Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių darželis-lopšelis" Žiogelis"

Sveika 4u.gif

Mes taip pat lankome sia grupe 13 gr. Zirniuku 4u.gif

Kad Arvyduko pas mus tikrai nera, kiek pamenu ax.gif

Ir maziausios yra dvi mergaites smile.gif
Atsakyti
"cikas" jus kalbat nezinant situacijos ,nes mano vaikas jau namie pora men pats prasesi ant puodelio tik deja svetimoj vietoj nedarydavo

Papildyta:
QUOTE(cika_cipsas @ 2009 09 29, 14:14)
mokinti ant puodo sesti nera aukletoju darbas.o jei ir nepasodina kartais vaiko juk ju yra ne vienas,o 15.o kad aukletoja pasako kas ne taip tai nereiskia kadji skundziasi.ji pasako mamoms kad vaikas prastai miegojo ir tiek.mano vaikas irgi su miegojimu darzelyje ne kaip,bet ka padarysi gal pripras.juk vaikai tik menesi einai darzeli leikite jiems adaptuotis,susipazinti, o tada jau reikalauti ko nors.

ir dar nevisi vaikuciai vienodai pratinasi.. mano nuo 1.5m niekiap nesisesdavo o atejo laikas net parsyti nereikejo pats pasimdavo puoda ir atsisedavo
taigi kiekvienas vaikas yra individualus kiekvienas yra asmenybe atskira
o iskur jus istrauket jog penkis kartus daro vaikas smile.gif?
ir isvis ir jus informuosiu jai vaikas daro nemazai tai reikia dziaugtis nes jam negresia ateity nutukimas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(zerute @ 2009 09 30, 21:57)
Kad Arvyduko pas mus tikrai nera, kiek pamenu  ax.gif


as irgi nesu macius ir ant spinteliu nera tokio vardo uzrasyta g.gif


Ir isvis, tema buvo uzvesta ne apie pampersus, o apie darzeli, aukletojas... ax.gif


kince, kaip jums sekas darzely g.gif


Atsakyti
jei toki vaiko varda parasiau tai nereiskia kad toks yra is tikruju.as internete kur nera butina tikruju duomenu nerasau.as apie pampersus pradejau kalbeti del tokad aukletojai i pareigas pampersu keitimas neieina.o man abi aukletojos visai nieko.jei vaikas labai daug tustinasi tai tikrai nera gerai.gal ka namie ne taip valgyt duodat.ir viena diena as kaivaika atvedziau,kol nurengiau, pasirodo vieno vaiko mama jau apsikakojusi vaika atvede.paliko ir isejo.kartais kaltindamos kitos ir reikalaudamos isaukletoju pirma paziurekim i save.
Atsakyti
QUOTE(cika_cipsas @ 2009 10 01, 14:34)
jei toki vaiko varda parasiau tai nereiskia kad toks yra is tikruju.as internete kur nera butina tikruju duomenu nerasau.as apie pampersus pradejau kalbeti del tokad aukletojai i pareigas pampersu keitimas neieina.o man abi aukletojos visai nieko.jei vaikas labai daug tustinasi tai tikrai nera gerai.gal ka namie ne taip valgyt duodat.ir viena diena as kaivaika atvedziau,kol nurengiau, pasirodo vieno vaiko mama jau apsikakojusi vaika atvede.paliko ir isejo.kartais kaltindamos kitos ir reikalaudamos isaukletoju pirma paziurekim i save.


imeskit nuoroda, kur parasyta, kiek vaikas kartu turi tustintis per para g.gif
jau tikrai netikiu, kad mama paliko vaika apsikakojusi schmoll.gif nebent nepastebejo g.gif
as nesuprantu, ko pykstat? kad vaikai su pampersais g.gif juk ne jums priziureti reikia ax.gif visuose darzeliuose nera problemu su pampersais, o cia visazine mama, ne aukletojos, aiskina, kaip kas turi buti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(cika_cipsas @ 2009 10 01, 14:34)
jei toki vaiko varda parasiau tai nereiskia kad toks yra is tikruju.as internete kur nera butina tikruju duomenu nerasau.as apie pampersus pradejau kalbeti del tokad aukletojai i pareigas pampersu keitimas neieina.o man abi aukletojos visai nieko.jei vaikas labai daug tustinasi tai tikrai nera gerai.gal ka namie ne taip valgyt duodat.ir viena diena as kaivaika atvedziau,kol nurengiau, pasirodo vieno vaiko mama jau apsikakojusi vaika atvede.paliko ir isejo.kartais kaltindamos kitos ir reikalaudamos isaukletoju pirma paziurekim i save.



