Įkraunama...
Įkraunama...

Gydytoja liepė duoti obuolio ir banano 2mėn.vaikui

dzjuly - na, jusu irgi diplomatija neypatinga...
jei vaikas spjaudo misinukus - reikia ieskoti tokio, kurio nespjauna. juk pasirinkimas misinuku n+k... ir mediku klausti patarimu, o ne savavaliskai pradeti primaitinimus.
be to, faktas- kad vaikas valgo daug pienuko ( kas tai yra daug? daznai praso? ne pagal grafika?), dar nereiskia, kad vien pienuko vaikui neuztenka.
ir kaip zinojai, kad tavo pienuko buvo labai mazai? juk krutys- ne bakai, pienas gaminasi vaikui zindant....
zodziu, nemanau, kad jusu kaltes cia visiskai nera...
Atsakyti
QUOTE(dzjuly @ 2012 07 12, 12:52)
jooo..pasiskaičiau komentarus ir likau visiškai apšalusi ne vien dėl jūsų išreikštų nuomonių, bet dėl bereikalingų užgauliojimų ir žodžių iškraipymo... Visų pirma, aš vaikučiui pinigų ant maisto negailiu, norėjau pasakyti, kad ji daug valgo ir vien pienuko jai nebeužtenka, maža to, aš savo pienuko jau nebeturiu, o jo ir buvo labai mažai ir plius dėl tam tikrų priežasčių negalėjau jos maitinti krūtimi,o privalėjau nusitraukinėti. Mišinukus ji būna spjaudo. Tai ką man daryt? Gal vaiką badu marint? Antras dalykas, jei aš duodu tyreles, nereiškia, kad visą indelį ar daugiau į dieną. Ji per dieną gauna vos porą šaukštelių. Ir aš jūsų neprašiau manęs nei užgaulioti, nei žerti savo "superinių" patarimų, o tik išsakiau tai, ką darau aš, bet matau, kad tolko čia kažką sakyt nėra....nes tik užgauliot temokat daugiau nieko. Iš tikrųjų yra skaudu, kad žmonės taip nužmogėja Lietuvoje ir visiškai negerbia kitų....ir man nereikia eit pas jokius psichiatrus, kaip čia viena mama patarė, jei jums reik tai pati ir čiuožkit ir pasigydykit savo nervus...o jei jau taip vaikai jus iš nervų išvedė tai nereikėjo visai jų darytis... Dėkoju toms, kurios mane suprato ar bent jau palaikė.

