Įkraunama...
Įkraunama...

Vieniša mama ir patarimai joms

QUOTE(Maggie @ 2009 09 09, 14:46)
na atleiskit, bet viskas susije. ka reishkia "auginsiu viena"? jei vaikas pradetas su medicinos pagalba, suprantama. bet jei yra vaiko tevas, manau reikia pasakyti. juk finansine pagalba ir t.t.

kita vertus, jei meiles daug, noro daug - nebus sunku. ishanxtinis nusistatymas padeda. susigyvenimas su savo mintimis. nera taip blogai vienai. nors truksta dazhnai pagalbos ir shilumos.


Iš vaiko tėvo labiau norętusi dvasinės paramos, o jos nė sužiburiu.
Aš pakankamai tvirta ir stipri (bent jau taip manau iki šiol) . Man tik reikia su su tuom susitaikyti ir viskas turėtų būti gerai mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Kipseva @ 2009 09 10, 20:32)
o negi tobulas zmogus reiskia tas, kuris neturi vaiku? nera skirtumo ar viena augini ar ne.
as tapau vienisa dar budama nescia, bet susigyvenau ir as ir mano mama. nebijok manau tevu. as mamai irgi bijojau pasakyti. ji kazkiek nusivyle, kai pasakiau, kad laukiuosi, taciau nors ir sake, kad neaugins to vaikucio, dabar myli savo anukeli be proto, nesioja per dienas ant ranku, sneka su juo.. manau ir Tau taip bus. svarbiausia optimizmas. dabar tau negalima nervuotis, jaudintis ar liudeti. zinok laaabai tas atsiliepia kudikiui. kalbu is patirties. as isgyvenau labai sunku laikotarpi budama nescia ir katik pagimdzius, todel labai pergyvenau ir dabar mazajam labai pucia pilvuka (emociniai sukretimai tai itakoja), nuo nervu vos nedingo pienukas (o ir dabar jo beturiu per karta tik apie 50ml) ir kitos bedos..
na ka, stiprybes busimajai mamytei  mirksiukas.gif


Gal iš tikro per daug sureikšminu, jug ne vieta tokia pasauly...

Papildyta:
QUOTE(lagita @ 2009 09 11, 09:55)
viskas  bus gerai patikėk... ne Tu pirma ne Tu ir paskutinė kuri augins viena vaikelį, bet pala kodėl viena? negi tau niekas nepadės? na tėvai tavo kiek supratau ir sesę turi.. patikėk Tu ne viena  smile.gif  turėsi mažą stebuklėlį ir gyvenimas bus lafą... kad tik nepultų ligos visokios  4u.gif  Sėkmės Jums  nestuke.gif  thumbup.gif


Manau problema ta, kad dar nejuačiu, niekaip neįsisavinu, kad mano pilvelyje kažkas gyvena lotuliukas.gif Ir tai pasunkina tikėti šviesia ateitimi.
aš turiu 2 brolius,tad vyresnelis irgi "laukiasi" ir jų kūdikėlis gims keliaismėn ankščiau. Matau, kap mama marčią lepina, o aš nubraukiu ašarą ir laukiu kada atsiras drąsos pasakyti.
Papildyta:
Ačiū jums mamytės, kad jūs išklausot ir patariat,nes sunku vienai viską savyje laikyti. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Mgane,pamatysi,praeis tie dabartiniai sunkumai ir baimes,o paskui busi pati laimingiausia.As dabar kartais pagalvoju,kad mano gyvenimas iki Dukrytes gimimo buvo kazkoks tuscias,neprasmingas.
Sveikinu tapus nestuke 4u.gif Sveikatytes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sigita salkauske @ 2009 09 13, 17:27)
Mgane,pamatysi,praeis tie dabartiniai sunkumai ir baimes,o paskui busi pati laimingiausia.As dabar kartais pagalvoju,kad mano gyvenimas iki Dukrytes gimimo buvo kazkoks tuscias,neprasmingas.
Sveikinu tapus nestuke  4u.gif Sveikatytes 4u.gif



ačiukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mgane @ 2009 09 13, 17:25)
Iš vaiko tėvo labiau norętusi dvasinės paramos, o jos nė sužiburiu.
Aš pakankamai tvirta ir stipri (bent jau taip manau iki šiol) . Man tik reikia su su tuom susitaikyti ir viskas turėtų būti gerai mirksiukas.gif
Papildyta:
Gal iš tikro per daug sureikšminu, jug ne vieta tokia pasauly...

