Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisiaus matmenys ultragarsu

QUOTE(Aelija @ 2010 12 12, 18:12)
O mano maziukui 20 sav. echo rodo per maza plauciu turi verysad.gif  Gavau siuntima i kauno klinikas  kitai savaitei, labai neramu...

nepergyvenk taip console.gif svarbu kad gydytojai pamate,butu blogiau jai nepamatytu...turetum dydesni soka...Dabar nuvaziuosi i klinikas, likimo valiai tikrai nepaliks,viskas bus gerai pamatysi 4u.gif
Atsakyti
Man eina 32 sav. vakar dare echo, viskas kaip ir normaliai, tik pastebejo, kad inkstu geldeles issipletusios iki 9mm sad.gif
Gal kas is mamyciu zino kokiu ismatavimu jos turi buti???
Labai nerimauju...
Atsakyti
QUOTE(Aelija @ 2010 12 12, 19:12)
O mano maziukui 20 sav. echo rodo per maza plauciu turi verysad.gif  Gavau siuntima i kauno klinikas  kitai savaitei, labai neramu...

Mums viskas lyg ir gerai, kaune ismatavo vaikuti, viskas normoj thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aelija @ 2010 12 18, 23:42)
Mums viskas lyg ir gerai, kaune ismatavo vaikuti, viskas normoj thumbup.gif

thumbup.gif
Atsakyti
Labutis visoms 4u.gif norejau paklausti dariausi eho 33sav ir 2d. ir pasake daktaras kad vaisius atitinka 34sav.ir 5d. ar tai normalu? g.gif g.gif
Matmenys tokie buvo:
BM-89;
PS-89;
F-68;
placenta dugne uzpakalineje sienoje tik va vaisiaus vandenu sako kaip pries gimdyma tad nerinauju suma 97, liepe po dvieju savaiciu pakartoti eho, aisku eisiu kur geresne aparatura o ne ta sena sakau gal ir ismatuos normaliai 4u.gif busiu dekinga uz atsakyma gal kam teko susidurti ar patirti tai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiuksvan @ 2011 01 12, 15:47)
Labutis visoms 4u.gif  norejau paklausti dariausi eho 33sav ir 2d. ir pasake daktaras kad vaisius atitinka 34sav.ir 5d. ar tai normalu? g.gif  g.gif
Matmenys tokie buvo:
BM-89;
PS-89;
F-68;
placenta dugne uzpakalineje sienoje tik va vaisiaus vandenu sako kaip pries gimdyma tad nerinauju suma 97, liepe po dvieju savaiciu pakartoti eho, aisku eisiu kur geresne aparatura o ne ta sena sakau gal ir ismatuos normaliai  4u.gif  busiu dekinga uz atsakyma gal kam teko susidurti ar patirti tai 4u.gif


Normalu vissikai. Vaikai neveinodai auga dar pilvuke budami, be to ismatavimai nera tikslus.
Pas mane nuolat buvo beveik 2 sav. mazesnis,o gime 3,4 kg ir 52 cm.
Atsakyti
QUOTE(Luttuke @ 2011 01 12, 17:24)
Normalu vissikai. Vaikai neveinodai auga dar pilvuke budami, be to ismatavimai nera tikslus.
Pas mane nuolat buvo beveik 2 sav. mazesnis,o  gime  3,4 kg ir 52 cm.


Aciu uz atsakyma nuraminot 4u.gif
Atsakyti
Tris kartus darė ultragarsinį tyrimą. Visus kartus, vaikutis vystosi dieną į dieną. Viskas gerai, o labai pergyvenau, nes sunkiai sirgau pirmą trimestrą.
Atsakyti
labas mamytes. Gryzau is eho. Pagal menesines mums yra 32 sav, bet vaisiaus pilvuko dydis atitinka 29 sav. Galvyte ir slaunikaulis atitinka laika. Bet va pilvukas? Gal kam yra taip buve. labai pergyvenu
Atsakyti
sveikutes mano leliuko ismatavimai 19 savaiteliu
BPD 42,37
HC 155,57
AC 142,59
FM 27,90
Atsakyti
Mes vakar daremes echo,gydytojas Petrauskas thumbup.gif .Mums 23+5d savaiteliu,ismatavimai tokie:

BPD 6,08
HC 21,47
AC 18,53
FL 3,97

Klausinet neklausinejau ismatavimu norma ar ne,nes manau butu pakomentaves jeigu kazkas ne taip,o daugiau lapelyje visur pliusiukai tai reiskia viskas gerai pas maziuka:)
Atsakyti
sveikos, gal kuri zinote, ar normalus dydis 6men. isciose g.gif esancio maziaus 2.7mm? g.gif
Atsakyti