Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai

QUOTE(Hottea @ 2009 09 19, 22:12)
Kaip gali buti skirtingi ipakavimai - negi ir reklama sukuria specialiai "treciosioms salims kaip LT"? doh.gif


Nezinau nuo ko konkreciai sio tuso ipakavimas priklauso, bet skiraisi JAV ir Europos rinkai. Na ir ne vienas produktas skiriasi - buna, kad pvz net firmos pavadinimas kitas yra, nors ta pati kompanija gamina (cia itakoja pvz tai, kad tam tikroje kalboje firmos pavadinimas reiskia kazka negrazaus ir pan).
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 09 21, 03:21)
Nezinau nuo ko konkreciai sio tuso ipakavimas priklauso, bet skiraisi JAV ir Europos rinkai. Na ir ne vienas produktas skiriasi - buna, kad pvz net firmos pavadinimas kitas yra, nors ta pati kompanija gamina (cia itakoja pvz tai, kad tam tikroje kalboje firmos pavadinimas reiskia kazka negrazaus ir pan).


Nežinau kaip dėl įpakavimų, bet kokybė tikrai skiriasi pabandžius tokią pat kosmetiką, skirtą rytų europai ir vakarų. Net skalbimo milteliai skiriasi, tai ką norėt iš tušų...
Atsakyti
na o as naudoju The Colossal Volum' Express tušas
- Maybelline, ir esu labai patenkinta, blush2.gif o labiausiai nemgstu tusu dvieju galu, kur su baltu pasitepi is vienos puses paskui su juodu doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(As_nematoma @ 2009 09 21, 09:03)
Nežinau kaip dėl įpakavimų, bet kokybė tikrai skiriasi pabandžius tokią pat kosmetiką, skirtą rytų europai ir vakarų. Net skalbimo milteliai skiriasi, tai ką norėt iš tušų...


Esu naudojus MF 'mastepiece max' budama LT, dabar po kiek laiko tarpo nusipirkau '2000 calorie' ir 'volume cotoure' budama JAV, tai nelabai galiu sakyt, kad kazkuris blogesnis ar geresnis. O ir maniskis '2000 calorie' tirsteja greitai... ax.gif

Bet kas del kokybes, tai vakarams dazniausiai gamina is aukstesnes kokybes produktu, taikomi aukstesni standartai, o europai pigesnes medziagos eina (bet cia kokybes lygmenyje, o ne tai, kad skiriasi sudetis kazkuo stipriai). Bent jau Lenkijoje gaminami Gillette, Proctor&Gamble, Johnshon&Johnson produktai tikrai skiriasi kokybe - del kitu garantuot negaliu.
Atsakyti
QUOTE(agvill @ 2009 09 19, 16:09)
na tai prasom detaliau kokie patinka, koks rezultatas isgaunamas ir t.t.


labiausiai patiko L'Oreal Telescopic tongue.gif bet siaip esu pirkus ivairiu is Loreal...

patinka, jog rezultatas atitinka reklama... pirkau tankinanti, tai blakstienos tikrai tankios atrode... pirkau ilginanti- tai pailgino puikiai.... bigsmile.gif


Papildyta:
QUOTE(jussstute @ 2009 09 21, 12:52)
o labiausiai nemgstu tusu dvieju galu, kur su baltu pasitepi is vienos puses paskui su juodu  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  schmoll.gif


kodel gi? smile.gif

man tai patinka dvieju galu... labai pailgina blakstienas... smile.gif
Atsakyti
Patarkit koki tusa isigyti kuris tikrai nebyretu doh.gif ??? Daugeliui Maxfactor Masterpiece Max nebyra, o man ziauriai... doh.gif Gal koks False Lashe Effect ne taip byretu...? Cia gal atsakys tos, kurioms ta pati problema su tusais yra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 09 21, 17:00)
Patarkit koki tusa isigyti kuris tikrai nebyretu  doh.gif  ??? Daugeliui Maxfactor Masterpiece Max nebyra, o man ziauriai...  doh.gif  Gal koks False Lashe Effect ne taip byretu...? Cia gal atsakys tos, kurioms ta pati problema su tusais yra  4u.gif

bent man tai buna taip, tik tusas eina i pabaiga ir pradeda byreti nesvarbu kokios firmos naudociau, tad dabar man sis pozymis tapo kaip ir signalu kad reikia naujo tuso
False Lashe Effect man nebyrejo kokius 2men. o paskui kaip tusas ejo i pabaiga ziaurei tepe paakius doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 09 21, 18:39)
Mano tai naujas tusas  doh.gif

ojojoi tai negerai, gal koks pasenes ar prasuktas pasitaike.
o siaip tai tai man atrodo cia kelios lyg merginos snekejo kad butent su siuo tusu ir buvo problema, kas jis byra tepa paakius, nu bet kad naujas tusas taip darytu g.gif negerai gal tikrai pasenes
Atsakyti


o i tema,gavau dovanu mac tusa,nesusidraugauju su sepeteliu doh.gif jis tiesiog klasikinis sepetelis,o as tiek ipratau prie guminiu doh.gif doh.gif isgadinu bele kiek mac'o kol pasidazau doh.gif blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(agvill @ 2009 09 21, 18:44)
ojojoi tai negerai, gal koks pasenes ar prasuktas pasitaike.
o siaip tai tai man atrodo cia kelios lyg merginos snekejo kad butent su siuo tusu ir buvo problema, kas jis byra tepa paakius, nu bet kad naujas tusas taip darytu  g.gif negerai gal tikrai pasenes

Nu kad uzklijuotas buvo, lyg ir neprasukinetas g.gif Na net nezinau... Nes siaip tai jis man labai patinka graziai padazo, bet pabuvus truputi kosmaras kazkoks, baisiai atrodo verysad.gif Su kitu tusu irgi tas pats buvo, na gal siek tiek maziau, bet kazkaip is MaxFactor daugiau tikejaus biggrin.gif Gal mano cia blakstienos kazkokios keistos doh.gif ... Kita karta gal koki Loreal bandysiu g.gif
Atsakyti
nepasakyciau,kad man butent Loreal kosmetika patinka,bet tusus esu isbandzius ivairius,mano blakstienos trumputes,tai tusas man yra svarbiausias dalykas,visa kita nebutina. Geriausiai prailgina ir nesulipina man tusas Telescopic is Loreal,bandziau ir kitus,bet taip stipriai nei vienas neprailgina man. Tik sunkiau su juo tept apatines blakstienas,tai jas dazau bet kokiu kitu,koki turiu smile.gif
Atsakyti
labiausiai patinka maybelino tusai bigsmile.gif kiek esu isbandziusi ivairiausiu firmu,nei vieni nepatinka,tai nubira,tai isdazo ne taip,o maybelino labai daug tusu kurie patinka,dabar turiu stiletto,su raudonu galiuku,pasibaigus nusipirksiu ta nauja kur atsirado,virbruojantis sepetelis,kiek girdejau,kad nerealiai isdazo blakstienas,tai norisi man pabandyti,nes siaip manes nenuvile maybelino tusai ax.gif
http://www.maybellin...fine-A-Line.htm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina :): 21 rugsėjo 2009 - 22:50