Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

QUOTE(Egliukasz @ 2009 09 24, 22:42)
Tai jeigu taip geriau laikosi, tai aisku, pas mane kai isimta spalva su milteliais tai as jau seniai nebraukiu per visa ilgy, bet pries tai, labai greit atspalvis issiplaudavo nuo viso plauko g.gif


man taip pat kai dazydavau su 9 proc sviesia spalva, atsplavis - pilkumas nusiplaudavo per pora saviciu ar dar greiciau, nors su miltukais niekad neuvau dazius, bet kai buvau jauna ir durna tepdavau per visa ilgi dazus kone kas du menesius doh.gif
dabar matau viena iseiti - atsiaugint nubalintus kazkada plaukus, tai darysiu turbut dazydama tamsiau, su kokiu 8... nr g.gif
Papildyta:
QUOTE(Elektraaa @ 2009 09 25, 10:52)

Nezinau kaip kitoms merginoms, bet man plaukai labai veliasi nugaroj  blush2.gif Turiu nuolat sukuotis (per diena kokius 5 kartus), o jei tik papuolu i koki baliu ir pamirstu nulekt i wc pasisukuot, vakare reikia ispeshti puse plauku  doh.gif Galvoju gal koki verpeta nugaroj turiu  g.gif


man ir nugaroj veliasi plaukai, ir vis toj pacioj vietoj, kartais iskirpt kaltuna reikia doh.gif
gal tikrai kaip sakai cia koks verpetas...
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2009 09 24, 21:08)
Parduotuvese, kurios prekiauja kirpyklos reikmenimis ir plauku prieziuros priemonemis, dazais 4u.gif  O kuriam mieste reiketu tiksliau? 4u.gif


Ne LT aš ax.gif Bet šiaip, Alytus, Kaunas tinka... gal adresą turit? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanda @ 2009 09 25, 11:47)
Ne LT aš  ax.gif  Bet šiaip, Alytus, Kaunas tinka... gal adresą turit?  4u.gif


Kaune yra Laisves al. prie buvusios Skalsos, salia parduotuves Urpeja bromas, ten viduj ta kirpykliniu prekiu parduotuve. Ir Mickeviciaus g. ant kampo, su Kestucio gatve kur ribojasi. Salia gerimu parduoves ir Milan picerijos 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Melajja @ 2009 09 25, 11:39)
man taip pat kai dazydavau su 9 proc sviesia spalva, atsplavis - pilkumas nusiplaudavo per pora saviciu ar dar greiciau, nors su miltukais niekad neuvau dazius, bet kai buvau jauna ir durna tepdavau per visa ilgi dazus kone kas du menesius  doh.gif 
dabar matau viena iseiti - atsiaugint nubalintus kazkada plaukus, tai darysiu turbut dazydama tamsiau, su kokiu 8... nr  g.gif


Tai sveikatos neprides ir dazymas su 8, vistiek 6% reikes tepti. Aisku geriau negu su 9%, bet as bandau pasiryzti su beamoniakiniais iki savo naturalios pasitamsinti ir atsiauginti visiskai naujus plaukus ir tada galvoti, ko as noriu toliau. Taip kad pora metu bus ramu, nereikes tiek % naudoti, kaip iki siol, nes ir as esu ir su milteliais dazius, ir su 9% per visa ilgy ir panasiai. Nes kai yra raudono pigmento, sunku isgauti spalva grazia, kuri laikytusi iki kito dazymo schmoll.gif O pilkumas tai nusiplauna visa laika greit, ta pastebejau g.gif
Papildyta:
QUOTE(Elektraaa @ 2009 09 25, 10:52)
Baltas kunas ir balta veido oda lb grazu  wub.gif Taciau balta oda daug labiau reikia priziureti.
Man plauku apimtis nuo dazymo nemazeja.
Nezinau kaip kitoms merginoms, bet man plaukai labai veliasi nugaroj  blush2.gif Turiu nuolat sukuotis (per diena kokius 5 kartus), o jei tik papuolu i koki baliu ir pamirstu nulekt i wc pasisukuot, vakare reikia ispeshti puse plauku  doh.gif Galvoju gal koki verpeta nugaroj turiu  g.gif


