Įkraunama...
Įkraunama...

Gydytoja liepė duoti obuolio ir banano 2mėn.vaikui

QUOTE(Arven @ 2010 01 07, 11:52)
Visokiu atveju buna. Bendrai visur teigiama, kad primaitint reikia nuo 4-6 men. Bet stai kalbeom su santariskiu vaiku gastroenterologais, tai pasakojo toki atveji, kai vaikas buvo viskam alergiskas. Vos pradejus maitint mp ji isbere, mamos dietos nepadejo, net hidrolizuoti misinukai nepadejo. Galiausiai jam tik kazkurios vienos mesos rusies tyrele tiko, kuria ir buvo maitinamas nuo 3men.
Taigi vienareiksmiskai teigti, kad tik nuo 4 men. ir ne anksciau negalima. Visgi jei vaikutis sveikas, tai norma ir yra nuo 4-6 men.


g.gif mums dar tik 2 men. o gydytoja liepe po kelis lasus morku, oboliu sulciu duoti. O vaikui ir taip diegliukai buna, paklausiau ir dvi dienas po 2 lasiukus daviau, atrodo, kad net nenurijo, bet jau vakare kaip klyke, tai rytoj tikrai jau morku nebeduosiu ir oboliu negaus doh.gif
Atsakyti
Tikrai neduociau, schmoll.gif oi tikrai ne ne doh.gif
Atsakyti
is kur dar tokiugydytoju buna g.gif nesamones sneka.... 600 g. normalus svoris, kuri vaikas priauga per menesi.. Is viso papildomo maisto nedaviau iki 6,5 men ir nieko... Valge MP mazyle pasicepsedama... Na, kas maitina misinukais tai nezinau, bet iki 4 menesiu tai tikrai nereikia nieko papildomo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(pyngvin @ 2009 08 31, 11:47)
Buvome pas vaikų gydytoja...Mums jau 2men. maitinu mišinukais...priaugome tik 600g,sakė jog mažai...ir liepė pradėt duoti obuolio ir banano...ar tai normalu?aš manau kad tikrai ne...nuo 3men. gal,bet ne nuo dviejų...Patarkit,nes nežinau ką daryti?Duoti ar ne? verysad.gif


Kad priaugot 600 gr. tai normalu ir tikrai ne per mazai, o del obuolio ar banano tai visiskai normalu duoti kudykiui nuo 2 men, zinoma jei vaikelio pilvelis tai toreluoja, as savo daviau po truputi jau nuo 1,5 men. Gal atrodo keista bet taip jau yra kad nuo 2 men pradema ragauti obuoliuko, tai normalu, nes ivedamas kitas maistas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(vasara04. @ 2010 01 26, 10:21)
Kad priaugot 600 gr. tai normalu ir tikrai ne per mazai, o del obuolio ar banano tai visiskai normalu duoti kudykiui nuo 2 men, zinoma jei vaikelio pilvelis tai toreluoja, as savo daviau po truputi jau nuo 1,5 men. Gal atrodo keista bet taip jau yra kad nuo 2 men pradema ragauti obuoliuko, tai normalu, nes ivedamas kitas maistas  tongue.gif

Nuo kada pasidarė normalu kitą maistą įvedinėti nuo 1,5-2mėn. amžiaus? ohmy.gif O apie vaiko nesusiformavusį žarnyną negalvojot? unsure.gif Juk ne veltui PSO rekomenduoja pradėti papildomai maitinti nuo 6mėn. MP maitinamus kūdikius ir nuo 5,5mėn. mišinuku maitinamus.
Nežinau, man tai atrodo žaidimas su vaiko sveikata, nes kas gali būti gero iš to, kad vaiko skrandukas ir žarnynas yra apkraunamas tokioj ankstybėj?
Atsakyti
QUOTE(vasara04. @ 2010 01 26, 10:21)
Kad priaugot 600 gr. tai normalu ir tikrai ne per mazai, o del obuolio ar banano tai visiskai normalu duoti kudykiui nuo 2 men, zinoma jei vaikelio pilvelis tai toreluoja, as savo daviau po truputi jau nuo 1,5 men. Gal atrodo keista bet taip jau yra kad nuo 2 men pradema ragauti obuoliuko, tai normalu, nes ivedamas kitas maistas  tongue.gif

