Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių darželis-lopšelis" Žiogelis"

Tai ir gerai ir baigiam jau apie tuos pampersus mirksiukas.gif !
kaip jusu vaikuciams sekasi toliau, kokias pazangas padaret?
o jei cia tik girdim atseit nusivylimus tai galiu ir gera zodi tarti apie aukletojas ,nes manau jog ugdymo tikrai nemazai vaikuciams yra ,sprendziu pagal savo mazyli,nes matau jog jis dirba su aukletoju pagalba ,jog daugiau viskuo domisi t.y labiau piesia ,labiau nori skaityti knygeles ir t.t. kiekviena diena pilnas ispudziu ,vis pasakoja ka nuveikes, ka panasiai zaides...
kaip jusu vaikuciai po ligu vel jungiasi i kolektyva?
p.s.o del to jog mamytes sedi prie kompu ,tai cia kazkieno klaida..nes nemanau jog tai sedejimas jei pusvalandziui atejusios mamytes pasikeicia nuomonemis..bet cia kiekvieno supratimas asmeniskas.
Sekmes iki susitikimu 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Labas. Apie pampersus baigiam,jusu bedos... Pakalbam apie sergancius vaikus,kuriuos jus vedat i lopseli,ir atseit to nepastebit. Prasirgom menesi,paejom savaite i lopsi,ir vel sergam. Aciu jums labai uz tai!!!
Atsakyti
Laba vakara ax.gif

As nesuprantu, kodel jus uzsipuolet mus g.gif Pvz., ka as rasiau, rasiau, viska, ka galvojau, rasiau savo nuomone pradzioje ir nuomone veliau ax.gif Tai gal isiskaityk, kas parasyta ir gero g.gif Paaiskinkit, jeigu mano vaikas pampersu atsisake nuo pavasario, bet pradejes lankyti darzeli prisisiodavo i kelnytes, nors kiekviena miela diena kartoju, kad prasykis sysiu, prasykis kaku, klausyk aukletoju, kaip vaikui ikalti i galva g.gif Aciu D... dabar slapiu kelnyciu neturim thumbup.gif

Antra, visada sugebedavau ir dirbti, ir kambarius susitvarkyti, ir valgyti pasidaryti, ir vaikui demesi rodyti, ir prie kompiuterio pasedeti. Nuo mazens megstam skaityti knygutes, piesiam, su lego kaladelem zaidziam, niekada nesakau vaikui: palauk, dabar neturiu laiko, dabar ziuriu TV ar dar ka nors veikiu, visada pirmoj eilej vaikas, tai reiskias as bloga mama g.gif Netikiu, kad nei vienas is jusu nesedit prie kompiuterio schmoll.gif

Trecia, gerai, jus dalyvavot pavasario susirinkime, jums papasakojo visas taisykles ir pan., o jei mus pakviete tik rugsejo men. g.gif Aisku, stengemes isilieti i grupes kolektyva, gal ir sunkiau sekesi, bet stengemes, niekada nenumojau rankos ir nesakiau, aj, cia aukletoju darbas, tai tegul ir tvarkos schmoll.gif

Ketvirta, grupe lanko 15 vaiku, bet pagal jus, serga tik musu vaikai ir susirgdom jusiskius g.gif

Penkta, jei mano vaikas grizes is darzelio kandziodavos, spardydavos ar dar ka nors darydavo, ko anksciau nebudavo, tai turiu kaltinti tevelius g.gif

Sesta, puikiai suprantu aukletoju ir seimininkuciu darba, ideta triusa, vistik tokius ziopliukus "sutvarkyti" nelengva uzduotis schmoll.gif Todel joms priklauso 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
na jau tikrai del sergamumo as ir sakau isitikinkit kas susargdina ar butent musu vaikai!nekalbekite daugiskaita ..gal man ir pradeti sakyti kad gal but jusu"tevlis77"vaikas?mano ir men prasirgo katik tik sugrizom ir beje girdejau kaip iseinant taip sugrizus jog vaikas vienas koso labai stipriai, zinoma negerai ,bet nejau danar as turiu ant tu tevu lietis ir pan.gal but mum reikia isitikinti ar tikrai spec.palieka jie vaikus tokius ,gal but jiems nera kitos iseities ir priversti del darbu palikti vaikus (nors as pati asmeniskai stengiuosi kad vaikas neitu sirgdamas)sirguliuojancius
Atsakyti
Labas. As nekaltinu Jusu asmeniskai,nes as net neisivaizduoju,kas ta "kince","rudenine" ir kas Jusu vaikai. O del to,kad Jus ar ne Jus neturit kur palikt savo vaiko,kai jis serga-ne mano problemos,sorry. Ir dar reiktu gerai pagalvoti,kaip galima butu pateikti tokiems tevams,piktybiskai vedantiems savo liguistus vaikus i lopsi, saskaitele viena kita uz gydyma ir vaistus,o galbut ir uz musu nedarbinguma. Gal praeitu noras piktnaudziauti kitu saskaita? Kaip Jus galvojat?
Atsakyti
Laba 4u.gif

