Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

QUOTE(aistuliaa @ 2009 10 13, 17:14)
Nu noriu tamsiai blondiniskos kazkokios, kur buna i ruduma.. nes dabar dazydavau i pilkuma, kuris aisku nusiplaudavo  biggrin.gif

Man tai tamsesne spalva apsiplove ,aisku ne iki tokios pat kaip buvo,biski tamsesni vistiek yra,bet pilkas atspalvis kaip tik liko,jau dabar vos vos matosi ataugusios saknys,beveik net nesiskiria,tai po kito dazymo tais paciais dazais,kuris jau greitai bus, tikiuosi,kad visai nebesiskirs wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Rasytee @ 2009 10 13, 17:34)
oi tai jau cia visai neblondine

Tai kaip tik cia normali blondiniska,o ne kokia peroksidine rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 10 13, 16:14)
Nu noriu tamsiai blondiniskos kazkokios, kur buna i ruduma.. nes dabar dazydavau i pilkuma, kuris aisku nusiplaudavo  biggrin.gif

Man kazkas pan. gaudavosi su Castingu mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Elektraaa @ 2009 10 13, 16:48)
Man kazkas pan. gaudavosi su Castingu  mirksiukas.gif
user posted image


siuos dazus esu ziurejusi anksciau, kai is labai sviesiu ejau prie tamsesniu.. reikes ir dabar paziureti smile.gif
Atsakyti
Taciau pas mane naturalus beveik identiskos spalvos ax.gif Tai su sitais daziukais tik atspalvi suteikdavau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(diamondness @ 2009 10 13, 16:47)
Tai kaip tik cia normali blondiniska,o ne kokia peroksidine rolleyes.gif


Man pvz tokia spalva schmoll.gif

Man tikroji blondiniska spalva yra bent 1 ar 2 tonais sviesiau mirksiukas.gif


O siaip visur raso, kad jei tamsini/sviesini plaukus 1-2 tonais, niekad nesuklysi smile.gif Tik gali pasirinkti, kas tau graziau, nu bet cia kiekvienos is musu skonio reikalas g.gif

Atsakyti
QUOTE(Elektraaa @ 2009 10 13, 17:53)
Taciau pas mane naturalus beveik identiskos spalvos  ax.gif Tai su sitais daziukais tik atspalvi suteikdavau  smile.gif
Papildyta:
Man pvz tokia spalva  schmoll.gif

Man tikroji blondiniska spalva yra bent 1 ar 2 tonais sviesiau  mirksiukas.gif
O siaip visur raso, kad jei tamsini/sviesini plaukus 1-2 tonais, niekad nesuklysi  smile.gif Tik gali pasirinkti, kas tau graziau, nu bet cia kiekvienos is musu skonio reikalas  g.gif

Man tai blondiniska nesiskaito tik ta peroksidine spalva,o visos iki 5 nr neiskaitant,tik vienos buna tamsesnes blondiniskos,o kitos sviesesnes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(diamondness @ 2009 10 13, 17:10)
Man tai blondiniska nesiskaito tik ta peroksidine spalva,o visos iki 5 nr neiskaitant,tik vienos buna tamsesnes blondiniskos,o kitos sviesesnes smile.gif

???? blink.gif

pagal kokia jus cia palete taip g.gif

Siaip visose paletese buna juoda, ruda, raudona ir sviesus plaukai 4u.gif
Papildyta:
Nera mums cia apie ka gincytis, uztenka i bet kuria paieska ivesti zodi "blond", "sviesiaplauke" ar pan. ir rezultatas aiskus hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2009 10 13, 16:34)
oi tai jau cia visai neblondine


Cia tamsi blondine. ar blondine tik balta?
Papildyta:
QUOTE(diamondness @ 2009 10 13, 16:47)
Man tai tamsesne spalva apsiplove ,aisku ne iki tokios pat kaip buvo,biski tamsesni vistiek yra,bet pilkas atspalvis kaip tik liko,jau dabar vos vos matosi ataugusios saknys,beveik net nesiskiria,tai po kito dazymo tais paciais dazais,kuris jau greitai bus, tikiuosi,kad visai nebesiskirs wub.gif



na man irgi apsiplove, prie saknu grazesne spalva, o per ilgi geltona doh.gif
bet jau 2 menesius nedazyta, labai saknys ataugusios, tai siandien noriu nusipirkti dazu ir ryt dazyti..
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 10 13, 17:34)
Cia tamsi blondine. ar blondine tik balta?
Papildyta:
na man irgi apsiplove, prie saknu grazesne spalva, o per ilgi geltona  doh.gif
bet jau 2 menesius nedazyta, labai saknys ataugusios, tai siandien noriu nusipirkti dazu ir ryt dazyti..


