Įkraunama...
Įkraunama...

Vaistai nuo skausmo

QUOTE
Na,Tramadolio ne taip paprasta turėt

Tu teisi, ne taip paprasta, bet jei vaistininkė supratinga ir ypač jei pažįstama... mirksiukas.gif
Atsakyti



Vartoju nimesil , jis efektivus ir greitai numalšina skausmą.
Atsakyti
Šiuo metu nuo danties skausmo vartoju Ibuprom. Labai efektyviai ir greit nuima skausmą. Nuo kitų skausmų taip pat labai gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Skimija9015 @ 2005 10 02, 20:10)
Vartoju nimesil , jis efektivus ir greitai numalšina skausmą.



As irgi naudoju Nimesil,tikrai geras vaistas nuo skausmo thumbup.gif .
Beje,girdejau,kad tai vienintelis nuskausminantis vaistas,kuris nedirgina skrandzio.
Atsakyti
O man padeda Solpadeine thumbup.gif Paprastai ji geriu nuo galvos skausmo, bet kiek skaiciau informaciniame lapelyje, jis padeda ir nuo danties skausmo, ir nuo radikulito ir visiems kitiems galams... Yra tabletes ir milteliai
Atsakyti
Nuo galvos ir dantų skausmo geriu Ibumetin, Ibuprom, Ibuprofen thumbup.gif
Tramadolį man išrašė po smegenų sutrenkimo - labai padėjo, bet gydytoja sakė, kad tai narkotikas, ir jį galima vartoti tik esant stipriems skausmams ir neilgai...
Atsakyti
Dažniausiai KETANOV'ą
Atsakyti
As taip pat vartojau nimesili. Labai greitai galvos skausmas praeina.Labai gerai ir kai persali- ir temperatura mazina ir skausma. Dar ketanova yra neblogas. Tik skaiciau, kad nimesil labai kenkia kepenims, nors manau visi vaistai kenkia.
Atsakyti
Man geriausias vaistas nuo visų skausmų - APAP. smile.gif niekad nenuvylė smile.gif
Atsakyti
as nuo bet kokiu skausmu geriu APAP, visada suveikia thumbup.gif , ir nereikia vaistinelej tureti n vaistuku, ir rankineje tik vienas vaistas
Atsakyti
QUOTE(Papugele @ 2005 10 02, 19:34)
Na,Tramadolio ne taip paprasta turėt mirksiukas.gif


QUOTE(Sandrelle @ 2005 10 02, 19:54)
Tu teisi, ne taip paprasta, bet jei vaistininkė supratinga ir ypač jei pažįstama... mirksiukas.gif


Na, bijau, kad šiuo atveju nei supratingumas nei pažintys nepadės mirksiukas.gif Tramadolis į narkotinių vaistų sąrašus įtrauktas, vedama apskaita, ne visos vaistinės gali prekiauti, o tos kurios prekiauja - nerizikuos net jei savo šeimos nariui prireiktų. Pernelyg griežtos bausmės mirksiukas.gif

Aš - ibuprofeno šalininkė. Numero uno thumbup.gif
Šiaip dar tirpus Solpadeinas vertas dėmesio.
Atsakyti
Relpax ir Zomyg ax.gif Nuo migrenos thumbup.gif
Atsakyti