Papildyta:
Manau problema ta, kad dar nejuačiu, niekaip neįsisavinu, kad mano pilvelyje kažkas gyvena lotuliukas.gif Ir tai pasunkina tikėti šviesia ateitimi.
aš turiu 2 brolius,tad vyresnelis irgi "laukiasi" ir jų kūdikėlis gims keliaismėn ankščiau. Matau, kap mama marčią lepina, o aš nubraukiu ašarą ir laukiu kada atsiras drąsos pasakyti.
Papildyta:
Ačiū jums mamytės, kad jūs išklausot ir patariat,nes sunku vienai viską savyje laikyti. 4u.gif  4u.gif  4u.gif


na gal.... rolleyes.gif bet greit mažiukas spardysis pilve tada ir pajausi.. na manęs irgi niekas nelepino nors mačiau kaip draugę lepino, na nieko nenumiriau biggrin.gif
Atsakyti

Zinau, bus sunku ziureti i poreles einancias gatve, kada busimas tevelis uzdejes ant pilvo mamkai ranka, kalbina savo atzala, bus sunku, kai vaikas verks naktim, o tu nebeturesi jegu, bus sunku, kai reiks issinesti vezima, o tau kaip tycia koja skaudes, bus sunku maudyti pirma menesi vaikuti be tecio pagalbos, bus sunku per langa matyti kaip vakarais teciai stumdo vezimelius... bus daug kur sunku, nes vaikas atnes begales dziaugsmo vis ka nors ismokdamas, o tu neturesi nieko salia, su kuom galetum pasidziaugti. Bet patikek manim, tau bus daug lengviau, nei tom, kurios turi vyrus, bet jie ne velnio neprisideda prie vaikucio auginimo...

Eik isdidziai iseklus galva ir kaifuok kiekviena minute nestumo, neuzilgo tu nebebusi 1.. neuzilgo atrasi pasauli, kurio ne nebuvai sapnavus.. ir visai nereikia jokio netikusio "kvapo" jusu sukurtam, graziam ir spalvotam pasaulyje..... Nepamirsk sypsotis ir nepasiduok.
Atsakyti
Pirmiausia tai didziausi sveikinimai tapus nestuke 4u.gif
Labai daznai jauciuosi lyg buciau vienintele vienisa mamyte sitam sviete, nes atrodo visi aplink seimose augina vaikucius, bet uzsukus i si skyreli, kad ir kaip liudna butu, matau kad tokiu kaip as daugybe.
Mano angeleliui dar tik truputi daugiau nei menuo, tad dar viskas "sviezia".Pamenu ir as, kaip bijojau pranest artimiesiems, kad laukiuosi, o labiausiai tai, kad auginsiu vaikeli viena, nors seniai jau ne -niolikine esu.Nezinau, nusivyle ar ne, neklausiau, o ir neidomu buvo.Uz tai dabar mazyle dievina.Ir jei tada juos si zinia nuvyle, manau dabar patiems pries save geda turetu buti, ypac kai tas mazas angelelis apdovanoja placia bedante sypsena wub.gif .



