Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

QUOTE(Fire @ 2009 10 30, 15:53)
Sveikutės,
Badau skaityti temą nuo pradžių, nes tiesą sakant, nors metelių nemažai, nieko neišmanau apie plaukų šviesinimą  blush2.gif  doh.gif
Niekada nesu pati dažiusi plaukų, tai per daug ir nesigilinau į esmę... Man kirpėja nudažė milkshake dažais ir pasiūlė, kad šaknis kas mėnesį padažytų draugė (kad nereikėtų dažnai lakstyti į kitą miestą nes maniškė kirpėja dirba toli).
Tai va, ji davė milkshake dažų ir mums surašė instrukciją:
sumaišyti 3g S, 18g 901 ir 30g peroksido (2%) (viso 50-51g), laikyti 40 min.  g.gif
Gal kas nors žinot milkshake dažus ir galit truputį pakomentuoti? Labai bijau susigadint plaukus, drauge pasitikiu, kad ji mokės nudažyti, nes sau dažosi, bet man neramu dėl tų kiekių... Kažkaip peroksido daugokai atrodo  g.gif

Nezinau,ka milkshake reiskia S blush2.gif
Labai idomi receptura,dazu gaunasi 21gr g.gif Seip visi receptus daro,kad butu pvz 15,20,30 ir t.t Sakau nzn kas yra tas S taigi nesigincyju,gali buti ir tokia receptura.
Taip suprantu jums dazus skiede 1/1,5 taigi 21gr dazu plius 31,5 ml Kremoksido.Gaunasi 52,5 gr mases.
g.gif tai reikia tureti spec svarstykles kad taip atmatuoti...
Kas tas S milkshake panos,help.gif padekit,zinociau kas tas yra,galima butu paprasciau gal ta receptura parasyti ax.gif
O del kremoksido kiekio,viskas gerai,taip turi buti.sviesinant dazai skiedziami 1/1.5 arba 1/2 cia viskas gerai.Milkshake panos cia dazosi,patika jom ir tinka,geri daziai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo carela: 30 spalio 2009 - 19:13
QUOTE(carela @ 2009 10 30, 14:34)
Grazu,visus dazei?Kaip dazei?As gi jum sakiau kad 6 yra tamsi spalva,skaitosi dark blond,bet ji yra tamsi.Ziurekit i dark,ne i blond biggrin.gif Salta spalva dazei,tikiuosi tinka ir patinka mirksiukas.gif Man paciai grazu saltos tamsios spalvos mirksiukas.gif

Dekuj 4u.gif Daziau visus kaip ir pataret,laikiau 15 min ir gavosi lygiai taip pat kaip ana karta...Galima sakyti patenkinta esu,bet vistiek zinau,kad nusiplaus ir tada tikrai gales tamsia blondine pavadint biggrin.gif Ir patinka,kad spalva sisip ziurint gyvai neturi to gelsvumo,kaip saket yra salta,o ir nublukus tai spalvai islieka kazkaip tas pilkumas-saltumas cool.gif
Papildyta:
QUOTE(aistuliaa @ 2009 10 30, 00:15)
Na man priespaskutineje atrodo beveik juodi jau  unsure.gif  per tamsus kazkaip..

Juodi tikrai nera,ne tamsiai rudais dar pavadinti negalima,tiesiog saltesne spalva,be jokiu auksiniu atspalviu,tai ir atrodo galbut tamsiau schmoll.gif biggrin.gif Tokie kaip priespaskutinej foto yra kai yra prieblanda,mazas apsvietimas,o tokia kaip kitose foto-kai yra sviesiau,na o taip dazniausiai ir buna... biggrin.gif Gal man is pradziu kaip ipratus prie sviesesniu kazkiek,vakar tamsiau atrode mano akim plaukai,siandien jau apsipratau labiau,tai kazkaip jau net sviesesni atrodo biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Nanda @ 2009 10 30, 16:59)
Spalva graži, bet jau ne blondinių temai nuotraukos  ax.gif

Nu gal ir ne sitai temai,bet dejau pagal tai,koks atspalvis ant dazu buvo parasytas,o buvo dar blond visgi biggrin.gif Galesiu imest foto kai nubluks,o manau taip greit bus,sprendziant is ano dazymo,tai jau tikrai manau siai temai dar tiksiu blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Elektraaa @ 2009 10 30, 17:22)
Spalva is tiesu grazi, blizga plaukuciai  wub.gif Bet as tai niekaip sviesiaplauke nepavadinciau  blush-anim-cl.gif