Taip, balta oda reikia priziureti ir puoseleti, bet tai prideda jai sveikatos, o soliariumas ne. Ypac matau ta po keleriu metu darbo ir pastovaus deginimosi doh.gif
Man apimtis sumazejo nuo balinimo milteliais, nes tiesiog dvigubai plaukai suplonejo, kaip siuliukai, bet gerai, kad ju daug biggrin.gif
Man zinok lygiai tas pats su tuo velimusi, bet ne nugaroj, o sone po plaukais, kazkaip kartais jau toks susidaro kaltunas per diena, kad tenka purksti daug kondicionieriaus, kad atsileistu plaukas, tada graziai issisukuoja, iki kito karto biggrin.gif
Atsakyti
O ar normalu yra plaukus dazyti kas mazdaug 1,5 menesio su 6 nr. ir 3proc oksidatoriumi(per visa ilgi)? g.gif Ar cia tik tom,kurios dazo sviesiai ir su didesniu procentu labai kenkia sitaip darant?
Atsakyti
QUOTE(diamondness @ 2009 09 25, 17:04)
O ar normalu yra plaukus dazyti kas mazdaug 1,5 menesio su 6 nr. ir 3proc oksidatoriumi(per visa ilgi)? g.gif Ar cia tik tom,kurios dazo sviesiai ir su didesniu procentu labai kenkia sitaip darant?


man kirpeja minejo kad sviesiesnuose dazuose daugiau amoniako, todel nors ir dazant su tuo paciu procentu svieseni dazai kenkia labiau plaukui.
tai su tamsiais taip elgtis gal ne taip kenkia, bet vistiek sveikatos neprideda, spalva atgaivint gal uztenka dazymo pabaigoj keliom min nutept visus plaukus ir palaikyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(diamondness @ 2009 09 25, 17:04)
O ar normalu yra plaukus dazyti kas mazdaug 1,5 menesio su 6 nr. ir 3proc oksidatoriumi(per visa ilgi)? g.gif Ar cia tik tom,kurios dazo sviesiai ir su didesniu procentu labai kenkia sitaip darant?


Kai turejau tamsius plaukus, tai ir dazydavau su 3% kas menesy ir nieko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2009 09 25, 19:38)
man kirpeja minejo kad sviesiesnuose dazuose daugiau amoniako, todel nors ir dazant su tuo paciu procentu svieseni dazai kenkia labiau plaukui.
tai su tamsiais taip elgtis gal ne taip kenkia, bet vistiek sveikatos neprideda, spalva atgaivint gal uztenka dazymo pabaigoj keliom min nutept visus plaukus ir palaikyt  g.gif

Kad as ne spalva atgaivint noriu,o patamsisnt galima sakyt,nes daziau pries menesi su ta spalva,bet jau man nusiplove nemazai,tai vel dabar su ta pacia dazysiu,bet zinau,kad ir vel apsiplaus doh.gif


Papildyta:
QUOTE(Egliukasz @ 2009 09 25, 20:21)
Kai turejau tamsius plaukus, tai ir dazydavau su 3% kas menesy ir nieko  mirksiukas.gif

Manau,kad ir as taip darysiu,tik kas mazdaug pusantro menesio
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diamondness: 25 rugsėjo 2009 - 19:14
QUOTE(Elektraaa @ 2009 09 25, 09:52)
As soliariume lankiausi pries 4 metus ir palaikinejau idegi apie pora metu, paskui meciau... dabar vel apie metai laiko kaip einu, bet nelabai kas psakytu, kad as soliariumu lankytoja  blush2.gif Kiekviena karta kai nueinu i soliariuma ir paprasau 8 ar 7 minuciu, man siulo maziau  biggrin.gif nes galvoja, kad pirma kart atejus ....
Kaip priaugau daug svorio  blush2.gif  mano kunas daug graziau atrodo ideges, o ne baltas  ax.gif
Baltas kunas ir balta veido oda lb grazu  wub.gif Taciau balta oda daug labiau reikia priziureti.
Mano naturalus 8  mirksiukas.gif  O ar turiu ryzo pigmento, tai nzn ... pvz mano seses naturalus 9 numeriukas, taciau kai ji sviesinosi savo plaukucius, po pirmo dazymo vis tiek ryzuteliai gavosi  ax.gif:

Man plauku apimtis nuo dazymo nemazeja. Taciau visada galvodavau, kad jie pas mane labai sausi, butent nuo dazymo  g.gif O pasirodo ne  schmoll.gif  Kai buvau atsiauginus naturalius savo plaukucius, jie vis tiek man veldavosi ir buvo beveik tokio pat sausumo  ax.gif

Nezinau kaip kitoms merginoms, bet man plaukai labai veliasi nugaroj  blush2.gif Turiu nuolat sukuotis (per diena kokius 5 kartus), o jei tik papuolu i koki baliu ir pamirstu nulekt i wc pasisukuot, vakare reikia ispeshti puse plauku  doh.gif Galvoju gal koki verpeta nugaroj turiu  g.gif

9 nr naturalus yra balti,kaip kudikio puko spalvos plaukai.
8nr. tonu tamsesni.
Abu numeriukai turi geltona pigmenta.
7 nr turi geltonai ryza pigmenta.
6 nr turi ryza pigmenta
5 nr turi ryzai raudona pigmenta
4 nr turi raudona
3-1 nr turi zalia.
Papildyta:
QUOTE(Melajja @ 2009 09 25, 17:38)
man kirpeja minejo kad sviesiesnuose dazuose daugiau amoniako, todel nors ir dazant su tuo paciu procentu svieseni dazai kenkia labiau plaukui.
tai su tamsiais taip elgtis gal ne taip kenkia, bet vistiek sveikatos neprideda, spalva atgaivint gal uztenka dazymo pabaigoj keliom min nutept visus plaukus ir palaikyt  g.gif

Jei turi zilu,tada saknis su sesiu proc kremoksidu,iki 15 min visa ilgi su triju procentu.Jei neturi zilu,tada taip pat dazant bet tik su triju proc.

