Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių darželis-lopšelis" Žiogelis"

Eisim ir mes nuo rudens į Žiogelį, būtų smagu daugiau išgirsti apie vaikučių veiklą tenai 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Turiu klausimuka kaip pateko i si darzeli? lengvai ar neset dovaneliu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cika_cipsas @ 2010 08 11, 19:03)
o kodel laikomas prastiziniu?


Į kokią lopšio grupę einat?
Atsakyti
Mes pradejom lankyti si darzeli gruodzio menesi. Na kol kas nieko gero pasakyti negaliu:(
Kazkaip nieks neraso atsiliepimu, negi nera mamyciu is sio darzelio?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olgute_: 01 vasario 2012 - 00:06
Sveiki, gal yra lankančiu drugelių 10 gr. kokios pastabos gal apie auklėtojas turėtumėt? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Olgute_ @ 2012 02 01, 02:04)
Mes pradejom lankyti si darzeli gruodzio menesi. Na kol kas nieko gero pasakyti negaliu:( 
Kazkaip nieks neraso atsiliepimu, negi nera mamyciu is sio darzelio?



Sveiki, mes lankome si darzeli. Atsiliepimai lb geri 4u.gif kadangi galiu palyginti su kitu darzeliu, i kuri ejome menesi, pries Ziogeli.
Auklyte patinka, seimininkute taip pat 4u.gif
Atsakyti
Žiūriu kad įsidiskutavot amžina tema... sergamumas...

mes taip pat lankom Žiogelio l/d. Antri metai tame darželyje, prieš tai jau vyresnėlė lankė 4 metus.
Mane domina mokesčiai... mokam darželiui 250 ltl per mėn... ką gaunam??? mūsų grupės auklėtoja minėjo, kad kitas darželis gauna viską - piešimo popierių, dažus, net žirkles... o mūsų nupirko 4 knygutes pernai, keletą dėžučių žaislų, kilimą šiemet... kur tie pinigai dingsta... g.gif
Ar nemanom, kad mokant tokius mėnesio mokesčius priklausytų gauti visą reikiamą "amuniciją" ugdymui? g.gif g.gif
Atsakyti
Šiandien pas mus grupėje buvo susirinkimas, tai auklėtoja minėjo, kad labai nedaug priemonių gavo. Žodžiu siaubas, tokius pinigus mokam, o vaikams net priemonių nenuperka ir reikia kaip ir kiekvienais metais pirkti guašus, flamasterius popieriu ir pan. Tai kur tie 25 lt dingsta. Sakė lyg iš tų pinigų yra suremontuotos kelios grupės. Bet tai kodėl tada kitos grupės lieka nuskriaustos doh.gif
Atsakyti
Mes turim kažką daryt... taip negalima toliau. Reikia pirmiausiai kalbėtis su direktore...
Gal žinot kada planuojamas bendras viso darželio susirinkimas? g.gif
Atsakyti
sveikos mamytes mes palnuojame eiti is y darzeli gal kokiu atsileipimu turite?
Atsakyti
Mano vyresnele lanko si darzeli jau 3 metus. Atsiliepimai patys puikiausi thumbup.gif . Aukletojos ir seimininkele - fantastiskos. Vaikas kasdien grizta su kruva ispudziu ir naujomis ziniomis. Be to, toks ispudis, kad tame darzelyje nuolat kazkas vyksta, tai svente, tai spektaklis, tai kokios varzybos, tai parodos, tai kokios ekskursijos. Be to, yra galimybe gauti masazus, lankyti gydomasias mankstas. Logopede irgi faina, jei negali su vaiku dirbti, tai prisviecia uzduociu, paaiskina kaip dirbti namia biggrin.gif . O ir bureliu daugybe. Nereikia rupintis, vaiko vezioti po miesta. Viskas vietoje bigsmile.gif . Esu labai patenkinta siuo darzeliu. Ten leisiu ir maziuke.
QUOTE(Linjus @ 2012 09 20, 15:44)
Mane domina mokesčiai... mokam darželiui 250 ltl per  mėn... ką gaunam???

Atsakau - siltas, jaukias grupes, naujus baldelius vaikams, sanitarines priemones tu grupiu tvarkymui, virtuves iranga, tualetini popieriu, tvarkingas grindis be isplysusio linoleumo ir kt. O jei nezinote is ko susideda mokestis uz darzeli butinai sudalyvaukite susirinkime, ten viska smulkiai jums paaiskins mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Linjus @ 2012 09 20, 15:44)

mes taip pat lankom Žiogelio l/d. Antri metai tame darželyje, prieš tai jau vyresnėlė lankė 4 metus.
Mane domina mokesčiai... mokam darželiui 250 ltl per  mėn... ką gaunam??? mūsų grupės auklėtoja minėjo, kad kitas darželis gauna viską - piešimo popierių, dažus, net žirkles... o mūsų nupirko 4 knygutes pernai, keletą dėžučių žaislų, kilimą šiemet... kur tie pinigai dingsta...  g.gif
Ar nemanom, kad mokant tokius mėnesio mokesčius priklausytų gauti visą reikiamą "amuniciją" ugdymui? g.gif  g.gif

va sitas viena dyyydeli minusa ir maciau sitam darzely - neaisku, kur padedami musu pinigai g.gif . Mes pataikem i ta momenta, kai mokyklose ir drzeliuose tam tikro amziaus vaikams viena pusmeti buvo skiriami nemokami pietus (cia gal tik Siauliu savivaldybe taip buvo padarius - nezinau). Zodziu mes mokejom pilna kaina , kaip ir mokeje, o likes skirtumas - apie 3 lyg Lt per diena turejo but skiriami musu vaiku ugdymo priemonems ar pan. Deja, tu priemoniu mes akyse neregejom, viska savo vaikams supirkom, kaip ir visad, dar ir grupes remontui pinigus rinkom...Aukletojos, beja, cia ne prie ko - ne jos tuos pinigus gauna...

Tuo tarpu dviejuose kituose darzeliuose, kur dirbo ar lanke pazystami, aukletojos turejo sudaryt sarasus, ko reikia grupems ir pirko, kai tik buvo gauti tie pinigai.
Papildyta:
QUOTE(Linjus @ 2012 09 28, 12:19)
Mes turim kažką daryt... taip negalima toliau. Reikia pirmiausiai kalbėtis su direktore...
Gal žinot kada planuojamas bendras viso darželio susirinkimas? g.gif

Gal Svietimo skyrius galetu patikslint, kam skiriami sitie 25Lt menesiui? Bet gal jus geriau zinot ir aiskinotes, nes man jau darzelis nebeaktualu 4u.gif . Bet va butu tikrai idomu, jei ka issiaiskintumet, nes kazkada as irgi labai pikta buvau siuo klausimu, bet kitiems tevams tai vienodai sviecia, o vienas ar 2 lauke ne kariai, deja...
Atsakyti