Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

Aš nelabai numanau apie tuos oksidantus. Visą laiką dažiau Palete XXL balčiausiais, tačiau galiukai trupa, tad susimąsčiau kad gana čia gadinti plaukus. Ir nežinau - dažyti brangesniais dažais namuose, ar kirpykloje pirmus sykius? Kirpyklai skirti daug pinigų nesinori, nes ir plaukai netrumpi, o ir finansai ribojami.
Gal galit pateikti konkrečių firmų dažų?
Atsakyti
QUOTE(Turkish @ 2009 09 27, 12:33)
Aš nelabai numanau apie tuos oksidantus. Visą laiką dažiau Palete XXL balčiausiais, tačiau galiukai trupa, tad susimąsčiau kad gana čia gadinti plaukus. Ir nežinau - dažyti brangesniais dažais namuose, ar kirpykloje pirmus sykius? Kirpyklai skirti daug pinigų nesinori, nes ir plaukai netrumpi, o ir finansai ribojami.
Gal galit pateikti konkrečių firmų dažų?

Istikruju,tai geriausia pirma dazyma pasidaryti kirpykloje.bus garantija kad nudazys teisingai ir po to tau beliks tik namuose daryti pakartotinius dazymus. Dazu yra ivairiu,keune,alfapart,selectyve...cia jau turesi pati issirinkti.O pirkti juos reikia profesionalios kosmetikos parduotuvese,arba kirpyklose.O del finansu.Zinokit dabar visi seminarai ir mokymai eina viena linkme.Ka daryti su nudegintais,nusiurusiais plaukais.Kaip sulyginti spalva ir pan.Todel kad vyksta masiniai dazymai namuose su pigiom ir ne kokybiskom priemonem.Po to visa ta vaivorykste ant plauku norima sutvarkyti.Sakau tikrai labai nuosirdziai,suprantu krize ir t.t bet jus paskui mokesit trigubai.Vien spalvos isemimas,tam kad sulyginti,kainuoja min 150 lt.tai pagalvokit kokie pinigai bus kai sudesim ir dazyma ir visa kita.
Manau dabar tikrai imanoma rasti kirpyklu,meistru uz jum prieinama kaina.Nepasidarykit sau meskos paslaugos.
Atsakyti
Suprantu ką sakai smile.gif
O tai ir spalvą man reiktų nusiimti?
Atsakyti
QUOTE(Turkish @ 2009 09 27, 15:17)
Suprantu ką sakai smile.gif
O tai ir spalvą man reiktų nusiimti?

ne ne tau tereikia,kad tau teisingai nudazytu.Spalvos nuimti nereiks 4u.gif
Atsakyti
Vakar nusidaziau su Alfaparf daziukais 11.10 - thumbup.gif Siek tiek pilkesni isejo nei kad pries tai mano buvo, gavosi naturaliai kaip sruogelem siek tiek (pas mane visada taip iseina), tai visi nutare, kad gal sikart i kirpykla ejau tongue.gif Nors MB tai net nepastebejo, kad persidaziau - tai, matyt, nelabai nuo buvusios spalvos skiriasi, tik kad dazai, tikiuosi, kokybiskesni smile.gif
Jei nepatingesiu, nusifotografuosiu gal ryt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Turkish @ 2009 09 27, 13:33)
Aš nelabai numanau apie tuos oksidantus. Visą laiką dažiau Palete XXL balčiausiais, tačiau galiukai trupa, tad susimąsčiau kad gana čia gadinti plaukus. Ir nežinau - dažyti brangesniais dažais namuose, ar kirpykloje pirmus sykius? Kirpyklai skirti daug pinigų nesinori, nes ir plaukai netrumpi, o ir finansai ribojami.
Gal galit pateikti konkrečių firmų dažų?


As taip pat pritariu, kad pirmas dazymas turetu but kirpykloj, parinks tau spalva, procentus, nes dazymas su prof. ne tas pats kas su parduotuviniais, pirmas kartas gali but labai painus ir nenusisekes.
Stebek ka kirpeja ir kaip daro, pasiklausinek ir po to galesi tuos pacius dazus nusipirkus dazyt namuose saknis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2009 09 27, 11:34)
bet cia nuotraukoj jie dazyti,nes lyg saknys tamsios matosi? g.gif

Prie saknu pas mane visada tamsiau g.gif Toj nuotraukoj tik galiukuose dar like nudazytu plauku, bet siaip visas plaukas naturalus mirksiukas.gif Pas mane lb keista spalva doh.gif Lyg sviesinti sruogelem, lyg i ryzuma ar geltonuma, lyg i ruduma blush2.gif Bet siaip realiai, kirpejos sakydavo, kad mano plaukai - sviesus g.gif Galbut, kaip daznai bunu lauke, saulej, tai jie isvieseja, nes saknys is tiesu visad gana tamsios bigsmile.gif
Bet logiskai galvojant, jei seses 9 numeriukas, o mano siek tiek tamsesni, tai tikriausiai bus 8?
Atsakyti
Uoj ačiū, kad visos taip padedat smile.gif
Prieš savaitę dažiau šaknis, tad dar gal mėnesėliui reikėtų atidėti vizitą pas kirpėją, tiesa? Nors kita vertus, jei norėčiau vienodesnės spalvos, gal labai šaknų nuauginti nereikėtų?
Jėtau kai pagalvoju - kokia aš čia pasimetelė atrodau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elektraaa @ 2009 09 27, 20:33)
Prie saknu pas mane visada tamsiau  g.gif Toj nuotraukoj tik galiukuose dar like nudazytu plauku, bet siaip visas plaukas naturalus  mirksiukas.gif Pas mane lb keista spalva  doh.gif Lyg sviesinti sruogelem, lyg i ryzuma ar geltonuma, lyg i ruduma  blush2.gif Bet siaip realiai, kirpejos sakydavo, kad mano plaukai - sviesus  g.gif Galbut, kaip daznai bunu lauke, saulej, tai jie isvieseja, nes saknys is tiesu visad gana tamsios  bigsmile.gif
Bet logiskai galvojant, jei seses 9 numeriukas, o mano siek tiek tamsesni, tai tikriausiai bus 8?

tada taip 8.

Papildyta:
QUOTE(Turkish @ 2009 09 27, 21:00)
Uoj ačiū, kad visos taip padedat smile.gif
Prieš savaitę dažiau šaknis, tad dar gal mėnesėliui reikėtų atidėti vizitą pas kirpėją, tiesa? Nors kita vertus, jei norėčiau vienodesnės spalvos, gal labai šaknų nuauginti nereikėtų?
Jėtau kai pagalvoju - kokia aš čia pasimetelė atrodau biggrin.gif

duok plaukam pailseti.Neatrodai biggrin.gif tam cia mes ir renkames 4u.gif
Atsakyti
Panos, parduotuvėse išžiūrėjau akis biggrin.gif beieškodama pilkinančių šampūnų blush2.gif , nieko neradau. Mestelkit kokius naudojat? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanda @ 2009 09 28, 13:36)
Panos, parduotuvėse išžiūrėjau akis  biggrin.gif  beieškodama pilkinančių šampūnų  blush2.gif , nieko neradau. Mestelkit kokius naudojat?  4u.gif

Naudojau C:EHKO pilkinanti sampuna,bet nepatarciau jo,nes labai plauka sausina schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanda @ 2009 09 28, 12:36)
Panos, parduotuvėse išžiūrėjau akis  biggrin.gif  beieškodama pilkinančių šampūnų  blush2.gif , nieko neradau. Mestelkit kokius naudojat?  4u.gif


nueik i kosmada, tikrai bus 2 rusiu
Atsakyti