As galvoju kokiai nors tamsaus gymio merginai, na kad ir oda butu l tamsi - tokia spalva gal ir butu sviesi, bet musu tipo merginom - tai jau tamsi  mirksiukas.gif

Dekuj 4u.gif Nesu ziauriai balta(kai pasipudrinu dar kazkiek tamsesne bunu biggrin.gif ),bet mano nuomone nebutinai turi buti tamsus plaukai ir tamsi oda,tamsiaplaukiu sviesiaodziu irgi labai daug esu maciusi,ir dauguma graziai atrode... smile.gif nu aisku ne tokia lavonine oda,kur kai buna salta net pamelsta,tokiu atveju tikrai geriau sviesus plaukai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(diamondness @ 2009 10 30, 19:41)
Galesiu imest foto kai nubluks,o manau taip greit bus,sprendziant is ano dazymo,tai jau tikrai manau siai temai dar tiksiu blush2.gif


Labai norėtųs pamatyti kaip atrodys paplovus bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(diamondness @ 2009 10 30, 20:41)
Dekuj 4u.gif Nesu ziauriai balta(kai pasipudrinu dar kazkiek tamsesne bunu biggrin.gif ),bet mano nuomone nebutinai turi buti tamsus plaukai ir tamsi oda,tamsiaplaukiu sviesiaodziu irgi labai daug esu maciusi,ir dauguma graziai atrode... smile.gif nu aisku ne tokia lavonine oda,kur kai buna salta net pamelsta,tokiu atveju tikrai geriau sviesus plaukai biggrin.gif


Man grazu ir kai balta oda bei tamsus plaukuciai mirksiukas.gif Nes pati kazkada tokia buvau blush2.gif Kaip tu apibudinai biggrin.gif Tik, kad daug kas sake jog man daug labiau tinka buti sviesiaplauke, tai as ir atsiauginau naturalius, o paskui pasisviesinau ax.gif

O kazkada atrodziau va taip blush2.gif

Turejau omeny, kad jei tamsesnes odos merginai tik siek tiek pasviesini plaukus, kad ir iki 6 numeriuku, ji atrodo is tiesu kaip sviesiaplauke mirksiukas.gif O pvz man 6 numeriukas, jau nlbai pavadintum blondine ax.gif

Apskritai tai as uz pasikeitimus drinks_cheers.gif pati dziaugiuosiu, kad buvau ir trumpaplauke, ir tamsesniais, ir sviesesniais thumbup.gif Paskui lengviau issirinkti viduriuka 4u.gif Nors as tiesa sakant dar iki dabar nzn, kaip man geriausiai tinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2009 10 30, 20:11)
Nezinau,ka milkshake reiskia S  blush2.gif
Labai idomi receptura,dazu gaunasi 21gr  g.gif Seip visi receptus daro,kad butu pvz 15,20,30 ir t.t  Sakau nzn kas yra tas S taigi nesigincyju,gali buti ir tokia receptura.
Taip suprantu jums dazus skiede 1/1,5 taigi 21gr dazu plius 31,5 ml Kremoksido.Gaunasi 52,5 gr mases.
g.gif tai reikia tureti spec svarstykles kad taip atmatuoti...
Kas tas S milkshake panos,help.gif padekit,zinociau kas tas yra,galima butu paprasciau gal ta receptura parasyti ax.gif
O del kremoksido kiekio,viskas gerai,taip turi buti.sviesinant dazai skiedziami 1/1.5 arba 1/2 cia viskas gerai.Milkshake panos cia dazosi,patika jom ir tinka,geri daziai.


Labai ačiū, carela 4u.gif susirdau dėžutes nuo dažų, kad išsiaiškinti, kas tas S, tai pasirodo Argento arba Silver biggrin.gif
O 901 yra Ash ultra blond ax.gif
Na, aš su prieskoniams skirtoms svarstyklėm sveriu blush2.gif Šiaip kai man kirpėja nudažė, tai labai buavu patenkinta - tokia šalta, peleninė spalva gavosi, man labai tiko wub.gif tik jau ataugau, tai reik kažką daryt biggrin.gif
Papildyta:
Elektraaa, tavo labai graži oda wub.gif Tad Tau tinka ir tamsiai ir šviesiai ax.gif Bet man gal vis tik šviesiai gražiau... Nes aš prijaučiu blondėms biggrin.gif Na, labiausiai tai natūralesnėms, ne toms, "plastikinėms" nusirudinusioms veidus...