blink.gif cia blondine . tai kaip tada atrodo rudaplaukes biggrin.gif ?
as su savo naturaliais jau nesijauciau esanti blondine , skaiciau save pilka biggrin.gif tai pagal jusu skales buvau peroksidine naturali blondine biggrin.gif
Atsakyti
aistuliaa,sveika ,kaip atostogos? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2009 10 13, 18:01)
blink.gif cia blondine . tai kaip tada atrodo rudaplaukes  biggrin.gif ?
as su savo naturaliais jau nesijauciau esanti blondine , skaiciau save pilka  biggrin.gif  tai pagal jusu skales buvau peroksidine naturali blondine  biggrin.gif


Na man paciai cia panasiau i ruda, taciau pagal viska tokia spalva skaitosi tamsi blondine, bent taip man jau n zmoniu sake biggrin.gif
tegul ateina carela ir pasako is profesionaliosios puses kaip cia yra lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Jurgutėlė @ 2009 10 13, 18:24)
aistuliaa,sveika ,kaip atostogos? biggrin.gif


Puikiai vacation1.gif thumbup.gif
tikejausi prastesniu oru, taciau siluma buvo nereali biggrin.gif
dabar visi klausineja kaip taip idegiau per savaite stipriai, sako gal soliariume dar po keliones buvau yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(pomidoras @ 2009 10 13, 11:42)
oi blondinunukės,kokia aš laiminga wub.gif
buvau pas carela dažytis,dabar esu nenormaliai savimi patenkinta,vis pro veidrodį negaliu praeiti nesustojus thumbup.gif
mano žaliai-pilkus-mėlynus plaukus ji tooookia spalvyte nudažė... bigsmile.gif
pati šauniausia,kruopščiausia kirpėja mano gyvenime.dirba juodai atsakingai ir tikrai išmano savo darbą.VALIOOOOO clap.gif  clap.gif  clap.gif
Tai jei tik kuri nori būti tikrai graži blondinė,rekomenduoju ją visu 100 procentų.
O aš lauksiu kito mėnesiuko ir bėgsiu pas ją ataugusių šaknų dažytis vėl ax.gif

ax.gif 4u.gif Nium labai smagu wub.gif
Papildyta:
QUOTE(aistuliaa @ 2009 10 13, 17:35)
Na man paciai cia panasiau i ruda, taciau pagal viska tokia spalva skaitosi tamsi blondine, bent taip man jau n zmoniu sake biggrin.gif
tegul ateina carela ir pasako is profesionaliosios puses kaip cia yra  lotuliukas.gif

Nesuprantu as ten jusu tu casting,joanu visokiu blink.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Zinokit tikrai tikrai 4u.gif biggrin.gif
Man kas ten ant pakelio nupiesta,ar kokia spalva uzdeta,visiskai nieko nesako... schmoll.gif
Pagal prof,tai:
1- JUODA
2- RUDA
3- TAMSIAI KAŠTONINĖ
4- KAŠTONINĖ (VIDUTINĖ)
5- ŠVIESIAI KAŠTONINĖ
6- TAMSIAI GELSVA (tamsi blond)
7- GELSVA ( VIDUTINĖ blond)
8- ŠVIESIAI GELSVA (sviesi blond)
9 -GELSVA ŠVIESIAUSIA (Labai sviesi blond)
10- PLATININE
Bet sitie nr nzn ar galioja jusu "castingams" biggrin.gif

Atsakyti
Tai pagal ideja jau nuo 6 numeriuko buna sviesiaplaukes 4u.gif

As pamenu, kai daziausi 6 numeriuku, tai buvau lb tamsi lotuliukas.gif

Mano sesutes naturalus plaukai 9 numeriukas, o kai dazosi 8 i ryzuma, tai kai atauga saknys, atrodo, kad ji plika bigsmile.gif

Todel visad ir galvojau, kad 6, 7, numeriukas nera blond schmoll.gif
Atsakyti