Sakyciau visiskai nenormalu, nes vaiko zarnynas susiformuoja tik nuo 3men,.ir primaitinimas leistinas nuo 4 men .
Tiek gydytojai tokias nesamones kalbedami daro zala vaikui, tiek mama taip elgdamasi neatsakingai... isvis kam tada laukti to 1,5 men? tai tik gimusiam reikejo obuoliuku duoti biggrin.gif
nu sorry bet man tai nenormalu, auginu antra vaika, kiek skaiciau literaturos k biggrin.gif ek domejausi is mamos medikes, is draugiu gydytoju, nei viena tokios nuomones nepareiske kad 1,5men vaikui jau galima primaitinti...nesamone!!!!
Atsakyti
QUOTE(Nexta @ 2010 01 26, 12:01)
Sakyciau visiskai nenormalu, nes vaiko zarnynas susiformuoja tik nuo 3men,.ir primaitinimas leistinas nuo 4 men .
Tiek gydytojai tokias nesamones kalbedami daro zala vaikui, tiek mama taip elgdamasi neatsakingai... isvis kam tada laukti to 1,5 men? tai tik gimusiam reikejo obuoliuku duoti biggrin.gif
nu sorry bet man tai nenormalu, auginu antra vaika, kiek skaiciau literaturos k biggrin.gif ek domejausi is mamos medikes, is draugiu gydytoju, nei viena tokios nuomones nepareiske kad 1,5men vaikui jau galima primaitinti...nesamone!!!!

matau esi apsiskaiciusi, suprantu kad cia ne vieta kalbeti apie medikamentus, bet noreciau paklausti ne apie jo nauda, bet apie skoni.del vandeninio vit. D butent del jo skonio, juk jis toks aitrus, anyziu skonio, kaip toki galima vaikui duoti, kaip toki dalyka jo skrandukas priima? as pati patragavau ir issigandau , ar nepakenksiu savo mazylei, gal geriau begti aliejinio pirkti, bet ir tas aliejus skranduka apkraus
Atsakyti
QUOTE(Nexta @ 2010 01 26, 12:01)
Sakyciau visiskai nenormalu, nes vaiko zarnynas susiformuoja tik nuo 3men,.ir primaitinimas leistinas nuo 4 men .
Tiek gydytojai tokias nesamones kalbedami daro zala vaikui, tiek mama taip elgdamasi neatsakingai... isvis kam tada laukti to 1,5 men? tai tik gimusiam reikejo obuoliuku duoti biggrin.gif
nu sorry bet man tai nenormalu, auginu antra vaika, kiek skaiciau literaturos k biggrin.gif ek domejausi is mamos medikes, is draugiu gydytoju, nei viena tokios nuomones nepareiske kad 1,5men vaikui jau galima primaitinti...nesamone!!!!



Na tik jau nepradekit mokint manes vaiku augit tai vienas dalykas, o del primaitinimo tai kas puse metu tu mediku nuomone keiciasi. Taip pirmas ragavim,as jau galimas nuo 2 men, nemaisykit mamkos ragavimas o ne valgymas obuolio. Ir as auginu antra vaika zinau ka rasau, o kaip supratot tai jusu reikalas... schmoll.gif Bei vaikai skirtingi, ir ju zarnynai skirtingi. Obuolio pagramdymas ant arbat sauks galo 1 karta per diena , patikekit nieko mano leliukui nebuvo. Dal galiu pridurti 3 men mano dukra vien tik misinuko nepavalgydavo, budavo nerami nakti, teko jau virti darzoviene. Na man idomu kuri ATSAKINGA mama vaika laikys pusbadziu. Tada gal jau patylekit Nexta su savo tokias isireiskimais. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zylute35 @ 2010 01 28, 12:51)
matau esi apsiskaiciusi, suprantu kad cia ne vieta kalbeti apie medikamentus, bet noreciau paklausti ne apie jo nauda, bet apie skoni.del vandeninio vit. D butent del jo skonio, juk jis toks aitrus, anyziu skonio, kaip toki galima vaikui duoti, kaip toki dalyka jo skrandukas priima? as pati patragavau ir issigandau , ar nepakenksiu savo mazylei, gal geriau begti aliejinio pirkti, bet ir tas aliejus skranduka apkraus


