Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių darželis-lopšelis" Žiogelis"

Laba 4u.gif

Siulyciau baigti diskutuoti sia tema, todel, kad visos liksim prie savo nuomones, savu nuostatu ax.gif Musu vaikuciai eina i viena grupe, turesim bendrauti ir mes, todel bukim draugiskos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rudenine: 04 spalio 2009 - 15:54
QUOTE(cika_cipsas @ 2009 10 03, 23:32)
aukletoja nieko man issamiai nepasakoja.bet teko keleta dienu  pabuti grupeje ir paziureti kaip viskas vyksta,nes mano vaikas gan jautrus ir nerimavau labai.nesakau kad mano vaikas  yra vunderkindas,bet ant puodo daro ir neblogai miega ir tiek. o kad man paskambintu as pati prasiau.tai jei vaikas nemiega kaip ji nepaguldysi,bet ir grupeje aukletojai rizikinga palikti viena,o jei jis sugalvos atsidaryti duris ir iseiti?juk tokio amziaus vaikai tai visko primasto.o pratinimas prie darzelio tai pratinimas ant puoduko kiek pats vaikas leidziasi,tiutes atsisakymas,gerimas ir puodelio,bandymas pavalgyti ir miego rezimas.mano vaikui lapkricio menesi bus 2 metai.

bet jus nepagalvojusi gi sakot apie vaikucius jog tas negerai ar anas.bet gi pradzioj tai vaikam buvo adaptacija kuri dar tesiasi ,vaikuciam stresas..vieni nemiega kiti dazniau daro ,kas po laiko normalizuojasi ,o del dazno darymo gi gali tureti itakos ir dantuku augimas..todel nereikia taip buti kategoriskai wink.gif
ir enmanau jog yra mamyciu kurios isvis nepratino ir bepratina vaikuciu..gi visos norim jog musu mazyliams butu kuo saugiau ir geriau..kad jie greiciau visko ismoktu..
o jei jum pasiseke su vaikuciu jog daro viska ir ismoko anksti tik sveikintina bet nereikia savo kalbomis zeminti kitu mamyciu...
nes nepaslaptis jog tai mano antars vaikutis ir dukryte pati anksciau visko buvo ismokusi nei sunus dabar ,bet gi nieko nepakeisi ,nes visi skirtingi..
kiekvienas ismoksta savo laiku visko

Papildyta:
QUOTE(rudenine @ 2009 10 04, 17:50)
Laba  4u.gif

Siulyciau baigti diskutuoti sia tema, todel, kad visos liksim prie savo nuomones, savu nuostatu  ax.gif  Musu vaikuciai eina i viena grupe, turesim bendrauti ir mes, todel bukim draugiskos  4u.gif

teisingai smile.gif thumbup.gif geriau kalbekim ka pasiekem jau per si laika darzelyje mirksiukas.gif
mes anksciau nesirengdavom einant i grupe nesileisdavo o dabar jau pats net batelius nusiauna zinoma dar visko pasitaiko bet pazanga jau jauciu, sake aukletoja daro jau ir 'didelio' i naktipuodi thumbup.gif
tik dar paasaroja kai reikia atsisveikinti schmoll.gif
o valgyti tai jau nuo pirmu dienu sake pats savarankiskai valgydavo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kince: 04 spalio 2009 - 21:15
Mums jau irgi neblogai sekas thumbup.gif Palieku darzely be asaru, siandien atia parode wub.gif Ant puodelio pats nesipraso, kai veda aukletoja ar seimininkute, nelabai noriai eina, bet nuejes padaro, tik buna ir nelaimiu ax.gif Apetitu nesiskundzia, kartais net kitu vaiku lekstes istustina blush2.gif Tik su miegu dar turim "pakovoti", kiekviena ryta aiskinu, kad reikia su visais vaikuciais miegoti, kad tetos (aukletoja ir seiminkute) turi pailseti... Gal mums ilgiau sekas priprasti prie miego, svarbu, kad netriuksmautu smile.gif

O is darzelio labai daug pliusu parsinese, vis daugiau nauju zodeliu taria, vis kazka naujo parodo, net valgydamas sriubyte rodo, kaip reikia sauksteliu perbraukti per bliuduka, kad nevarvetu nuo sauksto, o po to ir saukstu perbraukia per burnyte, kad nuo burnytes nevarvetu biggrin.gif