Kazkur esu skaicius, kad galima susitarti su visais teveliais, aukletojomis, jog jei vaikas akivaizdziai eina su sloga ar pirmais sirgimo pozymiais, grieztai issikviesti tevelius, kad pasiimtu vaika ax.gif Bet velgi, kiek teveliu bus sutinkanciu su siuo susitarimu g.gif Pvz., maniskis pakosi is po nakties, pietu miego, buvom pas gyd., nieko nerado, plauciukai svarus, gerklyte grazi, sako- alergine reakcija i patalus, sausa ora ax.gif Klausiau ar galime eiti i darzeli, pasake, tai ne virusinis kosulys ax.gif As netgi sutikciau paimti is gyd. pazyma, irodancia, kad vaikas gali lankyti darzeli, kad kitiems tevams nekiltu kazkokiu abejoniu. Jei matyciau, kad maniskiui "kabinas" liga, jokiu budu nerizikuociau jo vesti i darzeli, nes anksciau ar veliau susirgs, bet kuo anksciau pradedi gydytis, tuo greiciau pasveiksti smile.gif As nezinau ar imanoma taip paprastai isspresti sergamumo priezastis, nes tikrai, juk ne visi nori/ gali pasiimti nedarbingumo lapeli, ne visi turi kur palikti vaikus g.gif
Atsakyti
Tai va tame ir esme,kad nenori imti tu nedarbingumo lapeliu,o kencia sveiki vaikai ir ju tevai. O kas labai nori,tai visada suranda kam palikti savo vaika,juk yra ir seneliai,ir kaimynai,ir gimines,ir pagaliau aukles!
Atsakyti
nuo rudens vesiu vaika i Ziogelio darzeli.kokie butu atsiliepimai apie lopseliu grupes ir aukletojas.kokios yra geros... smile.gif smile.gif
Atsakyti
Kiek girdejau, tai šis darzelis laikomas kone prestiziniu g.gif Vyro šefo vaikai ten eina, tai sake rinkliavos nezmoniskos. Na, o apie auklejimo kokybe nieko negaliu pasakyti. Manau, kad neprasta. Beja, pati salia sio darzo gyvenu. Tai kai su dukriuku vaikstom, matome vaikucius darzelio kiemely turiningai leidziant laika smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vestos_mama @ 2010 08 11, 11:15)
Kiek girdejau, tai šis darzelis laikomas kone prestiziniu g.gif  Vyro šefo vaikai ten eina, tai sake rinkliavos nezmoniskos. Na, o apie auklejimo kokybe nieko negaliu pasakyti. Manau, kad neprasta. Beja, pati salia sio darzo gyvenu. Tai kai su dukriuku vaikstom, matome vaikucius darzelio kiemely turiningai leidziant laika smile.gif

o kodel laikomas prastiziniu?
Atsakyti
kas einat i si darzeli?kokie atsiliepimai?kokios lopsio grupes?
Atsakyti
Labutis.....
Mes einam i l/d Žiogelis. Esam 5/kiškučių grupėje. Mums tai ten labai patinka, nes ir auklėtojos ir šeimininkutė nuostabios, mano mazyle ne tik noriai eina i šį darželį, bet ir atėjus pasiimti jos ji nenori eiti namo. Namie tik ir pliurpia, kad su tetom darė tą ar aną. Aš esu begalo patenkinta viskuo. Tikrai šaunios auklėtojos ir jų priežiūra tikrai nesiskundžiu, o beto visad paklausia kaip mazoji miegojo ir taip t.t.....
Atsakyti