Įkraunama...
Įkraunama...

L/d "Pušynėlis"

QUOTE(lile @ 2009 10 20, 14:02)
Ne tas prie baznycios, bet kitoje puseje kelio yra Panemunes man rodos, musiskis Pusynelis, Pienės darzelis yra Birutes gatvėje, o Snekutis yra prie onkologinio smile.gif


ačiū 4u.gif

Lolija ačiū ir Tau 4u.gif
Atsakyti
Sveiki. Noreciau suzinoti nuomoniu apie darzelio Pusynelis grupes. Man pasirode, kad "Eziuku" grupeje taip mazai vietos, o vaikiuku net 21. kai orai prasti tai jie ten ir malas visa diena, kazkaip net gaila vaikiuku. Ar visos grupes panasaus dydzio?
Atsakyti
Sveiki.

blink.gif koks bardakas su masinom doh.gif jau tevai visai is nemasto ka daro. Sunku paeit,jau siendien tragedija. As prie bazneciaus pastatau,ir nesunku paeit mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki.

Idomu koke padetis darzele,mano maziukas sirgo ( ne gripu) jau kita savaite reike eit i darzele.
Ar musu darzele daug serganciu,ar karantinas ? g.gif
Atsakyti
aha man igi idomu, kaip grupes laikosi???
Atsakyti
QUOTE(davilyte @ 2009 11 02, 14:08)
Sveiki. Noreciau suzinoti nuomoniu apie darzelio Pusynelis grupes. Man pasirode, kad "Eziuku" grupeje taip mazai vietos, o vaikiuku net 21. kai orai prasti tai jie ten ir malas visa diena, kazkaip net gaila vaikiuku. Ar visos grupes panasaus dydzio?


Sveika,
ne vien sitoje grupeje, bet ir visose yra tiek pat vaiku. ir ne tik sitam, bet visuose darzeliuose. pagal istatyma grupese gali buti 22 vaikai. tai taip visur ir buna smile.gif bent geruose darzeliuose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cudo @ 2009 11 21, 13:44)
Sveiki.

Idomu koke padetis darzele,mano maziukas sirgo ( ne gripu) jau kita savaite reike eit i darzele.
Ar musu darzele daug serganciu,ar karantinas ?  g.gif

Kalbejau su aukletoja, sake serga vaikuciai, geriau neleisti i darzeli, grupej tik 10 vaiku. mes jau nuo praeitos savaites bunam namuose.
Atsakyti
QUOTE(cudo @ 2009 11 21, 11:44)
Sveiki.

Idomu koke padetis darzele,mano maziukas sirgo ( ne gripu) jau kita savaite reike eit i darzele.
Ar musu darzele daug serganciu,ar karantinas ?  g.gif

QUOTE(Raganėlė @ 2009 11 21, 20:10)
aha man igi idomu, kaip grupes laikosi???

Padėtis darželyje sakyčiau įdomi, jau tose grupėse kur yra 10 vaikučių tai šiai dienai skaitosi daug verysad.gif
Kitose grupėse tėra tik po kelis vaikučius, ne visi turbūt serga, bet tiesiog va mano dičkiui nereik į mokyklą tai ir mažiukas būna namie. Kiek žinau visuose darželiuose dabar panaši padėtis verysad.gif
Kolkas uždaryt neuždaro.
Žodžiu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dEdRA: 23 lapkričio 2009 - 20:35
Na pas mus sake gripu serganciu nera, yra du sergantys bet ne gripo atvejai. O siandien zadejo 11 vaiku, bus matyt, manau daug kas paprasciausiai bijo vesti vaikucius. Manau suprantama, as kaip ir gripo nebijau, bet bijau kad kai reiks neprisikviesi mediku pagalbos. Tai man baisiausia.
Atsakyti
Kaip derzele tuscia blink.gif biggrin.gif
Ir masinu tik trys buvo biggrin.gif

Musu grupe mazai vaiku.No mano bernas patenkitas,paseilgo vaiku.
Atsakyti
Kiek žinau grupės sujungtos, nes vaikučių nė pusės nėra verysad.gif
Kaži ar ilgai dar tai tesis, net nebežinau vesti tą vaikiuką ar nevest, nei bijau nei nebijau, pati nebežinau kaip pasielgt g.gif
Atsakyti
Man svarbiausia ne patekti, o tai, kad jame yra vaikai sergantys ar turintis sveikatos sutrikimu del plauciu ir kontaktuojantys su tbc serganciaisiais. Ar tai tik teoriskai taip, o isties eina visokie vaikai? Gal kas galetu pakomentuoti sita dalyka ir ar reikia specialios pazymos papulti i si darzeli? Dekui visiem is anksto.
Papildyta:
QUOTE(Raganėlė @ 2009 09 09, 09:45)
esu macius vaikus LABAI liudincius, nors diena buvo jau ipusejus budavo, o vaikas gulinedavo vienisas tai ant palangiu, tai tarp zaislu stelazuose pasislepes, vaizdas tikrai sirdi spaudziantis, ir as pastoviai klausiau ar mano vaikas nesijaucia taip pat, bet po keliu menesiu tas vaikas atsitiese, ir dabar labai aktyvus

pvz as vaika isvedziau i darza 1.8 m., todel kad atsibodo sedet diena is dienos vaiku kambariuose, namie jau abiem trukdavo erdves, ir kad nebutu bereikalingi konfliktai, pasirinkau vaiku kambarius, kuriuose jis sekmingai apsiprato prie vaiku, nes tuo metu musu aplinkoj vaiku tiesiog nebuvo, ir veliau lopsi panasiai prieme.
o dabar jau einam i trecia grupe, tai kiekvienas perejimas tokia trauma, nors eina su dalimi savo grupioku

atsiprasau, o kas tie vaku kambariai? cia darzeliuose tokie ura pripratimui ar kaip?
Atsakyti