2 menesiu kudikelis turi valgyti tik pieneli ,nesvarbu ar tai mp,ar misinukas,ir tokiu bajeriu kaip neuztenka pieno negali buti ,jei per mazai ,darai didesni kieki,nes nevisi vienoda kieki suvalgo,jei viena misini spjauna ,perki kita ir jokiu primaitinimu negali buti,nes skrandukas dar nepasiruoses kitokio maisto virskinimui,tai negi jei spjauna misini tada duodi tyreles ,jei dar verkia duodi saldainio lyzteleti ir taip augate su gurksniu misinio ,dviem sauksteliais tyres,na nesamone doh.gif ir nera ko pykti,nes taip niekas su kudikiais nesielgia ,cia jau vyksta vaiko zalojimas
Atsakyti
dar karta kartoju, as neturėjau daug pieno ir negalėjau kūdikio maitinti krūtimi, man buvo neleista, nes labai sunkiai traukėsi ir vaikas nespėdavo pavalgyti tiek, kad būtų sotus ir pradėjo mesti svorį. Plius pienas buvo visai neriebus. Jeigu aš duodavau 120ml savo pieno vaikui tai kaip mat sutvarkydavo ir po pusval rėkdavo dar. o su mišinuku kitaip. plius, mano vaikas, kaip noriu taip auginu. vyras sesers vaiką užaugino ir nuo 2 mėn ji valgė tyreles ir vaikui jau 2 metai,o dar nei karto nebuvo susirgusi ir nėra jokių nusiskundimų. Be to, aš, kas liečia "sveiką mitybą" pagal daktarus jau esu patyrusi ir viskas baigėsi tuo, kad 3 metus kas mėnesį guldavausi į ligonines ir kasmet važiuodavau į sanatorijas, kol galų gale spjoviau ant jų "sveikos mitybos".
smarty_978 jūs mane juokinat. Ką reiškia vaiką maitinti pagal grafiką???? koks dar grafikas kūdikiui? jomajo..ir dar skaitotės gera mama? kaip galima kūdikiui neduoti valgyti ir normuotai, mat, dabar ne ta valanda? čia absurdas. mano vaikas valgo tiek, kiek pats nori ir tada, kada nori. Ir jūsų tobulybės žiniai, ta pati daktarė pasakė, kad tai visiškai normalu, nes negalima tokiam kūdikiui normuoti maistuko kiekio ir įdėti tam tikro režimo. krc "tobulosios mamos"..........pačios į save pažiūrėkit, o tada ant kitų varykit...ir mažiau kiškitės ir aiškinkit kaip man augint vaiką, žiūrėkit savo vaikų, o ne kitus apšnekėkit. gėda!
Atsakyti
QUOTE(dzjuly @ 2012 07 13, 08:20)
smarty_978 jūs mane juokinat. Ką reiškia vaiką maitinti pagal grafiką???? koks dar grafikas kūdikiui? jomajo..ir dar skaitotės gera mama? kaip galima kūdikiui neduoti valgyti ir normuotai, mat, dabar ne ta valanda? čia absurdas. mano vaikas valgo tiek, kiek pats nori ir tada, kada nori.  Ir jūsų tobulybės žiniai, ta pati daktarė pasakė, kad tai visiškai normalu, nes negalima tokiam kūdikiui normuoti maistuko kiekio ir įdėti tam tikro režimo. krc "tobulosios mamos"..........pačios į save pažiūrėkit, o tada ant kitų varykit...ir mažiau kiškitės ir aiškinkit kaip man augint vaiką, žiūrėkit savo vaikų, o ne kitus apšnekėkit. gėda!


palauk - skaitai tai, ka pati nori, o ne tai, ka zmones is tiesu raso.
as paklausiau - ka reiskia tas tavo minetas daznai nori valgyti vaikas... ir kaip pavyzdi pateikiau - ka, pagal kazkoki grafika jis nevalgo? nori dazniau? nes yra daug mamu ( ypac misinukais maitinanciu), kurios mano ,kad jei vaikas isalksta anksciau, nei tos "kas 4 val", tai jam misinuko nepakanka ir pradeda ankstyvus primaitinimus.
Neteigiau, kad taip yra gerai. Priesingai - pateikiau tai kaip neteisinga mastyma, neteisinga pavyzdi.

o jei nenori patarimu ir informacijos apie tai, kaip geriau auginti vaikus - tai KO TAMSA ATEINATE I SUPERMAMU FORUMA?!
Atsakyti
QUOTE(dzjuly @ 2012 07 13, 10:20)
dar karta kartoju, as neturėjau daug pieno ir negalėjau kūdikio maitinti krūtimi, man buvo neleista, nes labai sunkiai traukėsi ir vaikas nespėdavo pavalgyti tiek, kad būtų sotus ir pradėjo mesti svorį. Plius pienas buvo visai neriebus. Jeigu aš duodavau 120ml savo pieno vaikui tai kaip mat sutvarkydavo ir po pusval rėkdavo dar. o su mišinuku kitaip. plius, mano vaikas, kaip noriu taip auginu. vyras sesers vaiką užaugino ir nuo 2 mėn ji valgė tyreles ir vaikui jau 2 metai,o dar nei karto nebuvo susirgusi ir nėra jokių nusiskundimų. Be to, aš, kas liečia "sveiką mitybą" pagal daktarus jau esu patyrusi ir viskas baigėsi tuo, kad 3 metus kas mėnesį guldavausi į ligonines ir  kasmet važiuodavau į sanatorijas, kol galų gale spjoviau ant jų "sveikos mitybos".
smarty_978 jūs mane juokinat. Ką reiškia vaiką maitinti pagal grafiką???? koks dar grafikas kūdikiui? jomajo..ir dar skaitotės gera mama? kaip galima kūdikiui neduoti valgyti ir normuotai, mat, dabar ne ta valanda? čia absurdas. mano vaikas valgo tiek, kiek pats nori ir tada, kada nori.  Ir jūsų tobulybės žiniai, ta pati daktarė pasakė, kad tai visiškai normalu, nes negalima tokiam kūdikiui normuoti maistuko kiekio ir įdėti tam tikro režimo. krc "tobulosios mamos"..........pačios į save pažiūrėkit, o tada ant kitų varykit...ir mažiau kiškitės ir aiškinkit kaip man augint vaiką, žiūrėkit savo vaikų, o ne kitus apšnekėkit. gėda!

