Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai

QUOTE(pumpulpulka @ 2009 09 22, 20:40)
user posted image

Jau kažkur savaitę naudoju šį tušą, pirktas ne LT. Ir ką, vėl nusivylus: tepa paakius, daro musės kojas (t.y. ant blakstienų galų padaro burbuliuką), kai pabandžiau pasitepti juo antrą sluoksnį, sulipino blakstienas ir visos apsigumuliavo. Tikrai nevertas savo kainos. Maybelline Colossal geresnis tikrai.

Del antro sluoksnio tepimo, pamegink tepti ji iskart, nelaukus, kol nudzius pirmas sluoksnis. Man taip pat yra su visais HR tusais. Jei nusidazau abi akis ir tada bandau antra sluoksni uztept, gumuluojasi, bet jei tepu viena sluoksni ir iskart antra, tada gaunas super! mirksiukas.gif Beje Lash queen man is esmes nepatiko, nes tepe paakius. Is HR tusu mano blakstienoms pats paciausias yra Glorious ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirenete @ 2009 09 23, 21:39)
Iš kur siuntėtės g.gif Aš neseniai pirkau tokį. Nuostabus tušas, puikiai pailgina, užriečia, patankina ir blakstienos atrodo natūraliai. thumbup.gif


Iš www.fragrancedirect.co.uk 4u.gif
Atsakyti
Man super buvo Prestige tusas.. geriausias is visu kol nepabandziau Dior Show doh.gif unsure.gif drauge atsiunte maziuka.. o jauciu brangus labai.. ir taip dabar nervas ima nes toks geras blink.gif 4u.gif kaip pas lele blakstienos.. svelnus toks..net nemoku paaiskint biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2009 09 24, 16:34)
Man super buvo Prestige tusas.. geriausias is visu kol nepabandziau Dior Show  doh.gif  unsure.gif drauge atsiunte maziuka.. o jauciu brangus labai.. ir taip dabar nervas ima nes toks geras  blink.gif  4u.gif kaip pas lele blakstienos.. svelnus toks..net nemoku paaiskint  biggrin.gif

nera toks labai jau ir brangus 15 svaru ne miniaturinis, dior show nieko, bet dior show iconic man nepatiko g.gif
Atsakyti
O kaip sis Maybelline Lift Up? 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 09 24, 19:50)
O kaip sis Maybelline Lift Up?  4u.gif

user posted image

siaip sau, tepa bent man asmeniskai paakius, bet tikrai neblogai pariecia ir siektiek pailgina, bet noretusiu is sio tuso tankumo siek tiek daugiau
o siaip tai siuo tusu dziaugiausiai tik apie kokias dvi savaites, paskui kazkaip pradejo dziut, tept paakius , nusivyliau istikruju schmoll.gif
Atsakyti
Turiu firmos ARTDECO tusa - thumbup.gif lotuliukas.gif su guminiu sepeteliu biggrin.gif idealiai issukuoja blakstienas, pariecia, ir kaina nebloga - 46 lt, kaip uz gera produkta smile.gif dar isbandziau nauja maybelline vibruojanti tusa, kol kas patinka, tik palipina blakstienas, reikia sukuoti, bet tikiuosi kad veliau bus OK, nes saip 'nenubega' kaip kai kurie thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2009 09 24, 06:18)
Del antro sluoksnio tepimo, pamegink tepti ji iskart, nelaukus, kol nudzius pirmas sluoksnis. Man taip pat yra su visais HR tusais. Jei nusidazau abi akis ir tada bandau antra sluoksni uztept, gumuluojasi, bet jei tepu viena sluoksni ir iskart antra, tada gaunas super! mirksiukas.gif Beje Lash queen man is esmes nepatiko, nes tepe paakius. Is HR tusu mano blakstienoms pats paciausias yra Glorious ax.gif

Tai Glorious geriausias is HR tusu?
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2009 09 24, 17:34)
Man super buvo Prestige tusas.. geriausias is visu kol nepabandziau Dior Show  doh.gif  unsure.gif drauge atsiunte maziuka.. o jauciu brangus labai.. ir taip dabar nervas ima nes toks geras  blink.gif  4u.gif kaip pas lele blakstienos.. svelnus toks..net nemoku paaiskint  biggrin.gif



o kuris is Presitge tusu? As ieskau tuso, kuris nesulipintu blakstienu, bet jas tankintu. Praeita savaite pirkau Deborah tusa, ale kad jis sulipina. schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Kita, na kaip kam, man pvz. geriausia HR Lash Queen visa serija rolleyes.gif
Atsakyti
Vakar nusipirkau YSL Singulier tusa.
user posted image

Tikejausi panasaus efekto kaip ir reklamoj, bet padaze visiskai kitaip, gana naturaliai ir laisvai galima kasdienai naudot. Sitoj reklamoj gal nelabai matosi, bet pavaizduotos tokios kuoksteliais sukibusios blakstienos.

Idedu pora pav. kaip mano blakstienos atrodo juo padazytos.
user posted image
user posted image

Kita karta bandysiu kitokiais judesiais dazytis, nes manau galima isgauti ir siek tiek kitoki efekta, nes sepetelis labai idomus, su dvieju ilgiu sereliais.
Atsakyti
Reklama yra reklama, ten gi priklijuoja ar priaugina blakstienas.
Siaip man is Dior dar patiko Maximeyes, gal kas bandet?
Atsakyti