Įkraunama...
Įkraunama...

Senų drabužių atnaujinimas

Issitraukiau senus savo dzinsus, ziuriu ogi vis dar tinka, ir dar nelabai nusideveje, sugalvojau kad visai noreciau juos kazkaip pakeisti, gal priekyje iplesimus padaryti(bet kaip, kokiu atstumu vienas nuo kito?) ar kokiom idomiom aplikacijom papuosti...Ka pasiulytumete, gal turite kokiu interneto psl kur galima butu paziureti.? wink_3.gif
Atsakyti
Galima paieškoti idėjų čia.

Kai kas iš šio tinklapio:

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti

Lyg ir neradau patarimų šia tema. Kalbu apie bėdas su kostiumėliais verysad.gif. Turiu tokių pora, kuriuos labai mėgstu, bet nuo tokio didelio mėgimo švarkelio rankovės, o sijono "užpakalis" pradėjo blizgėti. Nešiau į valyklą, bet situacija nepagerėjo verysad.gif . Kostiumėliai gana brangūs ir medžiagos lyg ir neblogos, nors ir intensyviai nešiojau, formos neprarado, bet va tas blizgesys varo į neviltį.
Žodžiu, patarkit protingi ir išradingi žmonės.
Atsakyti
Tikrai įdomus klausimas! thumbup.gif Ir su megztinių rankovių alkūnėmis taip pat būna. Siūlo pūkas nusitrina, ir pradeda blizgėti tos nuzulintos alkūnės... verysad.gif Kažin, ar galima ką nors padaryti? g.gif
Atsakyti
nublizgink visa istisai smile.gif
Atsakyti
Jauciu, kad nieko cia nebepadarysi g.gif visi drabuziai kazkada susidevi, kad ir kokie butu megstami tenka juos keist naujais schmoll.gif
Atsakyti
Kažkur kažkada esu girdėjusi, kad šiek tiek padėtį pagerina lyginimas pagarinant vandens ir acto tirpalu... Bet ar tai veiksminga - nežinau...
Atsakyti
QUOTE(astapetra @ 2005 02 04, 10:53)
Kažkur kažkada esu girdėjusi, kad šiek tiek padėtį pagerina lyginimas pagarinant vandens ir acto tirpalu... Bet ar tai veiksminga - nežinau...


Va, va aš irgi lyg viena ausimi esu girdėjusi apie acto naudojimą šiam reikalui, už tai iš principo tokį klausimą ir iškėliau. Gal kas bandė? Įdomu koks turėtų būti santykis, koks actas tongue.gif . Pagarinti, tai ta tirpalą supilti į ligintuvą? O kaži ar kavpelis paskui nuo atcto neužsiliks? Na vis tiek reikės kada pabandyti, drabužiai ar šiaip ar taip nebelabai nešiotini, taigi nėra ką prarasti.
Atsakyti
As kazkada seniai bandzau, tai atsimenu tik tiek, kad ta blizgesi tikrai nueme. Tik to tirpalo i lygintuva tai tikrai nepyliau. tame tirpale sudrekinau audinio gabaleli (marle ar pan.) ir per ji palyginau blizgancias vietas.
Atsakyti
Taigi, turbūt kiekviena rastume drabužį, kuris nesavas. Pvz švarkelis baltas iš Gariūnų, pirkau krikštynoms, užsidėjau ir STOP. Norisi jį savą padaryti, kažkaip pagražinti, nes dabar visai be dvasios..
Bėda tik, kad nesu didelė siuvinėtoja- tik sugadinčiau doh.gif Gal kuo piešti įmanoma, aplikuoti?
Gal patikot kokių įdomesnių darbelių? Būčiau labai dėkinga už nuorodas 4u.gif Idėjas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kopa: 25 kovo 2005 - 10:26
Va ir as turiu keleta dar labai geru svarkeliu bet moraliskai pasene... Emiau galvoti, ka daryti. Mano idejos buvo tokios, bet nezinau ar jos tiks baltam svarkui:
1. Kirpti rankoves iki 3/4. Cia siuvykloj turetu padaryti
2. Galima apsiuti visus krastus ir apykakle kokia nors spalvota juostele (atlasine) arba mezginuku. Bet baltam svarkui tai dar labiau priduos puosnumo... g.gif
3. Galima isiuti kokias crazy sagas gal?
4. Skudurine gele i atlapa - kokia nors ryski ir nemaza.
5. galima padaryti geles aplikacija pvz. jusomens srity - bus labai vasariska ir neipareigos. Aisku, jei svarkelio audinys prabangus, tai nieko cia nepadarysi. Gal dirzelis isgelbetu. Tai labai madinga ant svarku, bet pati dar nebandziau.

Atsakyti
Lux, Zvirbli, geros idėjos, patiko su ta juostele. Rankoves nukirpti netinka, bet kirpčiau trumpai 20cm ilgio palikciau. smile.gif
Jis toks nekastienis, noriu jį supaprastinti, padaryti labiau kasdienišką biggrin.gif Saga viena, vietoj jos įsiuvus gražią sagę- lux, tik bus dar prašmatnesnis biggrin.gif biggrin.gif
Na, merginos, ką darot su nemėgstamais drabužiais? o tai tuoj skelbimą įdėsiu ir prakalsiu smile.gif
Atsakyti