Papildyta:
QUOTE(<<JK>> @ 2009 09 14, 22:30)
Zinau, bus sunku ziureti i poreles einancias gatve, kada busimas tevelis uzdejes ant pilvo mamkai ranka, kalbina savo atzala, bus sunku, kai vaikas verks naktim, o tu nebeturesi jegu, bus sunku, kai reiks issinesti vezima, o tau kaip tycia koja skaudes, bus sunku maudyti pirma menesi vaikuti be tecio pagalbos, bus sunku per langa matyti kaip vakarais teciai stumdo vezimelius... bus daug kur sunku, nes vaikas atnes begales dziaugsmo vis ka nors ismokdamas, o tu neturesi nieko salia, su kuom galetum pasidziaugti. Bet patikek manim, tau bus daug lengviau, nei tom, kurios turi vyrus, bet jie ne velnio neprisideda prie vaikucio auginimo...

Eik isdidziai iseklus galva ir kaifuok kiekviena minute nestumo, neuzilgo tu nebebusi 1.. neuzilgo atrasi pasauli, kurio ne nebuvai sapnavus.. ir visai nereikia jokio netikusio "kvapo" jusu sukurtam, graziam ir spalvotam pasaulyje..... Nepamirsk sypsotis ir nepasiduok.



Taip tiksliai viska aprasei.....daug kur truksta tevelio ir jo vyriskos rankos, peties, bet, jau geriau vienai, nei kad su netiksa kokiu.nes oi ne visi jie glosto pilvelius, stumdo parke vezimelius su savo atzalelem, maudo jas ar naktim keliasi......oi ne visi.....
Atsakyti
tikrai ne visi teveliai stumdo parke vezimelius ir padeda. Kai as su savuoju issiskyrem (na, vaikui tada 1,5 metu buvo) , tai patikekit - daug lengviau pasidare rupintis 1 vaiku negu 2. Paprasydavai vezimeli nuvezti, tai atsaudavo - o ko tau i ta kiema reikia eiti, na, ir burbedamas , dejuodamas nunesdvo vezima. Tai nusispjaudavau, ir pati tampydavau, kad nereiketu to zirzimo klausytis.
Atsakyti
QUOTE(<<JK>> @ 2009 09 14, 14:30)
Zinau, bus sunku ziureti i poreles einancias gatve, kada busimas tevelis uzdejes ant pilvo mamkai ranka, kalbina savo atzala, bus sunku, kai vaikas verks naktim, o tu nebeturesi jegu, bus sunku, kai reiks issinesti vezima, o tau kaip tycia koja skaudes, bus sunku maudyti pirma menesi vaikuti be tecio pagalbos, bus sunku per langa matyti kaip vakarais teciai stumdo vezimelius... bus daug kur sunku, nes vaikas atnes begales dziaugsmo vis ka nors ismokdamas, o tu neturesi nieko salia, su kuom galetum pasidziaugti. Bet patikek manim, tau bus daug lengviau, nei tom, kurios turi vyrus, bet jie ne velnio neprisideda prie vaikucio auginimo...

Eik isdidziai iseklus galva ir kaifuok kiekviena minute nestumo, neuzilgo tu nebebusi 1.. neuzilgo atrasi pasauli, kurio ne nebuvai sapnavus.. ir visai nereikia jokio netikusio "kvapo" jusu sukurtam, graziam ir spalvotam pasaulyje..... Nepamirsk sypsotis ir nepasiduok.


Paskaičius tavo pirmą pastraipą - taip suspaudė širdį, ir būtent tai mane ir liūdina, kaip pagalvoji apie būsimo vaikelio gerovę...
Bet kelio atgal nėra, vaikelis jau pilvelyje, o jo tėčio dėmesio, šilumos ir meilės nesiruošiu prašyti schmoll.gif
Papildyta:
[quote=endi,2009 09 14, 21:04]
Pirmiausia tai didziausi sveikinimai tapus nestuke 4u.gif
Labai daznai jauciuosi lyg buciau vienintele vienisa mamyte sitam sviete

Endi sveikinu tapus mamyte,
Aš tik laukiu nesulaukiu, kad kūdikėlis prasineš apie save ir leis suprasti, kad jau niekada nebebūsiu viena rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(margaritav @ 2009 09 15, 00:30)
tikrai ne visi teveliai stumdo parke vezimelius ir padeda. Kai as su savuoju issiskyrem (na, vaikui tada 1,5 metu buvo) , tai patikekit - daug lengviau pasidare rupintis 1 vaiku negu 2. Paprasydavai vezimeli nuvezti, tai atsaudavo - o ko tau i ta kiema reikia eiti, na, ir burbedamas , dejuodamas nunesdvo vezima. Tai nusispjaudavau, ir pati tampydavau, kad nereiketu to zirzimo klausytis.


