Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

QUOTE(veiva @ 2009 10 11, 20:05)
Labuka, kaip sviesiaplauke paklausti sviesiaplaukiu gal esate bandziusi  sampunu, balzamu is Shine Blond arba Vitamino color serijos. 4u.gif Neapsisprendziu kuri pirkti  smile.gif . Aciu


Sveika, bandziau abu smile.gif

Vitamino color saugo spalva, bet man jis buvo toks per daug erzinantis galvos oda ir atsirado pleiskanu. Shine Blond suteikia grazu atspalvy palaipsniui naudojant, padeda issaugoti spalva. Dar siaip neblogas daiktas yra Lumino contrast - duoda blizgesio, nors teoriskai yra sruogelem sviesintiems plaukams. Nenuplaunamas kondicionierius, balzamas ir kauke sviesintiems pazeistiems plaukams tai be konkurencijos - Absolut Repair serijos smile.gif
Atsakyti
o gal kazkas kazka naudojo is kerastazes ? galvoju kaip tos priemones skirtos sviesintiems plaukams rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(veiva @ 2009 10 11, 19:05)
Labuka, kaip sviesiaplauke paklausti sviesiaplaukiu gal esate bandziusi  sampunu, balzamu is Shine Blond arba Vitamino color serijos. 4u.gif Neapsisprendziu kuri pirkti  smile.gif . Aciu


Kaip tik Shine blonde pirkau praeitą savaitę. Ploviau dar tik du kartus, tai spalvos pokyčių nepastebėjau. Man po jo reikia kondicionieriaus būtinai, galvojau, kad plaukai bus švelnesni išplovus, lengviau šukuojami... taip nėra. Gal mano plaukui jis nelabai tinka g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2009 10 12, 11:08)
ir mane labai domina  g.gif

mano drauge naudojo tai jai patiko nors jei ir morkine ir saules linija patiko , zodziu visos jai tinka kurias naudojo tai noriu isgirst daugiau nuomoniu
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2009 10 12, 15:21)
mano drauge naudojo tai jai patiko nors jei ir morkine ir saules linija patiko , zodziu visos jai tinka kurias naudojo tai noriu isgirst daugiau nuomoniu

mano puskė Airijoj gyvena ,tai irgi naudoja ,sakė labai patenkinta,reikia man apsimažint savo priemonių ,tada gal visą seriją užsisakyt kerastase rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2009 10 12, 19:36)
mano puskė Airijoj gyvena ,tai irgi naudoja ,sakė labai patenkinta,reikia man apsimažint savo priemonių ,tada gal visą seriją užsisakyt kerastase rolleyes.gif


oi kaip man jas reik sumazint doh.gif ir dabar naudoju kerastaze bet nuo slinkimo bet dar laukia n priemoniu.bet jei gera akcija butu tai griebciau biggrin.gif atsimenu sausio menesi buvo labai geru nuolaidu plauku prieziuros priemonem anglijos internetinese parduotuvese rolleyes.gif
Atsakyti
labos bliondines smile.gif

vat skaitau - pas mani panašiai kaip pas Nanda. lialka pasonėj, nenoriu vaiko kankinti kol 3 valandas murksosiu pas kirpeja, tai ieskau kaip cia tvarkytis su geltonumais, bent kol kas.

o dar sumasciau, kad reikia isvis leisti ataugti naturaliems plaukams - esu naturaliai blondine, tik kad po gimdymu vis po toną nutamsėjau, tai buvau ipratusi vos vos sviesintis plaukus.


tai vat meginsiu kaip Nanda ta lorealio shine'a, bet parupo man tas John Frieda, kur naturaliai sviesius ale nutamsejusius plaukus padeda kazkiek pagyvinti.

man toks durns klausims - kur ta John Frieda perkat? ar yr budas - neiseinant is namu ji nukauti?

aciux is karto
Atsakyti
QUOTE(gaika @ 2009 10 12, 23:25)
labos bliondines smile.gif

vat skaitau - pas mani panašiai kaip pas Nanda. lialka pasonėj, nenoriu vaiko kankinti kol 3 valandas murksosiu pas kirpeja, tai ieskau kaip cia tvarkytis su geltonumais, bent kol kas.

o dar sumasciau, kad reikia isvis leisti ataugti naturaliems plaukams - esu naturaliai blondine, tik kad po gimdymu vis po toną nutamsėjau, tai buvau ipratusi vos vos sviesintis plaukus.
tai vat meginsiu kaip Nanda ta lorealio shine'a, bet parupo man tas John Frieda, kur naturaliai sviesius ale nutamsejusius plaukus padeda kazkiek pagyvinti.

man toks durns klausims - kur ta John Frieda perkat? ar yr budas - neiseinant is namu ji nukauti?

aciux is karto


as ji is ebay pirkau bet man lyg plaukus sausina g.gif dar nelabai supratau du kartus ploviausi . dar pora kart pabandysiu ir jei ka perleist galiu ax.gif
Atsakyti
oi blondinunukės,kokia aš laiminga wub.gif
buvau pas carela dažytis,dabar esu nenormaliai savimi patenkinta,vis pro veidrodį negaliu praeiti nesustojus thumbup.gif
mano žaliai-pilkus-mėlynus plaukus ji tooookia spalvyte nudažė... bigsmile.gif
pati šauniausia,kruopščiausia kirpėja mano gyvenime.dirba juodai atsakingai ir tikrai išmano savo darbą.VALIOOOOO clap.gif clap.gif clap.gif
Tai jei tik kuri nori būti tikrai graži blondinė,rekomenduoju ją visu 100 procentų.
O aš lauksiu kito mėnesiuko ir bėgsiu pas ją ataugusių šaknų dažytis vėl ax.gif
Atsakyti
Niu va kaip smagu, kad patiko thumbup.gif Gal nuotraukyciu ta proga bus? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2009 10 13, 12:52)
Niu va kaip smagu, kad patiko thumbup.gif  Gal nuotraukyciu ta proga bus? 4u.gif

labai norėčiau,bet kompas sudurniavo,neleidžia fotkių įkelti man verysad.gif
o taip maga pasipuikuoti ,tai maga.... biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos blondines, seniai pas jus buvau, atostogavau ax.gif
begsiu siandien rinktis dazus, nezinau ko noriu doh.gif
Atsakyti