Beje, tamsūs plaukai turi dar šiokį tokį "minusiuką" - jie labai išryškina ne tik veido odą, bet ir bruožus, tai labai gražu, kai taisyklingi, bet jei yra kokių trūkumų (pvz., stambi nosis ar pan.), tai irgi geriau rinktis šviesesnę spalvą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fire @ 2009 10 31, 16:56)
Labai ačiū, carela  4u.gif susirdau dėžutes nuo dažų, kad išsiaiškinti, kas tas S, tai pasirodo Argento arba Silver  biggrin.gif
O 901 yra Ash ultra blond  ax.gif
Na, aš su prieskoniams skirtoms svarstyklėm sveriu  blush2.gif Šiaip kai man kirpėja nudažė, tai labai buavu patenkinta - tokia šalta, peleninė spalva gavosi, man labai tiko  wub.gif tik jau ataugau, tai reik kažką daryt  biggrin.gif
Papildyta:
Elektraaa, tavo labai graži oda  wub.gif Tad Tau tinka ir tamsiai ir šviesiai  ax.gif Bet man gal vis tik šviesiai gražiau... Nes aš prijaučiu blondėms  biggrin.gif Na, labiausiai tai  natūralesnėms, ne toms, "plastikinėms" nusirudinusioms veidus...

Beje, tamsūs plaukai turi dar šiokį tokį "minusiuką" - jie labai išryškina ne tik veido odą, bet ir bruožus, tai labai gražu, kai taisyklingi, bet jei yra kokių trūkumų (pvz., stambi nosis ar pan.), tai irgi geriau rinktis šviesesnę spalvą  mirksiukas.gif

Na dabar supratau.Jei turi galimybe matuoti tada gerai.Jei ne,tada gali dazu deti 17gr S 3gr ir kremoksido 30ml. Silveris duoda pilkumo mirksiukas.gif
Gali pasirodyti foto su savo spalva mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif Senokai berasiau, tai kol susiradau tema, visiskai uzvargt teko blush2.gif biggrin.gif Kadangi savo plaukuciu nuotraukos dar neturiu, o jie baigia jau nusiplaut ir dar galvoju, kur man cia kitus dazus rast, tai tik pagirsiu diamondness plaukucius, kad labai grazi spalvyte, na taip nebe blondine, bet grazu tikrai, kazko panasaus noreciau pati, jei nebuciau tokia balta kaip popieriaus lapas biggrin.gif Tikiuosi turesiu progu cia parasinet dazniau ir neatitrukti nuo temos 4u.gif
Kas liecia tamsiu plauku ir trukumu isryskinimo tema, tai nemanau, kad butent tamsus paryskina minusus. Man odos defektai labiau isryskedavo turint sviesius plaukus. Manau turint didesne nosyte reikia kirpimo tinkamo, nes kaip tik sviesus plaukai stambina veida ir viska paryskina, bent taip as ant saves esu pastebejusi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fire @ 2009 10 31, 17:56)
Elektraaa, tavo labai graži oda  wub.gif Tad Tau tinka ir tamsiai ir šviesiai  ax.gif Bet man gal vis tik šviesiai gražiau... Nes aš prijaučiu blondėms  biggrin.gif Na, labiausiai tai  natūralesnėms, ne toms, "plastikinėms" nusirudinusioms veidus...

Beje, tamsūs plaukai turi dar šiokį tokį "minusiuką" - jie labai išryškina ne tik veido odą, bet ir bruožus, tai labai gražu, kai taisyklingi, bet jei yra kokių trūkumų (pvz., stambi nosis ar pan.), tai irgi geriau rinktis šviesesnę spalvą  mirksiukas.gif


Aciu uz pagyras odai 4u.gif man viskas priklauso nuo mitybos, jei tik pradedu valgyt slamsta, tai tas slamstas ir islenda ant veido doh.gif Jeii valgau sveikai - oda ir buna grazi ax.gif

As ir prijauciu blondinems drinks_cheers.gif Kazkaip visad labiau idealizuoju blondinems, o ne satenems ar brunetems cool.gif Bet man patinka nenaturalios blondes, visu idealiausia Shakira wub.gif o po jos Brigitte Bardot ir Jesica Alba su sviesiais plaukuciais (su rudais man ji schmoll.gif )

As skaicius kazkur, kad balti plaukuciai isryskina veido nelygumus ir spuogiukus g.gif Bet geltoni gal ne smile.gif
Tamsesni plaukuciai lb graziai isryskina akytes thumbup.gif Budama tamsesniu plauku, beveik nesidazydavau akiu, tik lupas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Egliukasz @ 2009 10 31, 20:31)
Manau turint didesne nosyte reikia kirpimo tinkamo, nes kaip tik sviesus plaukai stambina veida ir viska paryskina, bent taip as ant saves esu pastebejusi ax.gif

drinks_cheers.gif as ir kazkaip su sviesiais plaukais jauciuosiu daugiau pustazande biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elektraaa: 31 spalio 2009 - 20:02
QUOTE(Elektraaa @ 2009 10 31, 21:03)
drinks_cheers.gif as ir kazkaip su sviesiais plaukais jauciuosiu daugiau pustazande  biggrin.gif


