Įkraunama...
Įkraunama...

Megztų/nertų paltų įdėjos

Mano paltukas sau smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Zemgulė @ 2013 04 01, 18:35)
Mano paltukas sau smile.gif

koks nuostabiai pavasariškas wub.gif taip ir norėtųsi LT išeiti į baltą lauką ir ištirpdyti tokiu paltuku sniegą, gal ir pavasaris ateitų g.gif
šaunuolė thumbup.gif
Atsakyti
naujas paltukas
blush2.gif
user posted image
Atsakyti
dar vienas paltas
user posted image
Atsakyti
Zemgule, ohoho kokie tempai ir grožiai bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Man laaabai gražus šis paltukas, gal kas netyčia turite jo mezgimo schemą? 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dowyle: 09 balandžio 2015 - 20:45
Ziuriu, paltu tema miega vasaros miegu smile.gif Sujudinsiu.
Ieskau kompanijos smile.gif Gal kas nors noretumete prisijungti prie sito nuostabaus (bent jau man) palto mezgimo? Ruduo nenumaldomai arteja, o tie visi pirktiniai paltai ir striukes jau atsibodo...
user posted image
Pasitariant ir pasidalinant rezultatu butu smagiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2015 07 28, 09:47)
Ziuriu, paltu tema miega vasaros miegu smile.gif Sujudinsiu.
Ieskau kompanijos smile.gif Gal kas nors noretumete prisijungti prie sito nuostabaus (bent jau man) palto mezgimo? Ruduo nenumaldomai arteja, o tie visi pirktiniai paltai ir striukes jau atsibodo...


Va cia yra aprasymas
http://www.liveinter.../post339809072/
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2015 07 28, 09:47)
Ziuriu, paltu tema miega vasaros miegu smile.gif Sujudinsiu.
Ieskau kompanijos smile.gif Gal kas nors noretumete prisijungti prie sito nuostabaus (bent jau man) palto mezgimo? Ruduo nenumaldomai arteja, o tie visi pirktiniai paltai ir striukes jau atsibodo...
user posted image
Pasitariant ir pasidalinant rezultatu butu smagiau smile.gif

O iš kokių siūliukų megsit?gundausi,bet man atrodo,kad paltui reikia gero siūlo,tad nežinau koks tiktų.
Atsakyti
QUOTE(ditė. @ 2015 07 30, 12:03)
O iš kokių siūliukų megsit?gundausi,bet man atrodo,kad paltui reikia gero siūlo,tad nežinau koks tiktų.


Jau pradejau vakar, nesulaukusi kompanijos smile.gif Mezgu balta-juoda is stai tokiu siulu
http://www.idejukrau...;path=71_74_130

Smagiai mezgasi smile.gif Jei sugalvosite megzti, ikelsiu rasto scema, nes aprasyme ne ta schema ideta
Va kokia pradzia
user posted image

Mezginys gaunasi jaukus, storas, pakankamai standus (kas, manau, paltui tinka), bet kartu ir minkstas del dvigubo mezgimo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viksė: 30 liepos 2015 - 13:05
QUOTE(Viksė @ 2015 07 30, 12:59)

Smagiai mezgasi smile.gif Jei sugalvosite megzti, ikelsiu rasto scema, nes aprasyme ne ta schema ideta
Va kokia pradzia
user posted image



Labai patraukliai atrodo! Kaip tik turiu tinkamu siulu, jei rastas nelabai sunkus, gal susigundyciau.
Labai noretusi pamatyti schema.
Atsakyti
QUOTE(Virvyte @ 2015 07 30, 16:10)
Labai patraukliai atrodo! Kaip tik turiu tinkamu siulu, jei rastas nelabai sunkus, gal susigundyciau.
Labai noretusi pamatyti schema.


Tikrai nesunkus. Mezgama vienos spalvos siulu 2 eiles, rasta isgaunant nukeltu akiu pagalba, po to 2 eiles mezgamos kitos spalvos siulu. Jokiu susipainiojusiu ar kabanciu siulu, sutraukto mezginio. Blogoji puse tokia pat tvarkinga ir grazi kaip ir geroji smile.gif Schema ikelsiu vakare, nes naminiame kompe turiu
Atsakyti