Įkraunama...
Įkraunama...

~Mišrainių marinavimas~

Brashke77, abi mišrainės puikios, tikrai bus skanu žiemą prie mėsos thumbup.gif

Ulė, tie baklažanai puikiai žiūrisi bigsmile.gif Gal ragavai, koks skonis?

Šaunuolės abi 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Daivute ,susluoksniuotos neragavau, bet pomidoru marinatas su medum ir actu nerealusss, as padidinau medaus ir acto kieki, nei originale, man daugiau skonio norejos,tai saukstais kabinom,tikiu bus labai skanu drinks_cheers.gif

braske, rodos net skoni jauciu kaip tu moki perteikti thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Ulė, bandysiu aš tas salotas, tik vėliau bigsmile.gif

Dabar su pomidorais kovoju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2011 08 26, 15:24)
drasiai galiu rekomenduoti si recepta- pukus skonis, ne suri, ne rugsti, puikiai atytaikytas prieksoniu kiekis. Labai kvapni, skani misrainyte, gal del keptu svogunu su morkom, bet pasaka  wub.gif
RECEPTAS

o cia mano pagaminta:
user posted image

Beje, viska dariau pagal recepta, gavosi 5 puslitriukai ir nei gramo daugiau, kaip tik!
thumbup.gif



manau cia tai turetu buti super reis butinai isbandyti smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Brashke77, dėkoju už receptuką, tikrai bandysiu, būtent tai , ko ieškojau. Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2011 08 26, 19:49)
Daivute ,susluoksniuotos neragavau,  bet pomidoru marinatas su medum ir actu nerealusss, as padidinau medaus ir acto kieki, nei originale, man daugiau skonio norejos,tai saukstais kabinom,tikiu bus labai skanu drinks_cheers.gif

braske, rodos net skoni jauciu kaip tu moki perteikti thumbup.gif  wub.gif

O apie kokį čia jūs marinatą? Dar turiu kaip tik pomidorų...
Atsakyti
Vkr draugavau su oranziniu stebuklu,man jis toks skystokas gavosi,sakau gal kad pomidorus lupau,dar neragavau...
Atsakyti
QUOTE(adra @ 2011 08 26, 20:43)
manau cia tai turetu buti super reis butinai isbandyti smile.gif  4u.gif

Gaminau pagal sita recepta,nesuprantu ka blogai padariau,bet gavosi kartu verysad.gif tiek dirbau o viskas suniui ant uodegos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Jigsaw @ 2011 08 28, 09:53)
Gaminau pagal sita recepta,nesuprantu ka blogai padariau,bet gavosi kartu verysad.gif tiek dirbau o viskas suniui ant uodegos unsure.gif

Taip gyrėte oranžinį stebuklą. Gaminau ir aš. Gavosi puikiai. Odelių nenuiminėjau- jos ir taip per 1 val virimo laiką sumažėja. Skonis gavosi kaip tik. O jei jums gavosi kartu- gal padauginot pipirų, o morkos nekarčios?
Atsakyti
QUOTE(saulyte33 @ 2011 08 28, 10:14)
Taip gyrėte oranžinį stebuklą. Gaminau ir aš. Gavosi puikiai. Odelių nenuiminėjau- jos ir taip per 1 val  virimo laiką sumažėja. Skonis gavosi kaip tik. O jei jums gavosi kartu- gal padauginot pipirų, o morkos nekarčios?

Kai kaimynas paragavo manaja,irgi pasake,kad kartu. Nuo žmogaus priklauso. Bet juk ja ne su šaukštu kirsim biggrin.gif įsidejau tiesiai i lekšte su agurkiene,labai pagerino skoni rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Jigsaw @ 2011 08 27, 12:16)
Vkr draugavau su oranziniu stebuklu,man jis toks skystokas gavosi,sakau gal kad pomidorus lupau,dar neragavau...


Mano irgi buvo skystokas, tiesiog samčiu nusėmiau prieš dėdama druską, cukrų ir t.t., iki norimo tirštumo, o nusemtą skystį sunaudojau troškiniui. Viskas liuks pavyko 4u.gif
Atsakyti
http://www_neringa-b...-cukinijom.html
Sitas gavosi man kartus,oranzinis liux-ragavau.....
Papildyta:
tiesa gal kas paprasta burokeliu su actu ziemai receptuka imestu?
Atsakyti