Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai

QUOTE(Redgrape @ 2009 09 26, 15:15)
Vakar nusipirkau YSL Singulier tusa.
user posted image



sorry už offtopic blush2.gif
čia jau Edita sunku atpažinti bigsmile.gif

ant jūsų akių biski gumuliukai nuo tušo šio g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .code.: 26 rugsėjo 2009 - 19:19

O siaip idomu butu palyginti YSL Singulier ir Ysl Faux Cils tusus... idomu ar kuo skiriasi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 30 rugsėjo 2009 - 17:24
QUOTE(.code. @ 2009 09 26, 20:16)
sorry už offtopic  blush2.gif
čia jau Edita sunku atpažinti  bigsmile.gif

ant jūsų akių biski gumuliukai nuo tušo šio g.gif


na yra gumuliuku, ka jau bepadarysi biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas bande?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kita @ 2009 09 25, 22:36)
Tai Glorious geriausias is HR tusu?

Man tai vienas is mano top 3 tusu biggrin.gif Kiti du yra MF Masterpiece Max ir EL Sumptuous ax.gif
Atsakyti
Aš išbandžiau EL Magnascopic, likau patenkinta, labai gražiai prailgina wub.gif YSL Effect Faux Cills gal geresnis vistiek, bet šitas EL irgi tikrai neblogas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutelia @ 2009 09 26, 21:49)
Aš išbandžiau EL Magnascopic, likau patenkinta, labai gražiai prailgina  wub.gif


Bet jis turetu duot apimties, o ne ilgio... ax.gif As toki sunaudojau ir kolkas susilaikau - ne karta aprasiau kaip man su juo sekesi draugaut, bet apimties suteikt pradejo tik po gero pusmecio nuo atidarymo. Iki tol tik ilgino. Idomu butu isgirst kaip jums jis naudojosi.


Silpnumo akimirkos pagauta nusipirkau tokius 2 Rimmel tusus: "Glam eyes" ir "Lash maxx" - gal kas turit atsiliepimu apie juos? Kazkaip pastebejau nelabai aptarinejami cia Rimmel tusai.... ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Esu turejus kelis stai va tokius Rimel tusus http://www.drugstore...andFilter=44900
Pagal kaina visai neblogas tusas.
Kazkada senai buvau pamegus kazkoki Rimel tusa kur prie kamstuko buvo rozinis ziedelis,pavadinimo nepamenu....tai isvis liuks buvo,bet gal tada poreikiai buvo ne tokie g.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 09 27, 02:47)
Bet jis turetu duot apimties, o ne ilgio...  ax.gif As toki sunaudojau ir kolkas susilaikau - ne karta aprasiau kaip man su juo sekesi draugaut, bet apimties suteikt pradejo tik po gero pusmecio nuo atidarymo. Iki tol tik ilgino. Idomu butu isgirst kaip jums jis naudojosi.



Apimties kažkiek priduoda, bet ilgio daugiau. Iš tikrųjų net gi daug ilgio priduoda, truputį jis skystokas man, bet dažo gerai, tik reik atsargiai dažyt, kad neišsitepčiau ... Kažkaip aš jį užsisakiau, kaip pabandymui, galvojau bus prastesnis, bet patiko thumbup.gif Niu su YSL Faux Cills smagiau dažytis, bet šitas irgi geras 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(EVY @ 2009 09 27, 09:50)
Esu turejus kelis stai va tokius Rimel tusus http://www.drugstore...andFilter=44900
Pagal kaina visai neblogas tusas.
Kazkada senai buvau pamegus kazkoki Rimel tusa kur prie kamstuko buvo rozinis ziedelis,pavadinimo nepamenu....tai isvis liuks buvo,bet gal tada poreikiai buvo ne tokie g.gif

Turiu sita tusa,man tai labai patinka,sulaukiau komentaro is keliu zmoniu,kad akys kaip leles biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutelia @ 2009 09 27, 11:33)
Apimties kažkiek priduoda, bet ilgio daugiau. Iš tikrųjų net gi daug ilgio priduoda, truputį jis skystokas man, bet dažo gerai, tik reik atsargiai dažyt, kad neišsitepčiau ... Kažkaip aš jį užsisakiau, kaip pabandymui, galvojau bus prastesnis, bet patiko  thumbup.gif Niu su YSL Faux Cills smagiau dažytis, bet šitas irgi geras  4u.gif


O kaip ilgai turit? Man jis pradzioj ziauriai tepe ir lipino blakstienas, jei daugiau noredavau uztept....
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 09 27, 17:18)
O kaip ilgai turit? Man jis pradzioj ziauriai tepe ir lipino blakstienas, jei daugiau noredavau uztept....


Dar tik 3 kartus dažiausi su juo, dar visai naujas mirksiukas.gif
Atsakyti