Sakykit, ar duodat vaikams profilaktiskai nuo kirminu g.gif
Atsakyti
QUOTE(rudenine @ 2009 10 05, 11:09)
Mums jau irgi neblogai sekas  thumbup.gif  Palieku darzely be asaru, siandien atia parode  wub.gif  Ant puodelio pats nesipraso, kai veda aukletoja ar seimininkute, nelabai noriai eina, bet nuejes padaro, tik buna ir nelaimiu  ax.gif  Apetitu nesiskundzia, kartais net kitu vaiku lekstes istustina  blush2.gif  Tik su miegu dar turim "pakovoti", kiekviena ryta aiskinu, kad reikia su visais vaikuciais miegoti, kad tetos (aukletoja ir seiminkute) turi pailseti... Gal mums ilgiau sekas priprasti prie miego, svarbu, kad netriuksmautu  smile.gif

O is darzelio labai daug pliusu parsinese, vis daugiau nauju zodeliu taria, vis kazka naujo parodo, net valgydamas sriubyte rodo, kaip reikia sauksteliu perbraukti per bliuduka, kad nevarvetu nuo sauksto, o po to ir saukstu perbraukia per burnyte, kad nuo burnytes nevarvetu  biggrin.gif

Sakykit, ar duodat vaikams profilaktiskai nuo kirminu  g.gif

na kad problemu neturejom niekad tai ir neduodu nes nei gyvuno namie jokio nelaikom g.gif
Atsakyti
QUOTE(kince @ 2009 10 05, 17:58)
na kad problemu neturejom niekad tai ir neduodu nes nei gyvuno namie jokio nelaikom  g.gif


as irgi nedaviau g.gif esu girdejus, kad tipo profilaktiskai reikia duoti rudeni ir pavasari g.gif mamos klausiau ar mums duodavo profilaktiskai, kai eidavom i darzeli, sako ne, juk nuo uteliu profilaktiskai irgi neduodavom ax.gif
Papildyta:
mano isvada: nedaryti problemu kur ju nera biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rudenine @ 2009 10 05, 19:31)
as irgi nedaviau  g.gif  esu girdejus, kad tipo profilaktiskai reikia duoti rudeni ir pavasari  g.gif  mamos klausiau ar mums duodavo profilaktiskai, kai eidavom i darzeli, sako ne, juk nuo uteliu profilaktiskai irgi neduodavom  ax.gif
Papildyta:
mano isvada: nedaryti problemu kur ju nera  biggrin.gif

o kodel paciai tokie klausimai kilo gal kas klause ar siaip sugalvojot? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kince @ 2009 10 09, 20:59)
o kodel paciai tokie klausimai kilo gal kas klause ar siaip sugalvojot? mirksiukas.gif


yro sesuo klause ar duodu, nes jos vyro sesuo visada rudeni ir pavasari duoda profilaktiskai g.gif todel ir man iskilo toks klausimas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rudenine @ 2009 10 10, 15:29)
yro sesuo klause ar duodu, nes jos vyro sesuo visada rudeni ir pavasari duoda profilaktiskai  g.gif  todel ir man iskilo toks klausimas  ax.gif

