Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

QUOTE(Kveta @ 2009 10 28, 14:52)
Kaip yra geriau

ar imti dažus 10nr. ir prie jų 6 proc. peroksidą,
ar dažus 9nr. ir 9proc. peroksidą?

Niekaip nesuprantu ar dažas įtakoja šviesinimo laipsnį, ar peroksido procentas?

Visada dažau su 10N ir 9proc. peroksidu.

Dazai duoda spalva ir spalvos sviesuma.Peroksidas sviesina.
3 proc nesviesina,arba iki 1 tono sviesina.
6 proc dviem tonais sviesina
9 proc trim sviesina
12 proc keturiais tonais
Viskas priklauso nuo jusu naturaliu plauku bazinio tono,ir kiek tonu reikia sviesinti iki jusu norimo varianto.jei jus esate 7 lygyje (naturalus pl) ir norite 10 nr plauku,jums ima 10 ir kelia sviesuma su 9 proc.
Jei norite 9 nr spalvos jums uztenka 6 proc.
Jei imsite siuo atveju 10nr ir 6 proc.tai busite 9 nr sviesume. Nzn ar aiskiai parasiau,perzvelkite temas blondiniu,esu daug rasius kaip ten kas vyksta su tais peroksidais ir dazais 4u.gif Jei neaisku klauskit zinoma mirksiukas.gif
Atsakyti
PAsigedau musu temos biggrin.gif

ieskau, iekau... ir nerandu doh.gif

Siaip man senas pavadinimas daug labiau patiko ax.gif
Atsakyti
Gyvinu tema mirksiukas.gif Siandien ryte nusidaziau jau antra karta dark ash blond 6.1. spalva:
Dar slapi kazkiek biggrin.gif :
My Webpage
My Webpage
Ir jau visai izdziuve:
My Webpage
My Webpage
My Webpage
My Webpage
My Webpage
Idejau daugiau foto,kadangi nuorodos nedaug vietos teuzima biggrin.gif Ir nezinau,gal nuo apsvietimo,ar nuo ko,bet spalva visose foto gavosi nemazai sviesesne negu yra is tikro,nu gal nebent priespaskutinej foto panasiau i tikraja...Mama kai nudaze ir plaukai isdziuvo net klause ar as si syki ne tamsiai rudai daziau,nes tikrai beveik taip ir atrodo cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diamondness: 29 spalio 2009 - 20:30
diamondness,man tai nelabai patinka spalva. Graziau buvo sviesus,kazkada,pamenu buvai kelus SM,ten atrode nerealiai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 10 29, 22:32)
diamondness,man tai nelabai patinka spalva. Graziau buvo sviesus,kazkada,pamenu buvai kelus SM,ten atrode nerealiai wub.gif

Bet man ten nepanasi i naturalia,ataugdavo saknys,kurios budavo zymiai tamsesnes ,o as ziauriai noriu atitaikyti taip,kad nesimatytu skirtumo su mano atauganciais naturaliais doh.gif Ana karta kai daziau su sita pacia spalva,tai visai beveik nusiplove,aisku ne visai iki to kur buvo pries tai,bet ganetinai daug,bet jau labai mazai besiskyre nuo mano naturaliu,tai si karta tikiuosi ,kad kai apsiplaus,bus dar siek tiek tamsesne ir visai nebesiskirs,o manau taip ir bus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diamondness: 29 spalio 2009 - 20:46
QUOTE(diamondness @ 2009 10 29, 21:29)
Ir nezinau,gal nuo apsvietimo,ar nuo ko,bet spalva visose foto gavosi nemazai sviesesne negu yra is tikro,nu gal nebent priespaskutinej foto panasiau i tikraja...


Na man priespaskutineje atrodo beveik juodi jau unsure.gif per tamsus kazkaip..
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 10 29, 23:15)
Na man priespaskutineje atrodo beveik juodi jau  unsure.gif  per tamsus kazkaip..

drinks_cheers.gif

nei vienoj foto nepasakyciau, kad sviesus plaukai g.gif
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2009 10 28, 18:36)

Jei imsite siuo atveju 10nr ir 6 proc.tai busite 9 nr sviesume. Nzn ar aiskiai parasiau,



Labai ačiū už atsakymą 4u.gif Parašėte viską labai smulkiai, aiškiai ir man labai suprantamai smile.gif

QUOTE(Elektraaa @ 2009 10 29, 23:19)

nei vienoj foto nepasakyciau, kad sviesus plaukai  g.gif


drinks_cheers.gif Tai gi, čia jau į tamsiaplaukių temą reikėtų gal ax.gif
Atsakyti
QUOTE(diamondness @ 2009 10 29, 20:46)
Bet man ten nepanasi i naturalia,ataugdavo saknys,kurios budavo zymiai tamsesnes ,o as ziauriai noriu atitaikyti taip,kad nesimatytu skirtumo su mano atauganciais naturaliais doh.gif  Ana karta kai daziau su sita pacia spalva,tai visai beveik nusiplove,aisku ne visai iki to kur buvo pries tai,bet ganetinai daug,bet jau labai mazai besiskyre nuo mano naturaliu,tai si karta tikiuosi ,kad kai apsiplaus,bus dar siek tiek tamsesne ir visai nebesiskirs,o manau taip ir bus smile.gif

Grazu,visus dazei?Kaip dazei?As gi jum sakiau kad 6 yra tamsi spalva,skaitosi dark blond,bet ji yra tamsi.Ziurekit i dark,ne i blond biggrin.gif Salta spalva dazei,tikiuosi tinka ir patinka mirksiukas.gif Man paciai grazu saltos tamsios spalvos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(diamondness @ 2009 10 29, 20:29)
Gyvinu tema mirksiukas.gif Siandien ryte nusidaziau jau antra karta dark ash blond 6.1. spalva:


Spalva graži, bet jau ne blondinių temai nuotraukos ax.gif
Atsakyti
Spalva is tiesu grazi, blizga plaukuciai wub.gif Bet as tai niekaip sviesiaplauke nepavadinciau blush-anim-cl.gif

As galvoju kokiai nors tamsaus gymio merginai, na kad ir oda butu l tamsi - tokia spalva gal ir butu sviesi, bet musu tipo merginom - tai jau tamsi mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės,
Badau skaityti temą nuo pradžių, nes tiesą sakant, nors metelių nemažai, nieko neišmanau apie plaukų šviesinimą blush2.gif doh.gif
Niekada nesu pati dažiusi plaukų, tai per daug ir nesigilinau į esmę... Man kirpėja nudažė milkshake dažais ir pasiūlė, kad šaknis kas mėnesį padažytų draugė (kad nereikėtų dažnai lakstyti į kitą miestą nes maniškė kirpėja dirba toli).
Tai va, ji davė milkshake dažų ir mums surašė instrukciją:
sumaišyti 3g S, 18g 901 ir 30g peroksido (2%) (viso 50-51g), laikyti 40 min. g.gif
Gal kas nors žinot milkshake dažus ir galit truputį pakomentuoti? Labai bijau susigadint plaukus, drauge pasitikiu, kad ji mokės nudažyti, nes sau dažosi, bet man neramu dėl tų kiekių... Kažkaip peroksido daugokai atrodo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fire: 30 spalio 2009 - 15:57