Įkraunama...
Įkraunama...

"Yamaha" muzikos mokykla (Vilnius)

QUOTE(visokio skonio pupelės @ 2009 11 02, 14:34)
Nepavydžiu. Juk uždirbs ne mokykla ir mokytojos, kurios pamokų metu vaikams visą dėmesį ir širdį atiduoda, o vargšė, "balta" lietuvaitė  wub.gif


Nu labas rytas... verysad.gif atejau ir nuotaika sugedo...
Nesitikejau kad cia mano pasiulymas tokias diskusijas sukels...
Mes lankom Robi...niekas ten nieko neklijuoja ir neraso...tik dainu tekstus tureciau ir tiek...o vargsem nuostabiom mokytojom atiduodanciom visa sirdy kas menesy saziningai mokame...
jei jums uz plonyte knygele 55 litai nedaug, nereiskia kad visiems nedaug... as galiu sau ir tuos 55 litus leisti, bet nemanau kad ji tiek verta...atleiskite, bet man tai tikrai atrodo nelogiska kaina...
Ir pati sau is SM nusiperku jau skaitytas knygas....bet supratau kad esu tik eiline "balta" lietuvaite...ir dar vargse priedo... doh.gif labai aciu kad apsvietete 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zole @ 2009 11 02, 17:32)
Nu labas rytas... verysad.gif atejau ir nuotaika sugedo...
Nesitikejau kad cia mano pasiulymas tokias diskusijas sukels...
Mes lankom Robi...niekas ten nieko neklijuoja ir neraso...tik dainu tekstus tureciau ir tiek...o vargsem nuostabiom mokytojom atiduodanciom visa sirdy kas menesy saziningai mokame...
jei jums uz plonyte knygele 55 litai nedaug, nereiskia kad visiems nedaug... as galiu sau ir tuos 55 litus leisti, bet nemanau kad ji tiek verta...atleiskite, bet man tai tikrai atrodo nelogiska kaina...
Ir pati sau is SM nusiperku jau skaitytas knygas....bet supratau kad esu tik eiline "balta" lietuvaite...ir dar vargse priedo... doh.gif labai aciu kad apsvietete  4u.gif


Kuo čia dėtos mokytojos? Argi jos tas kainas nustato?
Atsakyti
QUOTE(visokio skonio pupelės @ 2009 11 02, 11:30)
Sveiki,

sakykit, o gal Jūs ir pamokėles pigiau pravest galėtumėte?  bigsmile.gif

Jeigu gerai sumokesite,galiu ir pravesti lotuliukas.gif Daineles moku atmintinai lotuliukas.gif Tik "Ruoniuko "neturiu. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 10 24, 18:20)
Aš nenoriu, kad mano dukra būtų muzikantė. Ir nenoriu leisti jos į muzikos mokyklą, kur ją verstų groti ištisas valandas namie. Noriu, kad mano dukrą džiugintų muzika.

Jūs čia gal iš savos patirties. unsure.gif Tikrai nieks neverčia, netgi atvirkščiai, matant ,kad mokiniui muzikos mokykla tampa kančia, siūloma tėvams geriau pagalvot apie būrelius, nes muzikos mokykloj norinčių mokytis eilė laukia smile.gif
O Yamaha kaip tik ir tinkama tiems, kurie nori ,kad muzika tik džiugintų smile.gif
QUOTE(vaižgantė @ 2009 10 26, 10:22)
Ar ne geresnis "grobis" muzikos mokyklai, kai į ją ateina vaikas, muzikavęs nuo trijų mėnesių?

Patikėkit po Yamahos geriau jau neitų į muzikos mokyklą doh.gif Aš turiu omeny, "grojimo mokslą".
QUOTE(zole @ 2009 10 30, 13:13)
na man kol kas neaktulau, bet vis tiek labai idomu kiek siais laikais kainuoja muzikos mokykla?

50 lt mėnesiui 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Treja: 11 lapkričio 2009 - 11:27
Į "Yamahą" eina ir muzikos mokytojų, ir dirigentų vaikai. Kai kurie vaikai lanko ir "Yamahą", ir muzikos mokyklą tuo pačiu metu.
Galbūt kai kam gali būti pavydu dėl šios mokyklos populiarumo...Mūsų mokytoja dabar turi naują mažiukų grupę ir skundėsi, kad patalpos per mažos, nes norinčiųjų muzikuoti tikrai daug...Aš manau, kad tai yra labai gerai. Kuo daugiau muzikuojančių vaikų, tuo jie augs geresni...
Atsakyti
Siaip tai perskaiciau, ir idomu pasidare kokioj cia muzikos mokykloj eiles kad i ja istoti? Pati esu baigusi konservatorija ( dabar muzikos akademija), fortepijono specialybe, bet pradirbau gal 7 m, po to kai buvau dekrete, mane labai sauniai atleido, nors ten buvau vienintele mokytoja su aukstuoju issilavinimu, ir mokiniai mane labai mego, o liko kai kurios mokytojos dirbti net muzikos mokyklos nebaige... unsure.gif
Nesvarbu, cia ne apie tai, taigi sioj srity turiu labai daug dirbanciu savo kurso draugu, ir tik dabar siam forume isgirdau tokia nesamone... I mokyklas dabar priima bet ka ( konkursai gal tik i gitaros specialybe), mokytojai masiskai bijo del darbo, o dar kai duos tuos krepselius ir praves svietimo reforma-tai jiems ir terbeliu turbut reikes, nes sita svietimo reforma specialybinius mokslus nuvarys i kapus, ir moketi tai tikrai tada reikes ne 50 lt, o Yamaha mokestis atrodys daugiau negu juokingas... lotuliukas.gif
Kai reikes paciam moketi ir uz solfedzio, ir uz muzlito pamokas, ir apmoketi klasiu nuoma, instrumentu pirkima ir t.t. Taigi neformalusis ugdymas...
Atsakyti
QUOTE(rudenssniegas @ 2009 11 14, 17:54)
Nesvarbu, cia ne apie tai, taigi sioj srity turiu labai daug dirbanciu savo kurso draugu, ir tik dabar siam forume isgirdau tokia nesamone...

