Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisiaus matmenys ultragarsu

Pas mane 33 sav ir matmenys tokie:
BPD 89
HC 308
ABD290
FL 64

Išanalizavau tas lenteles, kur anksčiau įdėta ir man taip neramu dėl to BPD. Ir ginė minėjo, kad galvytė didoka. Bet tipo nieko tokio. O aš aišku kuo toliau, tuo labiau nerimauju ir visko prisigalvoju doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Mum prieš savaitę darė ultragarsą, viską matavo, tai buvo 33 sav. 6 d., o matavimai tokie:
BDP (mm) 87,8 (atitinka 33+4)
ABCD (mm) 275,7 (atitinka 33+6)
Femur (mm) 63,9 (atitinka 33+0)
Svoris 2040 g.
Visi matavimai tikrai normoje (atitinka 33+3) biggrin.gif
Va, kai darė matavimus 17 sav ir 6 d., tai Femur buvo didokas, bet dabar viskas normaliai, tai manau nėra ko be reikalo pergyventi, visada yra kažkokia matavimo paklaida, juk leliukas nebūna ramus, ar pasisukęs reikiama puse ax.gif
Atsakyti
Mano mažylio 19-20 sav
BPD 4,3
ABCD 4,05
Femur 3,4

ax.gif sakė ilgakojis lelius ax.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, as cia pirma karta lankausi, taigi net nelabai suprantu ar i reikiama tema rasau zinute ir ar isvis as ja parasysiu 4u.gif mums jau prasidejo 22 savaite, viskas kaip ir gerai, bet pries pora savaiciu buvom daryti skano, ismatavimai visi geri, bet daktare negalejo iziureti ar apziureti vaisiaus smegeneliu, kazkokia sunerimusi pasirode, liepe ateiti po poros savaiciu, sako gal dar per mazas verysad.gif gyvenu uzsienyje todel yra kalbos barjeras, nesugebu issiklausineti visko iki smulkmenu o ir daktare nelabai i kalbas leidosi verysad.gif prasau jei kas esat susidure su panasiu klausimu, parasykit, nes labai jau pergyvenu kad kas blogai leliukui nebutu nestuke.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,mums 22sav.5d.dare ultragarsa ir viskas buvo gerai isskyrus femur jis per trumpas t.y 35,7mm kaip manot ar labai blogai,as pati esu mazo ugio tai gal todel. Gydytoja nuramino kad viskas gerai su ja tik mazute ir del visa ko paskyre dar 1 ultragarsa pasiziuret kaip ji auga. Gal kazkas esat su tuo susidure? Aciu
Atsakyti
Sveikos, man 35 sav. tokie išmatavimai:

BPD: 8,5
ABD: 9,0
FL: 6,9

Gavau siuntimą į perinatalinį centrą. Stresas tai man nerealus, anksčiau vis rasdavo po 1,5 sav. visų dalių atsilikimą, bet buvo proporcinga, tai sakė viskas ok. o dabar pilvas ir šlaunikaulis pasivijo laiką, o galva ne. Nu stresuoju nerealiai g.gif Norėtųsi išgirsti, ar kam panašiai buvo.
Atsakyti
Na va, aš jau po tyrimų perinatalogijos centre. Viskas,pasirodo ok. Tiesa BPM pamatavo dar maženį, bet čia tik vienas iš galvos matmenų, bendra galvos apimtis visai normali ir atitinka pagal kitas kūno dalis. Taigi, gal kam pagelbės mano informacija apie kitus matmenis (ne tik tris pagrindinius):
BPM (tarpmomeninis matmuo) , man pamatavo: 8,3
FO (kaktos- pakaušio matmuo): 11,6
HC (galvos apimtis): 31,6
ABD (pilvo skersmuo): 9
AC (pilvo apimtis): 29,7
FL (šlaunikaulio ilgis): 6,9

Nors dabar mums 36 savaitės, viskas atitinka 34 +4d . Sakė čia viskas norma. Tikiuosi mano išsamesni paaiškinimai pagelbės, nes tie seni echoskopai, kur matuoja tik tris dydžius, iš tiesų mažai informatyvūs, gali suklaidinti,kai nesimato visų matmenų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Artemidė: 17 rugsėjo 2010 - 20:49
merginos, o man vakar per echoskopa sake, kad galvyte ir pilvukas, pagal matmenis, jau kaip isnesiosto leliuko kaip 40 sav, o va kojytes kaip 33?? mums siaip ir yra 33...tai gydytoja sako trbt nustos pilvukas ir galvyte augti, tik bres, o kojytes vysis...ale vistiek neramus..kaip jums, gal kuri buvot susidurusi su tokiu nemazu skirtumu?
aciu
Atsakyti
QUOTE(ryto_rasa @ 2010 09 22, 10:59)
merginos, o man vakar per echoskopa sake, kad galvyte ir pilvukas, pagal matmenis, jau kaip isnesiosto leliuko kaip 40 sav, o va kojytes kaip 33?? mums siaip ir yra 33...tai gydytoja sako trbt nustos pilvukas ir galvyte augti, tik bres, o kojytes vysis...ale vistiek neramus..kaip jums, gal kuri buvot susidurusi su tokiu nemazu skirtumu?
aciu



Žinok dėl kojyčių tai tikrai nesuk galvos, kai pasiaiškinau tai tokiam vėlyvam nėštume jau tikrai nemaži skirtumai dažnai būna. Į pabaigą bavaik visoms jau echoskopai rodo ne vienodus parametrus vaisiaus.
Atsakyti
QUOTE(Artemidė @ 2010 09 22, 12:48)
Žinok dėl kojyčių tai tikrai nesuk galvos, kai pasiaiškinau tai tokiam vėlyvam nėštume jau tikrai nemaži skirtumai dažnai būna. Į pabaigą bavaik visoms jau echoskopai rodo ne vienodus parametrus vaisiaus.







4u.gif aciu labai
Atsakyti
Laba diena visoms smile.gif
Vakar turejau savo ultragarso tyrima, po jo pagooglinau noredama palyginti vaikiuko savo dydi ir siektiek sunerimau del svoriuko, nes kiti tokio amziaus vaikiukai jau didesni buvo, maniskis asiliko siektiek ...
Man 20 savaiteliu ir 4-ios dienos, visi ismatavimai tokie:
Cerebellum: 20.3mm;
BPD: 45.4mm;
FL: 32.4mm;
HC: 178.0mm;
AC: 150.0mm;
EFW: 338.0g;
Kaip jus manot, normalus siek ismatavimai ?
Aciu
Atsakyti
O mano maziukui 20 sav. echo rodo per maza plauciu turi verysad.gif Gavau siuntima i kauno klinikas kitai savaitei, labai neramu...
Atsakyti