Gerb. mamyte,

Kodel Jus kimbate prie pampersu ??? (mamytes gi rase virsui - sioje temoje rasoma apie viska kas susije su sia grupe, nejaugi apie pampersus tik reikia kalbeti. Kiekviena issake savo nuomone 4u.gif ). Dziaugiuosi kad Jusu vaikas daro i puodeli 4u.gif mano dar nedaro, ir as nemanau kad tai problema yra. Bandom mokytis namie ir darzelyje.

aukletojai i pareigas pampersu keitimas neieina.[SIZE=1][SIZE=7]

blink.gif blink.gif blink.gif kaip neieina ??? ieina viskas kas yra susije su vaiku, nes vaikas darzelyje buna puse dienos 4u.gif


Papildyta:
Mamyte cika cipas tai gal prisistatykit ??? Kad susirinkimo metu padiskutuotumem su jumis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zerute @ 2009 10 01, 14:58)
Mamyte cika cipas tai gal prisistatykit ??? Kad susirinkimo metu padiskutuotumem su jumis  4u.gif


drinks_cheers.gif
bet kazin ar prisistatys, juk vaiko varda neteisinga uzrase g.gif
Atsakyti
aukletojos pareigos yra viskas kas susije su vaiko ugdymu,mokymu.as nesakau kad jau visi toklio amziaus vaikai ateina jau mokedami,bet aukletoja minejo kad nemazai vaiku net bijo puodo.ju neimanoma ivesti i tualeta.tai vadinasi kad jie namie nebuvo pratinami,o lauke kol ves i darzeli kad paciom netektu vargti.del apsikakojusio vaiko teko girdeti ne viena karta kad taip buvo ir vardais tikrai nelabai butu grazu kalbeti.tai kuom jums tos aukletojos neitinka?man teko net is namu vaziuoti pasiimti savo vaiko,kadangi yra toks vaikas kuris visa pietu miega nemiega ir rekia.tai kaip vaikams kitiems pailseti.jis visiskai nebuvo pratinamas prie darzelio ritmo,nemigdomas namuose.ir cia vel aukletoja bloga to vaiko neuzmigdo?
Atsakyti
QUOTE(cika_cipsas @ 2009 10 02, 08:27)
man teko net is namu vaziuoti pasiimti savo vaiko,kadangi yra toks vaikas kuris visa pietu miega nemiega ir rekia.tai kaip vaikams kitiems pailseti.jis visiskai nebuvo pratinamas prie darzelio ritmo,nemigdomas namuose.ir cia vel aukletoja bloga to vaiko neuzmigdo?


va, sito ir laukiau, nes zinojau, kad anskciau ar veliau uzsiminsit ax.gif nemiega maniskis pietu ir del to labai pergyvenu, nes negali kiti vaikai issimiegoti. tik nelabai suprantu, kodel jums skambino, o ne man g.gif kaip tik vakar skambinau i svietimo skyriu siuo klausimu ir labai issamu atsakyma gavau ax.gif trumpai galiu atsakyti, jei vaikas nenori miegoti, jis turi teise nemiegoti ir jam reikia suteikti salygas kazkuom uzsiimti, kad netrukdytu miegantiems ax.gif taip kad, cia tikrai nera problema ax.gif

ir dar, iki darzelio, visada eidavo miegoti pietu ir ismiegodavo po tris- keturias val., tai reiskia nebuvo pratinamas prie darzelio g.gif

nuosirdziai galiu pagirti jusu berniuka, kad taip puikiai darzely laikos 4u.gif o kiek laiko jusiskiui g.gif
Atsakyti
Apie aukletojas buvau susidarius bloga nuomone. Atejus pirma karta i darzeli, ne tik vaikas jaucias "zalias", bet ir teveliai, todel gaudziau kiekviena zodi apie darzeli, grupe, aukletojas... Visokiu nuomoniu teko girdeti blush2.gif Tad ir susidariau savaja, nezinodama tikrosios padeties. Sunku buvo visiems, vaikams nauja aplinka, nauji zmones, nauji potyriai, aukletojoms bei teveliams taip pat. Dabar zinau, kad mano vaikas saugus darzely, kad jis uzsiima ivairia veikla, visa tai- aukletoju deka, todel tikrai karts nuo karto galima jas palepinti smulkiom dovanelem, kaip sokolado plytele ar saldainiu dezute smile.gif Suprantu ir ivertinu aukletoju bei seimininkutes darba, kai reikia apziureti kiekviena vaika, nuprausti, aprengti, pampersa pakeisti ar kelnytes, isvalyti balutes ax.gif Mes be pampersu jau nuo geguzes menesio, vykdavom net i tolimas keliones, aisku, pasitaikydavo visokiu "nelaimiu", pradejus lankyti darzeli, pradejo daryti i kelnytes, grizta namo, vel viskas gerai g.gif Manau, kad po mazu pripras prasytis, nes buna dienu, kai aukletojos pasodina ant puoduko ir padaro thumbup.gif Bet tai nereiskia, kad vaikas nebuvo pratinamas prie darzelio, juk ir miegodavo namuose pietu, bet kur namai, kur sava aplinka ir kur viskas svetima, taip pat manau reikia laiko, vieni adaptuojas greiciau, kiti ilgiau, vieni lengviau, kiti sunkiau ax.gif Pavyzdziui, mes namuose nebuvom piese akvarele, tai cia irgi vadinas nepratinimas prie darzelio g.gif