mes geriam Vigantoly smile.gif duodu viena karta i savaite, 5 lasiukus smile.gif
QUOTE(vasara04. @ 2010 01 28, 13:45)
Na tik jau nepradekit mokint manes vaiku augit tai vienas dalykas, o del primaitinimo tai kas puse metu tu mediku nuomone keiciasi. Taip pirmas ragavim,as jau galimas nuo 2 men, nemaisykit mamkos ragavimas o ne valgymas obuolio. Ir as auginu antra vaika zinau ka rasau, o  kaip supratot tai jusu reikalas... schmoll.gif Bei vaikai skirtingi, ir ju zarnynai skirtingi. Obuolio pagramdymas ant arbat sauks galo 1 karta per diena , patikekit nieko mano leliukui nebuvo. Dal galiu pridurti 3 men mano dukra vien tik misinuko nepavalgydavo, budavo nerami nakti, teko jau virti darzoviene. Na man idomu kuri ATSAKINGA mama vaika laikys pusbadziu. Tada gal jau patylekit Nexta su savo tokias isireiskimais. doh.gif


Viena yra maitinti kai vaikui neuztenka misinuko,kita kai siaip nuo 2 men duoda maista papildoma. Pries draskant akis kitiems,kad jusu kazkas nesuprato,siulyciau aiskiai isdestyti savo mintis: Kad maitinu obuoliuku vaika,nes nepriauga svorio,misinuko neiztenka ar mp smile.gif tada visos jus supras ir nebus tokios kategoriskos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nexta @ 2010 01 28, 14:53)
mes geriam Vigantoly smile.gif duodu viena karta i savaite, 5 lasiukus smile.gif
Viena yra maitinti kai vaikui neuztenka misinuko,kita kai siaip nuo 2 men duoda maista papildoma. Pries draskant akis kitiems,kad jusu kazkas nesuprato,siulyciau aiskiai isdestyti savo mintis: Kad maitinu obuoliuku vaika,nes nepriauga svorio,misinuko neiztenka ar mp smile.gif tada visos jus supras ir nebus tokios kategoriskos smile.gif


Na net idomu kas pradejo metytis replikom, zinoma jei vaikui netiktu obuolys ar bananas jam niekas neduotu nuo 2 men ragauti schmoll.gif Laimei nuo gimimo neturejom bedeliu su pilvuku mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano gydytoja irgi patare duoti siek tiek pagrandyto lietuvisko obuoliuko pusantro menesio vaikui, ir as tame nematau nieko blogo, juk vaikas gauna to obuolio ne tam kad pavalgytu, o kad skrandukas po truputi gautu kitokio maisto nei mamos pienas. As kas kelias dienas uzdedu ant liezuvelio mazyte kruopelyte to obuolio,malonu ziureti kaip vaikas reguoja i nauja skoni.
Atsakyti
QUOTE(varlius2007 @ 2010 01 28, 21:59)
Mano gydytoja irgi patare duoti siek tiek pagrandyto lietuvisko obuoliuko pusantro menesio vaikui, ir as tame nematau nieko blogo, juk vaikas gauna to obuolio ne tam kad pavalgytu, o kad skrandukas po truputi gautu kitokio maisto nei mamos pienas. As kas kelias dienas uzdedu ant liezuvelio mazyte kruopelyte to obuolio,malonu ziureti kaip vaikas reguoja i nauja skoni.


o mano asmenine nuomone ir patirtis liudija ka kita, kai su dicke pries 10 metu taip patarta pradejom ragauti obuoli nuo 2 ar 4 men, jeu net nepamenu, bet anksti, tai ana augo tokia nevalgi, isigijom aisku dar ir alergija tuo paciu, kuria veliau isaugom, tad aisku, kad ji buvo nuo to naujo maistelio nelaiku, kadangi antras vaikelis gime jau po 9 metu ir mamos protas kitas, tai asmeniskai as vadovavausi naujausiom pateikiamom rekomendacijom ir nieko iki 6 men. nedaviau, o rezultatas - vaikas puikiai valgo, ragauja labai noriai naujus produktus, siuo metu jau esam metinukai ir jokiu vargu nei del nevalgymo, nei del alergiju neturim smile.gif
Atsakyti