Įkraunama...
Įkraunama...

~Mišrainių marinavimas~

QUOTE(merga @ 2009 09 04, 11:03)
morkos su pupelemis:
4kg morkų,
1kg svogūnų
1 litras pupelių,
cukraus, druskos,
butelis aliejaus,
0,5 l pomidorų padažo,
5-6 šaukštai acto,
truputis maltų imbierų,cinamono, muskato ir juodųjų pipirų.
Pupeles pamirkyt vendenyje (geriausia per nakti), išvirt pasūdytam vandenyje. Morkas sutarkuoti burokine tarka ar šiaudeliais. Svogūnus supjaustyti kubeliais ir kartu su morkom troškint dideliame puode supylus aliejų, dažnai maišyti. Maždaug po 15 min ipilti stiklinę vandens ir troškint kol daržovės visiškai suminkštės. Tada subert pupeles, prieskonius pagal skonį, acta, pom. padažą ir dar 5 min patroškint. Paskui i stiklainiukus.

sian buvo isbandyta 4u.gif
thumbup.gif
aciu uz recepta 4u.gif

P.S> tik dariau su perpus mazesnem porcijom.
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2011 08 28, 22:47)
sian buvo isbandyta :4u:
:super
aciu uz recepta :4u:

P.S> tik dariau su perpus mazesnem porcijom.

kiek ir kokio dydzio stiklainiu gavos
Atsakyti
QUOTE(Jigsaw @ 2011 08 28, 22:40)
http://www_neringa-b...-cukinijom.html
Sitas gavosi man kartus,oranzinis liux-ragavau.....
Papildyta:
tiesa gal kas paprasta burokeliu su actu ziemai receptuka imestu?

kazkokia darzove, reiksia, buvo negera...Gal tikrai morkos? Buna, ypac jei ne savo, kad karcios...Man tikrai niekas nekartu, net minties tokios nebuvo, netgi saldi ir labai skani ... g.gif

O koki padaza naudojot? Siaip, geriausias tokiems rekalams Kedainiu be konservantu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brashke77: 29 rugpjūčio 2011 - 15:09
QUOTE(brashke77 @ 2011 08 29, 17:08)
kazkokia darzove, reiksia, buvo negera...Gal tikrai morkos? Buna, ypac jei ne savo, kad karcios...Man tikrai niekas nekartu, net minties tokios nebuvo, netgi saldi ir labai skani ...  g.gif

O koki padaza naudojot? Siaip, geriausias tokiems rekalams Kedainiu be konservantu  4u.gif

Pritariu thumbup.gif Aš Kėdainių be konservantų taip pat visur dedu. thumbup.gif Jame rašo yra 55 % pomidorų pastos (daugiausia iš visų mano ieškotų). Na ir kaina už 450 ml apie 4,09lt turbūt atitinka kokybę. g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte33 @ 2011 08 29, 17:53)
Pritariu thumbup.gif Aš Kėdainių be konservantų taip pat visur dedu. thumbup.gif Jame rašo yra 55 % pomidorų pastos (daugiausia iš visų mano ieškotų). Na ir kaina už 450 ml  apie 4,09lt turbūt atitinka kokybę. g.gif

o 1l Kėdainių be konservantų kainuoja 5,29 lt thumbup.gif , pasidairykit po mažesnes parduotuvėles biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte33 @ 2011 08 29, 18:53)
Pritariu thumbup.gif Aš Kėdainių be konservantų taip pat visur dedu. thumbup.gif Jame rašo yra 55 % pomidorų pastos (daugiausia iš visų mano ieškotų). Na ir kaina už 450 ml  apie 4,09lt turbūt atitinka kokybę. g.gif

as pernai paprikas su siuo padazu dariau- puikiai laikesi, labai geras skonis ir spalva. Tikrai kokybiskas, palyginus su kitais smile.gif
Atsakyti
Dariau su Daumantu-tradiciniu pom.padazu,kazkaip tikiuosi ir viliuosi kad po pusmecio atidarius stiklaini,kartu nebebus.
Visdelto verciu kalte paprikai,nes ji is savo darzo,ir pilnai neprinokus buvo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jigsaw: 30 rugpjūčio 2011 - 13:03
na tinklapyje skanus gyvenimas radau recepta cukiniju misraines ziemai. reikes isbandyti.kazin po kiek cukinijos kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(zlibe @ 2011 08 30, 14:00)
na  tinklapyje skanus gyvenimas  radau recepta cukiniju misraines ziemai. reikes isbandyti.kazin po kiek cukinijos kainuoja?



dariau sia misraine.labai labai skani smile.gif
Atsakyti
o koki padaza dejot ar irgi daumantu?
Atsakyti
As dedu Daumantu tradicini smile.gif
Atsakyti
ar cia tas kur stiklainiuose buna?
Atsakyti