Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisiaus matmenys ultragarsu

o cia kai jua apie 18-20sav. kai matuoja gyditoja visa lialka gerai supratau tie matavimai?
Atsakyti
Man 32 savaiciu pamatavo taip:
BPM 82
FO 94
HC 29,3
ABD 77
FL 59

leliukas atitinka 30-31 savaite, tai mazesnis savaite arba dviem... Sake, kad nesijaudinti, tiesiog bus mazesnis vaikutis... g.gif
Atsakyti
Mus šiandien išmatavo:
BPD 50 mm.
Femur 33 mm.
Tik niekaip nesuprantu pilvuko matmenų ABCD: 43 x 45 Visur eina vienas skaičius, o čia kaip sandauga. Gal kas gali padėti?
Šiaip gydytoja pamatavus pilvuką, sako didokas, o akušerė "ne, atitinka 20 sav." tiek mums ir yra.
Atsakyti
Gal kuri susiduret: siandien mus ismatavo ir labai nerimauju del leliuko galvytes,kuri atitinka 33ir 4d., o mums yra 30 sav.Visa kita yra normose. Nors gyd.sake,kad viskas gerai,bet man labai neramu.Prasau,parasykit,jei kuriai taip buvo ir kaip viskas baigesi. Aciu
Atsakyti
QUOTE(dloj @ 2010 05 03, 16:19)
Gal kuri susiduret: siandien mus ismatavo ir labai nerimauju del leliuko galvytes,kuri atitinka 33ir 4d., o mums yra 30 sav.Visa kita yra normose. Nors gyd.sake,kad viskas gerai,bet man labai neramu.Prasau,parasykit,jei kuriai taip buvo ir kaip viskas baigesi. Aciu


Neparasei savo ismatavimu smile.gif mums irgi pagal lenteles internete galvyte didesne trupuciuka nei yra savaiciu, o slaunikaulis trumpesnis, bet manau kad nieko baisaus, gydytoja sake, kad viskas normose smile.gif
Mums 34 sav. ir 4dienos.
BPD - 91
ABCD - 90
Femur - 62
Atsakyti
Kadangi esu nerami butybe doh.gif ,tai jau issiaiskinau,gydytojas sake,kad gali buti paklaida +- 6mm (cia butent galvytes),o kitu daliu mazdaug 2 sav.Mes telpam i paklaidos normas,tai yra viskas gerai.Ir sake nekvarsinti sau galvos, nes ismatavimus interpretuoja gydytojai ir be tinkamo medicininio issilavinimo be reikalo nervus gadinuosi.Taip kad dabar apsiraminau ir tikiu,kad viskas gerai.
Ir pas jus reiskiasi tikrai viskas gerai,tik nelabai supratau jusu ABDC ismatavimus,bet maciau,kur rasei anksciau jie irgi keistokai parasyti,idomu kaip cia yra? g.gif Nes pas mus tai 251 mm 30 sav.3d
Atsakyti
QUOTE(dloj @ 2010 05 06, 17:44)
Kadangi esu nerami butybe  doh.gif ,tai jau issiaiskinau,gydytojas sake,kad gali buti paklaida +- 6mm (cia butent galvytes),o kitu daliu mazdaug 2 sav.Mes telpam i paklaidos normas,tai yra viskas gerai.Ir sake nekvarsinti sau galvos, nes ismatavimus interpretuoja gydytojai ir be tinkamo medicininio issilavinimo be reikalo nervus gadinuosi.Taip kad dabar apsiraminau ir tikiu,kad viskas gerai.
Ir pas jus reiskiasi tikrai viskas gerai,tik nelabai supratau jusu ABDC ismatavimus,bet maciau,kur rasei anksciau jie irgi keistokai parasyti,idomu kaip cia yra? g.gif  Nes pas mus tai 251 mm 30 sav.3d



Maniškės ABCD 257,1, kas atitiko beveik 30 savaičių (29 savaitės ir 6 ax.gif dienos)
Atsakyti
QUOTE(harmonija... @ 2010 02 24, 16:42)
Man 32 savaiciu pamatavo taip:
BPM 82
FO 94
HC 29,3
ABD 77
FL 59

leliukas atitinka 30-31 savaite, tai mazesnis savaite arba dviem... Sake, kad nesijaudinti, tiesiog bus mazesnis vaikutis...  g.gif


Tas mano mazesnis vaikutis gime be keliu gramu 3600 g doh.gif Taip, kad nereikejo visai kvarsinti galvos del tu ismatavimu, jie visiskai netikslus schmoll.gif
Atsakyti
na as irgi nelabai suprantu situ skaiciu..
BM 4,69
ABCD 13,91
Fe 3,11
daktare nieko normaliai nepasake , kazkokia piktoka buvo matyt ne nuotaikoj,duomenis ant lapuko ultragarsa atliko gal per pusantros min...
Atsakyti
na man ir nieko nesake. kazkokia makalyne kortelej surase.ar gerai viskas ? g.gif

BPD 8.16
ABCD 8.82
FEMUR 7.57

32 SAV.
Atsakyti
mums 20 savaiciu, pasidariau ultrgarso tyrima ir ismatavimai tokie:
BPD: 43.0
HC: 156.0
AC: 154.0
FL: 32.0
Tai vat nezinau ar cia gerai ar negerai, nes dar pas savo ginekologa nebuvau, o ekoskopuotoja nieko nepasake, surase ir viskas. schmoll.gif
Atsakyti
Mano pilveliui jau 16,8 savaites (16+5), matavimai tokie:
BPD 35.49
ABCD 109,86
Femur 23,00
Sake, kad viskas gerai

O pagal lentele irgi atrodo, kad lyg ir normaliai nestuke.gif

http://www.brookside...undScanning.htm
Atsakyti