Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisiaus matmenys ultragarsu

as ir arba nemoku ieskot arba nerandu vaisiaus matmenu kiekviena nestumo savaite,tiesa,radau SM nestumo kalendoriuj,bet.... pagal echo 12+2,o CRL 58.0mm.pagal SM tokio dydzio vaisius yra mazdaug 11 sav g.gif
Atsakyti
Stai ka radau

http://www.brookside...undScanning.htm

http://jpma.org.pk/P...wnload/1676.pdf

Gal kas pasinaudosite nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(giedryte @ 2009 12 22, 19:47)

thumbup.gif aciu tau labai. vat cia tai naudinga ir aiski informacija. pagaliau galim savo kudikeliu dydzius analizuoti thumbup.gif mano tai kudikelis yra 33 savaiciu, bet pagal echoskopa nustate kad 36 +5 dienos. idomiai, negi jis tikrai tiek didesnis-net 3 savaitem??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(eglieska @ 2009 12 22, 22:17)
thumbup.gif  aciu tau labai. vat cia tai naudinga ir aiski informacija. pagaliau galim savo kudikeliu dydzius analizuoti thumbup.gif  mano tai kudikelis yra 33 savaiciu, bet pagal echoskopa nustate kad 36 +5 dienos. idomiai, negi jis tikrai tiek didesnis-net 3 savaitem??? g.gif

vat ir man šiandiena per ultragarsa nustate 36-37 sav, nors iš tikro yra 33 sav. Vienintelis išmatavimas atitiko tikra laika pilvuko išmatavimas, gydytojas sako- nebus riebus vaikiukas lotuliukas.gif O galva... Tai pagal ja vos ne kita savaite gimdyt doh.gif lotuliukas.gif Tai manau savo termino tikrai nesulauksim, bent pora savaičiu anksčiau gimdysim. Reik jau pradet nusiteikinet g.gif
Atsakyti
[quote=Čeruti,2010 01 12, 21:33]
vat ir man šiandiena per ultragarsa nustate 36-37 sav, nors iš tikro yra 33 sav. Vienintelis išmatavimas atitiko tikra laika pilvuko išmatavimas, gydytojas sako- nebus riebus vaikiukas lotuliukas.gif O galva... Tai pagal ja vos ne kita savaite gimdyt doh.gif lotuliukas.gif Tai manau savo termino tikrai nesulauksim, bent pora savaičiu anksčiau gimdysim. Reik jau pradet nusiteikinet g.gif
[/quo
pagal echoskopo parodymus pries sventes jau tureciau sia savaite ar kita gimdyti. matysim kaip bus, paziuresim ar echoskopas buvo teisus.o siaip man terminas kur paskaiciavo pagal mm -vasario 4. gydytoja sako, kad dar sia savaite netureciau gimdyti ax.gif
Atsakyti
Gal kas zinot ka reiskia tas matmuo ABCD?
mums 19 savaiciu:
BPD - 45
ABCD - 40
Femur - 30

Atsakyti
QUOTE(emely @ 2010 01 14, 21:58)
Gal kas zinot ka reiskia tas matmuo ABCD?
mums 19 savaiciu:
BPD - 45
ABCD - 40
Femur - 30

ABCD turetu buti pilvuko apimtis. bet gerai pasiziurekit ar pas jus 40, nes mums 20 savaite buvo 142 g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglieska: 15 sausio 2010 - 20:34
QUOTE(eglieska @ 2010 01 15, 21:33)
ABCD turetu buti pilvuko apimtis. bet gerai pasiziurekit ar pas jus 40, nes mums 20 savaite buvo 142 g.gif


Aiskiai 40 irasyta... g.gif Na gal cia kaipnors kitaip matavo..? ax.gif Sake, kad viskas normose rolleyes.gif nestuke.gif
Kazkoks mistiskas matmuo tas ABCD, visam internete nieko neradau apie tai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(emely @ 2010 01 16, 00:22)
Aiskiai 40 irasyta...  g.gif  Na gal cia kaipnors kitaip matavo..?  ax.gif  Sake, kad viskas normose rolleyes.gif  nestuke.gif
Kazkoks mistiskas matmuo tas ABCD, visam internete nieko neradau apie tai  schmoll.gif

http://www.brookside...undScanning.htm
sitoj nuorodoj juk yra. ABCD dar kitaip AC
Atsakyti
Na jei ABCD=AC, tai veikiausiai mums ismatavo ir uzrase skersmeni pilvuko, o ne apimti rolleyes.gif
Atsakyti
Parasysiu ir as savo leliuko ismatavimus 12-13sav.
BPD- 24,4mm
ABCD- 21,0mm
Femur-10mm
NT(SPRANDO RAUKSLE)-1,6mm
CRL-59,9mm
Gydytoja sake puiku,man 35metai
Atsakyti
mano leliuko ismatavimai 19 sav.
BPD- 4,4mm
Femur-39mm

4u.gif
kazin cia viskas ok.. kaip suprantu BPD gal i geras, bet Femur siek tiek didokas rolleyes.gif


Atsakyti