as kiek girdejusi buvau ,tai kad jei laiko namie gyvyuniukus tada reikia profilaktikai ,o siaip nemanau:)
bet zinoma atsarga gedos nedaro, as neduodu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kince: 10 spalio 2009 - 13:44
Labas. Perskaiciau jusu pokalbius,gerbiamos mamytes,ir susidariau toki ispudi,kad kai kurios rupinasi labiau savimi,nei savo vaiku. Uzuot sedejusios prie kompiuterio,geriau mokytumet atzalas to,ko reikalavo darzelio vedeja per pirmaji susirinkima. Esu pasipiktines jusu kalbomis apie musu aukletojas. Isivaizduokit,jei jus augintumet 15 vaiku,ir visiems reiktu keisti pampersus (kai kuriems net maziausiai po 5 kartus),valgydinti,mokyti juos,rengti,vesti i lauka,valyti varvancias nosis,kuriu "nepastebi" internete sedincios mamytes ir t.t... Manau,kad po pirmos tokios dieneles internetinis hobis butu pamirstas. As lenkiu galva pries musu 13gr. aukletojas ir seimininkele uz ju kantrybe ir rupesti ir tikiuosi jos nepaluz ir toliau ugdys mano dukryte. Ir nepamirskit,kad vaiku darzelis-ne slaugos namai,o ugdymo istaiga. O jei kam nepatinka darzelio salygos,tai galima susirasti aukle-bedarbiu Lietuvoj daug. Sekmes.
Atsakyti
QUOTE(tevelis77 @ 2009 12 09, 00:51)
Labas. Perskaiciau jusu pokalbius,gerbiamos mamytes,ir susidariau toki ispudi,kad kai kurios rupinasi labiau savimi,nei savo vaiku. Uzuot sedejusios prie kompiuterio,geriau mokytumet atzalas to,ko reikalavo darzelio vedeja per pirmaji susirinkima. Esu pasipiktines jusu kalbomis apie musu aukletojas. Isivaizduokit,jei jus augintumet 15 vaiku,ir visiems reiktu keisti pampersus (kai kuriems net maziausiai po 5 kartus),valgydinti,mokyti juos,rengti,vesti i lauka,valyti varvancias nosis,kuriu "nepastebi" internete sedincios mamytes ir t.t... Manau,kad po pirmos tokios dieneles internetinis hobis butu pamirstas. As lenkiu galva pries musu 13gr. aukletojas ir seimininkele uz ju kantrybe ir rupesti ir tikiuosi jos nepaluz ir toliau ugdys mano dukryte. Ir nepamirskit,kad vaiku darzelis-ne slaugos namai,o ugdymo istaiga. O jei kam nepatinka darzelio salygos,tai galima susirasti aukle-bedarbiu Lietuvoj daug. Sekmes.

Atsakyti
teveliai gi temoje ir buvo mineta jog buvo adaptacija ne tik vaikams bet ir aukletojoms dabar manau gan visi yra patenkinti ..vaikai adaptavosi linksmesni ri aukletojos kitos nuotaikos..
cia buvo mintys issakytos tik pacioje pradzioje gi buvo tik rugsejis o dabar jau gruodis ir manau jei dabar toliau diskutuotu visos mamytes nuomones butu tikrai gan pasikeitusios..
del ugdymo ir uzsiemimu veiklos niekada ir neturejau pretenziju ir manau kitos mamytes taippat
todel ir manau jog ir aukletojos ,ir teveliai ,ir kad visi dar ta likusi puse laiko sugyvensim be pykciu 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rudenine @ 2009 10 01, 14:53)
visuose darzeliuose nera problemu su pampersais

Ir dar kaip yra, apie tai daug kalbama ir šnekama, bet ne visos mamos į tai įsiklauso, kuo mažiau grupėj pampersinių - tuo auklėtoja gali daugiau dėmesio skirt vaikų veiklai ir ugdymui....

QUOTE(zde @ 2009 10 01, 14:58)
aukletojai i pareigas pampersu keitimas neieina.[SIZE=1][SIZE=7]
blink.gif  blink.gif  blink.gif  kaip neieina ??? ieina viskas kas yra susije su vaiku, nes vaikas darzelyje buna puse dienos  4u.gif

Patvirtinu, kad auklėtojos pareigos yra ugdyt, auklėt vaikus, užtikrint saugumą, o ne kakas valyt. Čia jau šeimininkėlės pareigos, taip kad nemaišykit skirtingų dalykų.
Ne tam žmonės 4-5m ir kai kurios dar daugiau trina šiknas universiteto suole, kad paskui š.... pampersus keitinėtų doh.gif Tą darbą dirbt galima ir be aukštojo išsilavinimo biggrin.gif
QUOTE(tevelis77 @ 2009 12 09, 00:51)

drinks_cheers.gif thumbup.gif
Tikrai toks jausmas, kad vaikus išgrūdat į daržą, o pačios prie kompo "smaginatės" unsure.gif


Perskaičius Jūsų visų diskusijas apie pampersus, manau kad gal geriau nevest vaikų į darželius tol, kol neišlipa iš pampersų. Nebus problemų nei jums, nei vaikams, nei tuo labiau grupių darbuotojoms.... Auginkit ir ugdykit vaikus namie, kol jie taps pakankamai savarankiški, kad nusivalyt sau užpakalius ir nebereiks dėt purvo ant auklėtojų doh.gif
Nedirbot tai ir nežinot kas kaip, o reikalaut visi mokam cool.gif

Sėkmės ir nesirkit 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NORIKA: 10 gruodžio 2009 - 16:43