kaip gali kazkas neleisti maitinti mp lotuliukas.gif ,tai tas pats kaip nekvepuok,nu nesamone,kaip gali buti liesas pienas doh.gif ,mp yra lengviau virskinamas todel kudikeliai daznai valgo ,tokia protinga tai reikejo daugiau pasidometi kas kiek laiko valgo kudikiai,jei maitini mp neziuri nei laiko nei kiekio,kai maitini misinuku turi praeiti tam tikras laiko tarpas tarp maitinimu kad spetu suvirskinti maisteli ,yra tokiu kurie prie kruties buna vos ne istisai,ir nevisada jie traukia pieneli,jiem uztenka tik buti prie mamos ir tureti burnyteje kruti,jie nori artumo ir silumos,juk 9 menesius gyveno kartu mama, tik reikia islaukti to momento kada jis pradeda ilgiau ismiegoti nevalges ,ir neziurek kaip augo kiti vaiki,pijokai augina vaikus irgi kaip jiems atrodo savo nuoziura,kad geriau miegotu i buteliuka ipila aulaus,ir jie uzauga,bet ateityje tikrai bus pasekmiu ,zinoma tobulu mamu gal but nera ,bet kiekviena stengiames kudikeliui duoti kuo geresni maista ir gyvenima,manau nera ko pykti nes ta kose pati uzvirei blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grazina37: 13 liepos 2012 - 16:32
QUOTE(dzjuly @ 2012 07 12, 13:52)
jooo..pasiskaičiau komentarus ir likau visiškai apšalusi ne vien dėl jūsų išreikštų nuomonių, bet dėl bereikalingų užgauliojimų ir žodžių iškraipymo... Visų pirma, aš vaikučiui pinigų ant maisto negailiu, norėjau pasakyti, kad ji daug valgo ir vien pienuko jai nebeužtenka, maža to, aš savo pienuko jau nebeturiu, o jo ir buvo labai mažai ir plius dėl tam tikrų priežasčių negalėjau jos maitinti krūtimi,o privalėjau nusitraukinėti. Mišinukus ji būna spjaudo. Tai ką man daryt? Gal vaiką badu marint? Antras dalykas, jei aš duodu tyreles, nereiškia, kad visą indelį ar daugiau į dieną. Ji per dieną gauna vos porą šaukštelių. Ir aš jūsų neprašiau manęs nei užgaulioti, nei žerti savo "superinių" patarimų, o tik išsakiau tai, ką darau aš, bet matau, kad tolko čia kažką sakyt nėra....nes tik užgauliot temokat daugiau nieko. Iš tikrųjų yra skaudu, kad žmonės taip nužmogėja Lietuvoje ir visiškai negerbia kitų....ir man nereikia eit pas jokius psichiatrus, kaip čia viena mama patarė, jei jums reik tai pati ir čiuožkit ir pasigydykit savo nervus...o jei jau taip vaikai jus iš nervų išvedė tai nereikėjo visai jų darytis... Dėkoju toms, kurios mane suprato ar bent jau palaikė.

