toki rinkinuka isigyti? Niekur neberandu verysad.gif


siu priemoniu gamintojai nebegamina, tad isigyti niekur nebebus galima. Kadangi tai buvo mano megstamiausia serija, labai nuliudau ta suzinojusi..
Atsakyti
Man irgi labiausiai patinka TIGI Bed Head Re-Energize, fantastiška priemonė, plaukai tokie švelnūs ir blizga smile.gif Taip pat įsigijau TIGI Bed Head Colour Combat Dumb Blonde kondicionierių - tačiau kažkodė netiko mano plaukams unsure.gif tokie sunkūs tampa ir labai ilgai džiovinti reikia smile.gif Galbūt kas nors naudoja šį balzamą - galėčiau parduoti-atiduoti smile.gif pati pirkau už 59 litus - 750 ml parduotuvėje www.patinka.lt, kitur mačiau tiek 200 ml kainuoja (va cia http://www.patinka.l...nditioner.html) g.gif Tik kelis kartus pabandžiau tai dar 740 ml tikrai liko smile.gif as vilniete - tai jeigu kuri nors vilniete susidomės - parašykite mam wink.gif o aš grįšiu prie Re-Energise linijos smile.gif
Atsakyti