Įkraunama...
Įkraunama...

Vieniša mama ir patarimai joms

QUOTE(mgane @ 2009 09 08, 14:39)
Labai dėkoju 4u.gif
Na del echo-tai gera įdėja. doh.gif Tik reiks dar palaukti jos turbūt apie 3 savaičių žirniukams nedaro dar jos
Papildyta:

Kiek pažįstu savo tėvus - nemanau, kad jie kaip nors pasmerktų, bet tas jų nusivylimas akyse man kartais skaudesnis nei porą griežtesnių žodžių...
Bet nieko, ne tiek gyvenime (nors ne toks jis ilgas) įveikiau lotuliukas.gif
Papildyta:
Ačiū jums mamytės 4u.gif  4u.gif  4u.gif

na tu nueik pas ginekologe ji jau ten atsakys tau.. smile.gifo gal jau buvai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agne.za: 08 rugsėjo 2009 - 13:43
Dar ne. Pirmą testą pasidariau svgl, o antrą šį ryt (del visa ko). Darbo savaitės pabaigoje ruošiuosi žygiuoti pas gine
Atsakyti
na lauksim ziniu kaip tau sekesi pirmas vizitas smile.gif sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mgane @ 2009 09 08, 13:39)
<...>
Kiek pažįstu savo tėvus - nemanau, kad jie kaip nors pasmerktų, bet tas jų nusivylimas akyse man kartais skaudesnis nei porą griežtesnių žodžių...
Bet nieko, ne tiek gyvenime (nors ne toks jis ilgas) įveikiau lotuliukas.gif
<...>

Nespręskite už tėvukus pati. 99,9 proc. seneliai savo anūkus myli, lepina ir popina labiau nei savo vaikus smile.gif
Tuo labiau, kad, tamstai, jau ir metų ne šešiolika, esate suaugusi, brandi asmenybė.
Atsakyti
na atleiskit, bet viskas susije. ka reishkia "auginsiu viena"? jei vaikas pradetas su medicinos pagalba, suprantama. bet jei yra vaiko tevas, manau reikia pasakyti. juk finansine pagalba ir t.t.

kita vertus, jei meiles daug, noro daug - nebus sunku. ishanxtinis nusistatymas padeda. susigyvenimas su savo mintimis. nera taip blogai vienai. nors truksta dazhnai pagalbos ir shilumos.
Atsakyti
QUOTE(mgane @ 2009 09 07, 14:51)
mane gasdina tas faktas-jog tapsiu mama, kaip tėvams reiks pasakyti, kad jų dukra visur ir visada buvo "tobula". Tiesiog gal nenoriu nuvilti juos, nors senai jau užaugus.

o negi tobulas zmogus reiskia tas, kuris neturi vaiku? nera skirtumo ar viena augini ar ne.
as tapau vienisa dar budama nescia, bet susigyvenau ir as ir mano mama. nebijok manau tevu. as mamai irgi bijojau pasakyti. ji kazkiek nusivyle, kai pasakiau, kad laukiuosi, taciau nors ir sake, kad neaugins to vaikucio, dabar myli savo anukeli be proto, nesioja per dienas ant ranku, sneka su juo.. manau ir Tau taip bus. svarbiausia optimizmas. dabar tau negalima nervuotis, jaudintis ar liudeti. zinok laaabai tas atsiliepia kudikiui. kalbu is patirties. as isgyvenau labai sunku laikotarpi budama nescia ir katik pagimdzius, todel labai pergyvenau ir dabar mazajam labai pucia pilvuka (emociniai sukretimai tai itakoja), nuo nervu vos nedingo pienukas (o ir dabar jo beturiu per karta tik apie 50ml) ir kitos bedos..
na ka, stiprybes busimajai mamytei mirksiukas.gif
Atsakyti
as irgi galima sakyt, nuo pat pradziu viena, bet manes kazkaip tas dalykas negasdyno kad as busiu mama, labiausiai bijojau pasakyti tevams, man buvo tik 21 ir dar studijavau doh.gif nu ka teko vistiek pasakyt, aisku neapsidziauge is pradziu unsure.gif bet uztat dabar turbut myli savo anukeli labiau negu mane su sese lotuliukas.gif pradzia visada sunki, sunku apsiprast, sulaikyt emocijas, sunku kai lieki viena ir pradedi apie viska galvot, o kas bus, o jei nesugebesiu ir taip toliau, pati ta isgyvenau, uztat kai gimsta vaikelis apie viska pamirsti ir tikrai net neturesi laiko galvot apie ka nors blogo mirksiukas.gif viskas bus thumbup.gif laikykis
Atsakyti
viskas bus gerai patikėk... ne Tu pirma ne Tu ir paskutinė kuri augins viena vaikelį, bet pala kodėl viena? negi tau niekas nepadės? na tėvai tavo kiek supratau ir sesę turi.. patikėk Tu ne viena smile.gif turėsi mažą stebuklėlį ir gyvenimas bus lafą... kad tik nepultų ligos visokios 4u.gif Sėkmės Jums nestuke.gif thumbup.gif
Atsakyti
Dabar ateitis gali atrodyti gasdinanti, bet uz keliu menesiu, neisivaizduosi kad galejo buti kitaip, neisivaizduosi savo gyvenimo be tos butybes apsigyvenusios tavo pilve, pamatysi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agne.za @ 2009 09 08, 16:45)
na lauksim ziniu kaip tau sekesi pirmas vizitas smile.gif sekmes 4u.gif


Žirniukas tik kelių milimetrų, tai nieko konkretaus nepasakė, už 2 savaičių vėl reiks apsilankyti. g.gif
Išklausius vius nurodymus, pasijutau, kaip žalias kiaušinis, o aš visada bėgu, skubu, daug sportuojum-bus sunku.
Svgl užsukau pastėvus, bet vis nedrįstu, ką nors pasakyti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mgane @ 2009 09 12, 20:59)
Žirniukas tik kelių milimetrų, tai nieko konkretaus nepasakė, už 2 savaičių vėl reiks apsilankyti. g.gif
Išklausius vius nurodymus, pasijutau, kaip žalias kiaušinis, o aš visada bėgu, skubu, daug sportuojum-bus sunku.
Svgl užsukau pastėvus, bet vis nedrįstu, ką nors pasakyti verysad.gif

visos pradziuoj tokios buvom, bet cia ne pasaulio pabaiga ir viskas bus gerai thumbup.gif
Atsakyti
Suprantu,kaip tu jautiesi,pati viena auginu 2 vaikucius ,tik is pradžių atrodo baisu,bet vėliau tik dziaugsiesi,kad vaikelio atsiradimo stebuklas nutiko būtent tau.Šis vaikelis pasirinko tave savo mama.Didžiausios sėkmės tau.
Atsakyti