Na nelabai tinkamas apibūdinimas, bet ką jau darysi, jei jums tai atrodo nesąmonė ax.gif Galbūt ne visos mokyklos surenka tiek mokinių, kiek gali, tai galbūt lemia geografiniai, ar dar kokie kiti veiksniai. Į tą muz. mokyklą, kurioje dirbu aš, šįmet daugiau negu pusė stojusių vaikų, deja, buvo nepriimti (ir ne tik dėl gabumų nebuvimo, tiesiog tiek galėjome priimti).Taigi, ne viskas, ką skaitot šiame forume, yra nesąmonės smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Treja: 14 lapkričio 2009 - 19:10
QUOTE(Nosferatu @ 2009 10 23, 17:38)
Pinigu užsidirbimo būdas, bet išmokyt kažko, tikrai nieko neišmokys. Net neverta pradet, jeigu mokytis, tai tik normalioje muzikos mokykloje, o čia parodija o ne mokykla. Na nebent visiškai negabiems vaikams kur kitur niekur nepriima, o tėvai nori įsivaizduoti, kad vaikas mokosi muzikos  biggrin.gif


Sveika, Is Tavo komentaru itariu, kad ismanai profesionalioje muzikoje. O mane domina tik profesionalus lygis. Siuo atveju as esu visiskai zalia sioje srityje ir bijau per nezinojima uzsirauti ant megeju, esu suinteresuota, kad mano vaikas uzsiiminetu muzika auksciausiu lygiu, koks yra imanomas Vilniaus mieste.
Todel buciau labai dekinga, jei patartum, kaip tureciau teisingai planuoti savo vaikui muzikini lavinima - siuo metu mums 1 metukai ir jau 3 menesiai kaip lankome Yamahos studija (siaip tai esu patenkinta Yamahos pamokelemis labai siandien dienai)
Atsakyti
QUOTE(Naujas.vardas @ 2009 11 14, 20:08)
Sveika, Is Tavo komentaru itariu, kad ismanai profesionalioje muzikoje. O mane domina tik profesionalus lygis. Siuo atveju as esu visiskai zalia sioje srityje ir bijau per nezinojima uzsirauti ant megeju, esu suinteresuota, kad mano vaikas uzsiiminetu muzika auksciausiu lygiu, koks yra imanomas Vilniaus mieste.
Todel buciau labai dekinga, jei patartum, kaip tureciau teisingai planuoti savo vaikui muzikini lavinima - siuo metu mums 1 metukai ir jau 3 menesiai kaip lankome Yamahos studija (siaip tai esu patenkinta Yamahos pamokelemis labai siandien dienai)


Ar mamytei nereikėtų luktelėti , kol vaikas paaugs, su tokiais norais?
Mano mama labai norėjo, kad aš gročiau akordeonu, ir aš buvau priversta tai daryti. doh.gif Gal tavo vaikas norės ne groti, o tenisą žaisti? Kol vaikas toks mažas, niekas dar neaišku...
Atsakyti
mes buvome su 1,6 metuku dukrele Senvages mokykloje. labai sauni mokytoja thumbup.gif , bendrauja svelniai, moka sudominti, grupele nedidele keturi-penki vaikai ir ju mamytes.
rolleyes.gif patiko: nedaug vaiku, svelni vadove, silta ir jauki patalpa(klase)
doh.gif nepatiko: reikia sumoketi istojimo mokesti (20 lt) kodel? juk ir taip mokesim i menesi, didelis mokestis 70 lt uz 4 pamokas, brangus CD ir knygele( beveik 80 lt uz abu), labai toli nuo musu namu, netiko laikas(mes grizdavom namo puse devyniu, jau ir valgyt negalejau isiulyt)
Atsakyti
QUOTE(Danulexia @ 2009 11 15, 13:30)
brangus CD ir knygele( beveik 80 lt uz abu),

knygele, kiek zinau, kainuoja 65lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nosferatu @ 2009 10 23, 17:38)
Pinigu užsidirbimo būdas, bet išmokyt kažko, tikrai nieko neišmokys. Net neverta pradet, jeigu mokytis, tai tik normalioje muzikos mokykloje, o čia parodija o ne mokykla. Na nebent visiškai negabiems vaikams kur kitur niekur nepriima, o tėvai nori įsivaizduoti, kad vaikas mokosi muzikos  biggrin.gif

kiek teko kalbėtis su muzikais profesionalais, kurie baigė muzikos mokyklas, savo vaikų jie ten neleidžia, nes mano, kad šios mokyklos išmuša norą mylėti muziką dėl per didelių krūvių, atgyvenusios mokymo metodikos ir pan.
Atsakyti