Oho, kiek daug pykcio pas jus, surrender.gif nusiraminkit, 4u.gif pabandykit pasisneket su vaiku gyditoju, arba dietologu kaip turi maitintis tokio amziaus vaikas, ir jums pasakys viska argumentuotai ir aiskiai 4u.gif o jums jau visai pieniukas dingo nebeturit nei laso? verysad.gif
Atsakyti
ojojoi kokios diskusijos čia verda blink.gif
2 mėn vaikučiui nereikia jokių obuolių, ar tuo labiau bananų, atvežtų iš kaži kur, pripurkštų doh.gif nežinau kokia čia daktarė tokius patarimus gali duoti doh.gif
Kaip gerai, kad pati turėjau pienuko, nereikėjo galvos kvaršinti ax.gif
Atsakyti
neduociau dar. per mazas lelius manau
Atsakyti
Ir as neduociau g.gif
Atsakyti
Smarty sutinku su tavim visais pasisakymais! drinks_cheers.gif
2 men kudikiui saldaini palaizyt duoti?????? jetau miega va mano vaikas 7 savaiciu ir zinokit nu niekas manes neitikintu jam nei to saldainio palaizyt duoti, nei banano! nuprotejimas kazkoks biggrin.gif nu bet aisku, kas kaio nori tas taip augina...
Atsakyti
QUOTE(grazina37 @ 2012 07 13, 17:20)
kaip gali kazkas neleisti maitinti mp lotuliukas.gif ,tai tas pats kaip nekvepuok,nu nesamone,kaip gali buti liesas pienas  doh.gif ,mp yra lengviau virskinamas todel kudikeliai daznai valgo ,tokia protinga tai reikejo daugiau pasidometi kas kiek laiko valgo kudikiai,jei maitini mp neziuri nei laiko nei kiekio,kai maitini misinuku turi praeiti tam tikras laiko tarpas tarp maitinimu kad spetu suvirskinti maisteli ,yra tokiu kurie prie kruties buna vos ne istisai,ir nevisada jie traukia pieneli,jiem uztenka tik buti prie mamos ir tureti burnyteje kruti,jie nori artumo ir silumos,juk 9 menesius gyveno kartu mama, tik reikia islaukti to momento kada jis pradeda ilgiau ismiegoti nevalges ,ir neziurek kaip augo kiti vaiki,pijokai augina vaikus irgi kaip jiems atrodo savo nuoziura,kad  geriau miegotu i buteliuka ipila aulaus,ir jie uzauga,bet ateityje tikrai bus pasekmiu ,zinoma tobulu mamu gal but nera ,bet kiekviena stengiames kudikeliui duoti kuo geresni maista ir gyvenima,manau nera ko pykti nes ta kose pati uzvirei blush2.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
as atimciau is tokios "geros mamos" vaika.. tikrai tikrai mirksiukas.gif
Net manyciau turetu buti PRIVALOMI kursai su egzaminu pries gimdyma tokioms ziniuonems doh.gif
Atsakyti
Juokingai atrodo pasiskamymai "ziniuoniu",kurios turi vos viena vaika ir tai dar maziuka. Ekspertes"" tipo. Is kur jus galit zinot isvis ar tai primaitinimas anksciau kenkia ar tai nekenkia???Jusu vaikai mazi...Pasisakyt ,manau galetumet tada,jai pacios primaitintumet anksciau ir butu kazkokia neigiama reakcija ar panasiai.tada galetumet teigti,kad tai yra blogai.O dabar prisiskaito knygu,prisiklauso visokiu nesmaoniu ir diktuoja taisykles cia uzsukusioms supratimo.Kiekvieno organizmas individualus.Visas tas primaitinimas ar tai nedamaitinimas yra kiekvienos reikalas. Kaip mama jaucia,kad reikia vaikui,taip ir daro.Nei viena mama nelinki blogo savam vaikui. Ir isvis,siaubas kokios jus BEVEIK visos piktos ir KATEGORISKOS doh.gif .Siaubas. Atsipalaiduokit siek tiek,lengviau pasidarys wink.gif

p.s.beja knygos su patarimais parasytos tam,kad is ju kiekviena atsirinktume kas kiekvienai aktualu ir naudinga,o ne tam ,kad aklai pagal kazkieno nuomone augint vaikus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linuute: 26 rugsėjo 2012 - 18:54