Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai

QUOTE(shopingas @ 2009 09 18, 21:44)
Kaip jums Max Factor '2000 calorie'? Dazymas man idealus, bet atrodo jau dziut pradeda, o turiu tik apie menesi ji kolkas  g.gif Kad nebuvo prasuktas ir sviezia pirkau, tai garantija, bet toks pas mane pirmakart, tai nezinau tik vienai man taip ar cia normalu....  ax.gif Uztai MF 'Volume couture' dziugina mane kasdien vis labiau ir labiau (jau ir Covergirl 'lashblast' uzmirsus - tiksliau uzmirsus todel, kad vandeniui atsparus (subludijau toki nusipirkdama vasarai)). Dar stovi sandeliuke Dr. Hauschka 'volume mascara', tai visai noriu, kad pasibaigtu koks turimas tusas - greiciau si isbandysiu.  biggrin.gif


turejau Max Factor '2000 calorie' keleta nauju,visi greitai sudziuvo nors daze gerai.
Atsakyti
4u.gif tusu tai as daug isbandziau, kolkas geriausias man Max factor masterpiece max ( jau n vienetu isnaudojau bigsmile.gif ) o blogiausias g.gif gal tie kur is dvieju puse (vienoi baltas kitoj juodas ) schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(EVY @ 2009 09 18, 22:18)
turejau Max Factor '2000 calorie' keleta nauju,visi greitai sudziuvo nors daze gerai.


Vadinasi moku tusu naudotis biggrin.gif Kartojamas sis pirkinys nebus....
Atsakyti
man tai Loreal tusai patinka.. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Karina* @ 2009 09 19, 01:31)
man tai Loreal tusai patinka..  bigsmile.gif

na tai prasom detaliau kokie patinka, koks rezultatas isgaunamas ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(EVY @ 2009 09 18, 23:18)
turejau Max Factor '2000 calorie' keleta nauju,visi greitai sudziuvo nors daze gerai.

keista. as ji turiu daugiau nei puse metu ir man nesudziuvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2009 09 19, 16:43)
keista. as ji turiu daugiau nei puse metu ir man nesudziuvo ax.gif


As taip pat turiu gal 6 menesiu,gal dar seniau net,bet nepanasu ,kad sudziutu,dar vakar daziausi-viskas labai gerai smile.gif
Atsakyti
Gal cia priklauso kokiai saliai gaminti ,kiek zinau LT jie visai kitaip atrodo g.gif as turejau tokius
Max Factor 2000 Calorie Mascara
http://www.drugstore...FI-0-EVGR-11695
Atlaikydavo maximum 3 savaites beveik kasdient naudojant.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EVY: 19 rugsėjo 2009 - 18:16
Kaip gali buti skirtingi ipakavimai - negi ir reklama sukuria specialiai "treciosioms salims kaip LT"? doh.gif
Atsakyti
Geriausias tušas kokį tik esu bandžiusi man - Helena Rubinstein Lash Queen Feline. Mano blakstienos ganėtinai ilgos iš prigimties, o šis tušas labai gražiai storina, atskiria bei truputį užriečia. Ir kaina nėra milžiniška, ir užtenka ilgam (aš ne kiekvieną dieną naudoju)

user posted image
Atsakyti
QUOTE(EVY @ 2009 09 19, 20:14)
Gal cia priklauso kokiai saliai gaminti ,kiek zinau LT jie visai kitaip atrodo  g.gif  as turejau tokius
Max Factor 2000 Calorie Mascara
http://www.drugstore...FI-0-EVGR-11695
Atlaikydavo maximum 3 savaites beveik kasdient naudojant.

mano stai toks https://www.tuktuk.l...;item_id=212256
Atsakyti
Kalbant apie MF 2000 calories, esu turejus kokiu 10 tuteliu sio tuso, jei ne daugiau. Tai buvo mano mylimiausias tusas, pries atsirandant Masterpiece Max. Ir man jis tikrai greit neisdziudavo schmoll.gif
Atsakyti