Įkraunama...
Įkraunama...

Imbieras

As labai megstu imbiera su zuvimi ir visitena! Sutarkuoju ir su kitais prieskoniais itrinu ir kepu!!! Skanumelis!!! biggrin.gif
Atsakyti
pabandžiau ir aš arbatą su imbieru,reiks gabaliukais bandyti susipjaustyti,o tai prisitarkavau,gurkštelėjau arbatos toks jausmas,kad gerklė išdegė doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš,atradau naują receptą,labai labai paprastutį
Paėmiau naminio jogurto įbėriau tarkuoto imbiero ir jame sumarinavau mėsą.
Nežinau dar tik šiandien sumarinavau.
Rytoj turėsiu rezultatus.
Kadangi jau išbandžiau jogurtą su garstyciomis.
Dabar padariau ekspermentą su imbieru.
Kadangi pasidariau truputėlį daug to mišinio pabandžiau išvalgyt,ir,visai nieko,aštru,bet skanu. 4u.gif
Atsakyti
Man labai patinka Imbieras + česnakas ir įtrinti kokią kepamą vištą. Aišku, dedu dar ir kitų prieskonių (Garam Masala pvz.) + paprika ir pan. Bet imbieras su įesnaku nepamainomas wub.gif
Atsakyti
nu bet energijos tikrai duoda ax.gif kažkoks noras gerti ir gerti šią arbatą,kaip koks narkotikas blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bimkutele: 01 birželio 2009 - 23:04
Ziauriai skanus imbieriniai sausainiukai, bet kaip juos gaminti neturiu supratimo tongue.gif (gal jau kazkas rase). O siaip dar teko ragaut tokiu imbieriniu cukrinuku, visai nieko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kittychan @ 2009 06 02, 03:44)
Ziauriai skanus imbieriniai sausainiukai, bet kaip juos gaminti neturiu supratimo  tongue.gif (gal jau kazkas rase). O siaip dar teko ragaut tokiu imbieriniu cukrinuku, visai nieko  smile.gif

Taip, drinks_cheers.gif ,kad labai skan8s imbieriniai sausainiai,taip pat skanūs imbieriniai saldainiai 4u.gif yra nemažai nuorodų kaip juos ruošti,tik reikia noro pasiieškoti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2009 06 02, 00:04)
nu bet energijos tikrai duoda ax.gif kažkoks noras gerti ir gerti šią arbatą,kaip koks narkotikas blink.gif

galima ir sultis su medum valgyt mirksiukas.gif
o imbiero arbata puikiai tink apersalus, kosint ir t.t. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2009 06 02, 21:01)
Taip, drinks_cheers.gif ,kad labai skan8s imbieriniai sausainiai,taip pat skanūs imbieriniai saldainiai 4u.gif  yra nemažai nuorodų kaip juos ruošti,tik reikia noro pasiieškoti. 4u.gif


O gal kas esat gamine? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kittychan @ 2009 06 02, 16:55)
O gal kas esat gamine?  blush2.gif

Esu gaminusi imbierinius sausainius.
Esu virusi imbierinius saldainius.
Reiks nusirpirkti imbiero ir išsivirti saldainių
Juk yra ir vaizdinė medžiaga.
Atsakyti
QUOTE(prunskiene @ 2009 06 02, 16:20)
galima ir sultis su medum valgyt  mirksiukas.gif
o imbiero arbata puikiai tink apersalus, kosint ir t.t.  thumbup.gif

čia grynas imbiero sultis g.gif kad labai aštru būtų ax.gif
Atsakyti
Turiu imbiero šaknį, jau ilgai stovi ir nežinau ką dabar daryt su juo vasarą ax.gif Gal kažko pasiūlytumėt? lotuliukas.gif
Atsakyti