As esu sulaukusi komentaru, kad su sviesiais plaukais veidas atrode platesnis doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 10 31, 22:05)
As esu sulaukusi komentaru, kad su sviesiais plaukais veidas atrode platesnis  doh.gif  doh.gif

O as su tamsesniais kazkaip lyg sukustu...nesinau kaip ir issireiksti biggrin.gif gal veidas kazkaip labiau pailgeja,bet ir susiaureja,o tas duoda daug visam bendram vaizdui biggrin.gif Man tokie jau tikrai ganetinai sviesus absoliuciai netiktu jau vien del to,kad antakiai mano yra labai tamsus,na gal ne juodi,bet tokie tamsiai tamsiai rudi ir kai turejau kazkada plaukus kazkur ties 8 nr.,tai visam veide antakiai tik isryskedavo bigsmile.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Egliukasz @ 2009 10 31, 21:31)
Sveikos mergaites 4u.gif  Senokai berasiau, tai kol susiradau tema, visiskai uzvargt teko blush2.gif  biggrin.gif Kadangi savo plaukuciu nuotraukos dar neturiu, o jie baigia jau nusiplaut ir dar galvoju, kur man cia kitus dazus rast, tai tik pagirsiu diamondness plaukucius, kad labai grazi spalvyte, na taip nebe blondine, bet grazu tikrai, kazko panasaus noreciau pati, jei nebuciau tokia balta kaip popieriaus lapas biggrin.gif Tikiuosi turesiu progu cia parasinet dazniau ir neatitrukti nuo temos 4u.gif
Kas liecia tamsiu plauku ir trukumu isryskinimo tema, tai nemanau, kad butent tamsus paryskina minusus. Man odos defektai labiau isryskedavo turint sviesius plaukus. Manau turint didesne nosyte reikia kirpimo tinkamo, nes kaip tik sviesus plaukai stambina veida ir viska paryskina, bent taip as ant saves esu pastebejusi ax.gif

Dekuj,kad patiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2009 10 31, 20:30)
Na dabar supratau.Jei turi galimybe matuoti tada gerai.Jei ne,tada gali dazu deti 17gr S 3gr ir kremoksido 30ml. Silveris duoda pilkumo mirksiukas.gif
Gali pasirodyti foto su savo spalva mirksiukas.gif


Dėkui 4u.gif
Pasirodysiu gal kai nusidažysiu g.gif Bet šiaip tai gėda, nes jūsų visų tokie gražūs plaukai, o maniškiai ploni labai... man labai slinko ilgą laiką verysad.gif

Niu gal aš nusišnekėjau dėl tamsių plaukų blush2.gif Bet turėjau galvoje būtent "aštrius" bruožus... Dėl apvalumo, tai čia kaip šviesi rūbų spalva stambina, tai gal ir žandukai išryškėja prie šviesių ax.gif

Elektraaa Shakiros plaukai man gražūs ax.gif man nepatinka tokia variantai - labai labai šviesūs plaukai ir ruda ruda oda

kažkas panašaus
user posted image

Atsakyti
daug perskaičiau, nu bet nieko nesuprantu aš su tais peroksido procentais cry.gif blush2.gif
anksčiau dažydavau plaukus parduotuviniais dažais, dabar nusipirkau Keune 9,32 lygtai. Turiu keune kremoksida 6% ir iš eurokoso pirktą 9%-firmos neatsimenu, bet rašo profesional. Esu blondinė bet ne balta. Dabar šaknys ataugę ir reiktų dažyt. Natūrali spalva mano-lietuviška pilka.
Noriu patarimų kaip nusidažyti plaukus su šiais dažais, kokiu proc. skiesti geriau g.gif prieš pora savaičių bandžiau dažyt su jais, bet nepavyko. Šaknys šiek tiek pašviesėjo, o likusi plaukų spalva liko nepakitusi (šieninė). taigi, kaip nusidažyt, kad spalva būtų vienoda, ir bent jau matytųsi kad dažyta, kaip tonuot g.gif
4u.gif
Papildyta:
o kokia čia spalvytė, man labai wub.gif user posted image

nu ir klausimų pridaviau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo furyy: 01 lapkričio 2009 - 22:18