Papildyta:
QUOTE(Melajja @ 2009 09 25, 10:39)
man taip pat kai dazydavau su 9 proc sviesia spalva, atsplavis - pilkumas nusiplaudavo per pora saviciu ar dar greiciau, nors su miltukais niekad neuvau dazius, bet kai buvau jauna ir durna tepdavau per visa ilgi dazus kone kas du menesius  doh.gif 
dabar matau viena iseiti - atsiaugint nubalintus kazkada plaukus, tai darysiu turbut dazydama tamsiau, su kokiu 8... nr  g.gif
Papildyta:
man ir nugaroj veliasi plaukai, ir vis toj pacioj vietoj, kartais iskirpt kaltuna reikia  doh.gif
gal tikrai kaip sakai cia koks verpetas...

Spalva,atspalvi reikia uzdeti su triju proc kremoksidu.Nusviesinat su 9 proc.tada ant sausu plauku tepat dazus su pageidaujamu atspalviu,su triju proc kremoksidu laikot 15 min
Atsakyti
Merginos, galvoju apie spalvos patamsinima, taciau islaikyciau blondines statusa:) , taciau ar man gerai nuimtu, juk kai kur turiu ir labai isbalintu sruogu... Taciau pagalvojus, kad dabar visus plaukus teks dazyti min 2 kartus, kad visiskai nuimtu naujoji spalva, baisumas ima... O galbut pabuti kantriai kol nuaugs persviesinti plaukai ir dziaugtis lig siol dazoma spalva? (nors noreciau, kad ji butu naturalesne ir artimesne mano naturaliems, kurie yra peleniniai)
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2009 09 26, 12:05)
9 nr naturalus yra balti,kaip kudikio puko spalvos plaukai.
8nr. tonu tamsesni.
Abu numeriukai turi geltona pigmenta.
7 nr turi geltonai ryza pigmenta.
6 nr turi ryza pigmenta
5 nr turi ryzai raudona pigmenta
4 nr turi raudona
3-1 nr turi zalia.

Is tiesu tai nzn tiksliai kokia mano naturali plauku spalva blush-anim-cl.gif Stai cia ]naturalus plaukuciai pries saule mirksiukas.gif
Sesutes tai daug sviesesni ax.gif Iki 15 metu buvo baltapukiai, o paskui pradejo dazyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elektraaa @ 2009 09 26, 21:53)
Is tiesu tai nzn tiksliai kokia mano naturali plauku spalva  blush-anim-cl.gif Stai cia ]naturalus plaukuciai pries saule  mirksiukas.gif
Sesutes tai daug sviesesni  ax.gif Iki 15 metu buvo baltapukiai, o paskui pradejo dazyt  biggrin.gif

bet cia nuotraukoj jie dazyti,nes lyg saknys tamsios matosi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Turkish @ 2009 09 26, 13:15)
Merginos, galvoju apie spalvos patamsinima, taciau islaikyciau blondines statusa:) , taciau ar man gerai nuimtu, juk kai kur turiu ir labai isbalintu sruogu... Taciau pagalvojus, kad dabar visus plaukus teks dazyti min 2 kartus, kad visiskai nuimtu naujoji spalva, baisumas ima... O galbut pabuti kantriai kol nuaugs persviesinti plaukai ir dziaugtis lig siol dazoma spalva? (nors noreciau, kad ji butu naturalesne ir artimesne mano naturaliems, kurie yra peleniniai)

Nuo sruogu greiciau nubluks spalva.siulyciau dazyti su zemu oksidantu.Galite netgi dazyti su augaliniais neoksidaciniais dazais.Su 1.9 proc oksidantu.jie ne taip kenkia.taciau ir laiko prasciau,bet geriau dazniau su tokiais dazais.Ir dar neoksidaciniu dazu spalvos yra blankesnes,neryskios.jei norit ryskesnio intensyvesnio varianto,tada dazykite su triju proc oksidantu.Pasirinkite spalva kokiam 8 lygyje,max 7.Jau 7 lygyje gausites tamsesne labiau,nes spalvos jau eina link rudumo.
Atsakyti