Įkraunama...
Įkraunama...

Vaistai nuo skausmo

Aš irgi turiu migreną,kaip užeina priepuoliai tai vajė vajė cry.gif Geriu Saridoną ir Ibuprofeną 400 ar net 600mg.O ketanovas man visai nepadeda.O paminėti vaistai Relpax ir Zomyg receptiniai ar ne?Kiek kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(PaneleKiausiniene @ 2005 10 17, 19:47)
Relpax ir Zomyg  ax.gif Nuo migrenos  thumbup.gif


Kažkokie negirdėti, o aš irgi migreną turiu ax.gif Ar brangūs?
Aš pati migreninį skausmą dažniausiai malšinu Salpadeine tabletėmis, bet jei įsiskauda, tai neperdaug ir padeda. Senais laikais buvau kažkokį stebuklingą vaistą atradusi, tik pavadinimo nebeprisimenu. Nes jau senokai juo nebeprekiauja kažkodėltai cry.gif O analogo , tinkančio man, nerandu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(parlament @ 2005 10 04, 16:12)
As irgi naudoju Nimesil,tikrai geras vaistas nuo skausmo thumbup.gif .
Beje,girdejau,kad tai vienintelis nuskausminantis vaistas,kuris nedirgina skrandzio.


as irgi nimesil thumbup.gif tai naujos kartos vaistas nuo skausmo, kuris maziau dirgina skrandi, netaip gadina kepenis ar inkstus, kaip pvz. ketanovas ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2005 10 19, 15:06)
Kažkokie negirdėti, o aš irgi migreną turiu ax.gif  Ar brangūs?
Aš pati migreninį skausmą dažniausiai malšinu Salpadeine tabletėmis, bet jei įsiskauda, tai neperdaug ir padeda. Senais laikais buvau kažkokį stebuklingą vaistą  atradusi, tik pavadinimo nebeprisimenu. Nes jau senokai juo nebeprekiauja kažkodėltai cry.gif O analogo , tinkančio man, nerandu verysad.gif


Man jokie citramonai, sopadeinai, ketanovai, ibufenai nepadeda cry.gif O Relpax arba Zomig per valanda ar pusantros migrenini skausma nuima visai dienai. Ir nebuni apdujes thumbup.gif Kiek supratau, jie skirti butent migreniniams skausmams. O kaina... 1 tablete - apie 23-25 LT. Dezutej buna dvi. Nors parduoda ir po viena rolleyes.gif Receptiniai, bet recepto ne karto neprase... Neretai ir vandens stikline pasiulo: turbut paklaikusi is skausmo atrodau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PaneleKiausiniene: 20 spalio 2005 - 20:03
o kaip gi dek vaistu nuo skausmo vaikams? ka duodate? nes mes baigiam isprotet su dantim savo dygstanciais. kaip Paracetamolis maziukams?padeda?
Atsakyti
kodel pamirsot citramona (=aspirinas+paracetamolis) arba juos atskirai (tik nereikia apie kenksminguma, nes jie vis vien turi mazesne itaka nei minimi anksciau) Aspirino vaikam negalima iki tam tikru metu!
Atsakyti
As geriu Saridona nuo galvos skausmo thumbup.gif bet nuo dantu skausmo nepadeda verysad.gif
Atsakyti
Man nuo migrenos geriausias vaistas - Solpadeinas. Nuo kitų skausmų jis irgi padeda smile.gif
Atsakyti
Ibumetin 400, o jei labai skauda tai Ketanov ax.gif
Atsakyti
ibumetin 400 ir ketanovas thumbup.gif
Atsakyti
As tai kai skausmas tik prasideda isgeriu paracetamolio tablete, jei jau gerai isibegejo ibuprofeno 400mg, o jei po nakties ir jau su pykinimu galva skauda tada solpadeina. 4u.gif
Atsakyti
Po operacijos gerai buvo ketanovas, prie danties skausmų ar nugarą nuo ataugų įsiskausta ir nuo galvos skausmų pamėgau Coxtralį (nimesilidum), tai tas pats nimesilis, tik kitos firmos Zentivos. Ir kaina per pusę mažesnė. 10 tab. lapelis kainuoja apie 5 lt.
Atsakyti