As labai atsiprasau visu mamyciu, kurie vaikai neissimiega per pietus, tikrai saviskio uz tai nepagiriu, aiskinu, su akletojom ieskom sprendimu... Gal dar kas turit kokiu patarimu g.gif

Atsakyti
as nesuprantu ko viena mamyte labai piktinasi ant kitu mamyciu ir vaikuciu nezinodama visu situaciju kodel kas kaip ir pan. nejau tik jus viska zinot ir jusu vaikas yra idealiausias.jei taip -zinoma puiku jog jum viskas sekasi ,bet ne kiekvienas yra vunderkindas,kiekvienas asmenybe (jau kartojuosi)zinoma yra kuris verkia bet jam ir gi stresas ir turi pereiti nauja etapa .nera lengva gi vaikuciam taip lengvai atsiskirti nuo mamyciu .ir isvis gi vieni vaikuciai tik namie ipranta viska atlikineti kitiem aplinka nesvarbi ir cia ne tik mazyliams bet jau ir vyresniems vaiuciams o yra gi gyvenime ir suaugusiu kuriem sunku adaptuotis kitoj aplinkoj ar jei kalbant apie tustinimasi ,ar puoduko baime, yra ir suaugusiu kurie svetimoj vietoj nedaro .ir cia ne is pirsto "lauzta"..
taigi kartais reikia matyti ne tik savo vaika o ir pasidometi aplinka wink.gif
o mum sekasi neblogai ,darom jau ant puodelio ir mazo ir didelio drinks_cheers.gif todel jau galiu girtis mirksiukas.gif
tik nzn yra kakzoks vaikutis ar vaikuciai kuris znaibosi ar ausytes tampo nzn gi jie vaikuciai ,nekaltinu,tik maziukas vis dazniau skundziasi,pasakoja savo kalbele kas daryta buvo
klausiau auletojos ,sakau gal pats prasideda bet sake ne jis darzelyje labai ramus ir svelnus vaikas
nieko tikiuosi greit visi priprasim ir daugiau su aukletojom nebus nesusipratimu
o ta mamyte .kuri slepia varda vaiko manau pati turi kazkokiu negerumu jei bijo atskleisti varduka vaiko
gi cianiekas nieko nekaltina ,nesmerkia ,o tiesiog diskutuojam smile.gif
Papildyta:
QUOTE(cika_cipsas @ 2009 10 02, 09:27)
aukletojos pareigos yra viskas kas susije su vaiko ugdymu,mokymu.as nesakau kad jau visi toklio amziaus vaikai ateina jau mokedami,bet aukletoja minejo kad nemazai vaiku net bijo puodo.ju neimanoma ivesti i tualeta.tai vadinasi kad jie namie nebuvo pratinami,o lauke kol ves i darzeli kad paciom netektu vargti.del apsikakojusio vaiko teko girdeti ne viena karta kad taip buvo ir vardais tikrai nelabai butu grazu kalbeti.tai kuom jums tos aukletojos neitinka?man teko net is namu vaziuoti pasiimti savo vaiko,kadangi yra toks vaikas kuris visa pietu miega nemiega ir rekia.tai kaip vaikams kitiems pailseti.jis visiskai nebuvo pratinamas prie darzelio ritmo,nemigdomas namuose.ir cia vel aukletoja bloga to vaiko neuzmigdo?

sakot ko aukletojos neitinka ,bet is jusu pasakojimu tai matau aukletojos nekompetencija, jei ji aptarineja apie kitu vaikuciu sekme ir nesekme ne su tom mamytem kuriu vaikuciu yra problemos, o butent su kitom mamytem pvz kaip su jumis sioje situacijoje..
esu tiesus zmogus ir nebijau pasakyti zmonems i akis ,ka galvoju..jus matau ir tokia.. tai kodel uzsislepusi?wink.gif
gyvenkim atvirai ir draugiskai
Atsakyti
aukletoja nieko man issamiai nepasakoja.bet teko keleta dienu pabuti grupeje ir paziureti kaip viskas vyksta,nes mano vaikas gan jautrus ir nerimavau labai.nesakau kad mano vaikas yra vunderkindas,bet ant puodo daro ir neblogai miega ir tiek. o kad man paskambintu as pati prasiau.tai jei vaikas nemiega kaip ji nepaguldysi,bet ir grupeje aukletojai rizikinga palikti viena,o jei jis sugalvos atsidaryti duris ir iseiti?juk tokio amziaus vaikai tai visko primasto.o pratinimas prie darzelio tai pratinimas ant puoduko kiek pats vaikas leidziasi,tiutes atsisakymas,gerimas ir puodelio,bandymas pavalgyti ir miego rezimas.mano vaikui lapkricio menesi bus 2 metai.
Atsakyti