Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

Sveikutes smile.gif O kur Vilniuje galima nupirkti Keune 1517? kad butu lengviau rasti, as ne vilniete. Ir sakykit, jus cia rasot apie procentus, ten kazkaip atskirai reikia oksidanta pirkt ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(Birūta @ 2009 11 13, 08:58)
panos, gal kuri uzmatet kur Vilniuje rasti kauke/krema plauku galams is CEHKO - naujas produktas, kaip suprantu, apie 150 - 200ml turbut, pakuote i dantu pastos ar paprastu ranku kremo tubele panasi, melyna pakuote su ryskiai geltonu kanapes lapu? rekomendavo man kirpeja kaip labai daug dregmes duodancia priemone plauku galiukams blondinems. Klaipedoj ir Kaune zinau kur rast, o Vilniuje? PARKE nera...  verysad.gif MEDINESE SUKOSE irgi...


Sveikute, o kur klaipedoje galima jo rasti?smile.gif)0 Dekui
Atsakyti
Sveikos ;] Gal kuri žino,kaip išgaut tokią plaukų spalva kaip Godos Sabutytės? ;]
http://www.balsas.lt...ki_sabutyte.jpg
Atsakyti
QUOTE(*Nastiushka* @ 2009 11 13, 18:05)
Sveikutes smile.gif O kur Vilniuje galima nupirkti Keune 1517? kad butu lengviau rasti, as ne vilniete. Ir sakykit, jus cia rasot apie procentus, ten kazkaip atskirai reikia oksidanta pirkt ar kaip?


Taip, atskirai reikia pirkti oksidantą. Jis maišosi santykiu 1:2 man rodos. Stiprumą reikia rinktis pagal savo plauką ir norimą išgauti atspalvį.. Dažniausiai geriausiai turėti savo kažkokį indą į kurį tau įpils to oksidatoriaus ax.gif

QUOTE(Salvachita @ 2009 11 14, 23:51)
Sveikos ;] Gal kuri žino,kaip išgaut tokią plaukų spalva kaip Godos Sabutytės? ;]
http://www.balsas.lt...ki_sabutyte.jpg


Man rodos pas ją sruogelėmis dažyti plaukai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Salvachita @ 2009 11 14, 22:51)
Sveikos ;] Gal kuri žino,kaip išgaut tokią plaukų spalva kaip Godos Sabutytės? ;]
http://www.balsas.lt...ki_sabutyte.jpg


Nu as kaip suprantu, kad jos isvis plaukais naturalus ir dazyti kazkiek sruogelemis g.gif
Papildyta:
QUOTE(Birūta @ 2009 11 13, 12:58)
panos, gal kuri uzmatet kur Vilniuje rasti kauke/krema plauku galams is CEHKO - naujas produktas, kaip suprantu, apie 150 - 200ml turbut, pakuote i dantu pastos ar paprastu ranku kremo tubele panasi, melyna pakuote su ryskiai geltonu kanapes lapu? rekomendavo man kirpeja kaip labai daug dregmes duodancia priemone plauku galiukams blondinems. Klaipedoj ir Kaune zinau kur rast, o Vilniuje? PARKE nera...  verysad.gif MEDINESE SUKOSE irgi...

Idomu ar ji tikrai tokia gera g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Salvachita @ 2009 11 14, 22:51)
Sveikos ;] Gal kuri žino,kaip išgaut tokią plaukų spalva kaip Godos Sabutytės? ;]
http://www.balsas.lt...ki_sabutyte.jpg


Kazkur skaiciau, kad jinai dazosi sviesioms sruogelem smile.gif
Atsakyti
nusipirkau tos babuskos rusiska purskikli nenuplaunama sviesiems plaukams. su ramunelem. nu bet labai jau prastas! kai papurskiu tai kazkokie kaip isaudai pasidaro, veliasi... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mademoiselli @ 2009 11 18, 18:59)
nusipirkau tos babuskos rusiska purskikli nenuplaunama sviesiems plaukams. su ramunelem. nu bet labai jau prastas! kai papurskiu tai kazkokie kaip isaudai pasidaro, veliasi...  schmoll.gif

Atsargiai merginos su ramunelem,ramuneles ryzina sviesius plaukus mirksiukas.gif
Kur prapuolusios visos,tyla ramybe... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo carela: 18 lapkričio 2009 - 19:38
QUOTE(Birūta @ 2009 11 13, 12:58)
panos, gal kuri uzmatet kur Vilniuje rasti kauke/krema plauku galams is CEHKO - naujas produktas, kaip suprantu, apie 150 - 200ml turbut, pakuote i dantu pastos ar paprastu ranku kremo tubele panasi, melyna pakuote su ryskiai geltonu kanapes lapu? rekomendavo man kirpeja kaip labai daug dregmes duodancia priemone plauku galiukams blondinems. Klaipedoj ir Kaune zinau kur rast, o Vilniuje? PARKE nera...  verysad.gif MEDINESE SUKOSE irgi...

Siulyciau nuvaziuoti i Parduotuve Martina (Vilkpedeje ir PC Parkas ) Ten didziausias Cehko pasirinkimas koki tik maciau thumbup.gif reikes ir man nuvaziuoti, sudomino labai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2009 11 18, 20:37)
Atsargiai merginos su ramunelem,ramuneles ryzina sviesius plaukus mirksiukas.gif
Kur prapuolusios visos,tyla ramybe... 4u.gif

Kadangi plaukai palikti ramybes busenoj, tai ir tylim ax.gif

Taciau pastebejau, kad man jie nuo paprastu sampunu ir nenaudojant aliejuku lb issausejo, tiesiog kai patrinu su pirstais - siugzda blink.gif Galvoju gal man jau uzteks to poilsiojo rolleyes.gif
Atsakyti
Tiesa, uzsisakiau Split ender'i hihihi.gif santa2.gif
user posted image

tikiuosiu nebus veltui isleisti pinigeliai ax.gif blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(Elektraaa @ 2009 11 19, 14:32)
Tiesa, uzsisakiau Split ender'i  hihihi.gif  santa2.gif
user posted image

tikiuosiu nebus veltui isleisti pinigeliai  ax.gif  blush-anim-cl.gif


Obas, pirma kartą toki matau. Ką jis daro? bigsmile.gif
Atsakyti