Man labai inponuoja mamytės, kurios išsiskiria, kaip jaučia, kad kelias veda ne į vieną pusę. Ir nebijuo likti su mažu vaikeliu.
Turiu draugės patirtį-ji žiauri, vyro darbas buvo tik "padirbti" vaikelį, o visą kitą jos reikalas. Verkia, kankinasi,bet gyvena, ir tik bandau pasakyti, kad tu gali viską pakeisti - vėl prasideda jo pateisinimai (jau keletą metų nedirba-na ir kas, geria-kievieną dieną - na ir kas, dukrytei dėmesio 0 - na ir kas).
Mane dar labai gasdina brūkšnelis (virtoj tėčio pavardės) vaikelio gimimo liūdijime.
Atsakyti
jei tave gasdina tas brūkšnelis (vietoj tėčio pavardės) vaikelio gimimo liūdijime.,tai irasyk ta teva,juk biologinis tevas vistiek yra.
laikykis,kai gims vaikutis,pamatysi bus lengviau..tada viskas atsistoja i savo vietas..as ir nuo pat pradziu esu viena..musu "tetis" isejo kai dar nezinojau,kad laukiuosi..
Atsakyti
Mqane, juk tevai turbut pades, bent is pradziu. Gerai, vaikelis tevo netures, bet tures 2 dedes ir seneli. Is ju vyriskumo mokysis. Tik nenusimink ir negalvok, apie gimino liudijima su bruksneliu tevo vietoj. Aisku, tai skaudu, bet manau tik is pradziu. Gims vaikelis, atsiras rupesciu ir dziaugsmeliu, kad pamirsi ta gimimo liudijima ir dabartinius isgyvenimus. Negalvok dabar apie tai, stenkis susikoncentruoti ties savo pilveliu, rink vardus, ziurek vaikiskus rubelius ir pan.Jei vaikelis atsirado, vadinasi, jam buvo skirta ateiti i si pasauli.Tegul greiciau prabega tau tie 8 men., ir pamatysi, kaip viskas pasikeis,grausiesi del savo dabartiniu minciu.
Atsakyti
[quote=mgane,2009 09 15, 18:19]
Zinau kaip nekantrauji, bet nespesi pastebet, kaip laikas prabegs ir pajusi pirmuosius judeselius, kurie vis daznes ir stipres mirksiukas.gif Keista, atrodo supranti, nuo pat pirmuju dienu, kad tavyje uzsimezge gyvybe, bet tas tikrasis dziaugsmas ir suvokimas ,bent jau man, atejo tik tada, kai po ilgo ir sunkaus gimdymo rankose laikiau maza glezna kudikeli wub.gif Tuomet tikrai pasaulis nusvito visom spalvom biggrin.gif Ir vis dar tebesvyti. ax.gif Stiprybes tau, esi tikra saunuole kad nepabijojai ir nusprendei gimdyt viena mirksiukas.gif O del bruksniuko gim. liudijime, maziausiai suk sau galva.Pas mane pacia gim.liudijime nors ir buvo irasytas tevas, bet jo meiles niekada taip ir neteko nepajust.
Atsakyti
Didelis dėkui už tikrai palaikančius žodžius ir laukiu nesulaukiu, kad mane gyvenimas nusidažytų skaidresnėmis spalvomis. Ir nekantrauju po keletą mėn sugrįžti į savo temą ir parašyti :MAMYTĖS IŠ TIKRI MAN GERA, DĖL NIEKO MAN BEBAISU, KAIP JŪS MAN IR SAKĖT lotuliukas.gif
Atsakyti