Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

QUOTE(Elektraaa @ 2009 11 06, 16:06)
Neisivaizduoju  ax.gif

Pvz mano drauge nori baltuteliu plauku ir zinau, kad per visa ilgi jai su stipriu % nedazo, nes kazkada pabande viena sruogele kirpeja nudazyti ir pamate, kad plaukas trupa  g.gif ir todel jai daugiau net neleidzia prasyti balinti plauku  ax.gif 

Jusu atveju gal galima isrankioti tas tamsesnes sruogytes ir tik joms panaudoti stipresnius dazus?

Man asmeniskai grazu sviesinti plaukai sruogelem  mirksiukas.gif

tai galbut todel jos ir nenori per visus dazyti dideliu %,nes matyt nori issaugoti plauka sveika,na dazant saknis palaipsniui uzsidazys visi,o gal net taip kaip dabar ir naturaliau? g.gif ne tokia peroksidine blonde atrodau g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wenita @ 2009 11 06, 16:11)
tai galbut todel jos ir nenori per visus dazyti dideliu %,nes matyt nori issaugoti plauka sveika,na dazant saknis palaipsniui uzsidazys visi,o gal net taip kaip dabar ir naturaliau? g.gif ne tokia peroksidine blonde atrodau g.gif  mirksiukas.gif


idek nuotraukyte plaukuciu, ivertinsim blush-anim-cl.gif 4u.gif

gali ikelti i www.pics.lt, nusikopijuoti nuotraukos adresiuka ir mums parasyti nuoroda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elektraaa @ 2009 11 06, 16:19)
idek nuotraukyte plaukuciu, ivertinsim  blush-anim-cl.gif  4u.gif

gali ikelti i www.pics.lt, nusikopijuoti nuotraukos adresiuka ir mums parasyti nuoroda  4u.gif


va,radau kazka panasaus nete
http://cdn.buzznet.c...rig-1985681.jpg
Atsakyti
carela ,pasirodyk biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2009 11 07, 13:01)
carela ,pasirodyk biggrin.gif

butinai biggrin.gif reikia nusifotkint biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2009 11 08, 01:34)
butinai biggrin.gif  reikia nusifotkint biggrin.gif


Lauksim nuotraukyciu 4u.gif

Snd lb nustebau, pamacius, kad Jurga Seduikyte - sviesiaplauke bigsmile.gif
linkas

lb lb graziai ji man su sviesiais plaukais atrodo wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2009 11 08, 01:34)
butinai biggrin.gif  reikia nusifotkint biggrin.gif

aha reikia tongue.gif
aš šiandien išbandžiau išgirtąją loreal absolut repair ,nepajutau jokio gerumo g.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaitės smile.gif

Atsiprašau, praėjusią savaitę mano vaikeliukui apendicitą išpjovė, tai plaukai negalvoj man buvo... Bet dabar viskas ok biggrin.gif

QUOTE(Elektraaa @ 2009 11 02, 12:21)
Fire grazi spalvyte  4u.gif Nepamenu, kokiais dazais ir numeriuku dazai? Gal ir perlo spalvyte? Pabandyk dar kada dienos sviesoj nusifotkinti  mirksiukas.gif Siaip as ir is savo nuotrauku pastebejau, kad vos ne kiekvienoj nuotraukytej vis skirtingas atspalvis plaukuciu  ax.gif

Ačiū 4u.gif Spalva milkshake 901 (ash ultra blond) su S (silver). Perlo nėra mirksiukas.gif Neturiu dabar fotiko, bet kai pavyks, nufotkinsiu ir įmesiu dienos šviesoj ax.gif

QUOTE(carela @ 2009 11 02, 13:22)
Labai grazus plaukuciai ir spalva superine mirksiukas.gif


QUOTE(furyy @ 2009 11 02, 18:53)
wou Fire, kokie gražūs plaukai thumbup.gif


Labai ačiū jums 4u.gif Bet žinokit, tikrai nėra tokie jau gražūs tie mano plaukai unsure.gif Labai norėtųsi pasigirti, bet jie visada buvo slidūs, tiesūs ir ploni, o nuo dažymo, aišku, dar kažkiek plonėja, be to, ilgą laiką labai slinko, prieš nepilnus metus pavyko šiaip taip pristabdyt... Nešiojau plaukus iki liemens, bet dėl to slinkimo teko nusikirpt ir dabar jie vos truputį žemiau pečių. Labai pavydžiu, kam Dievas davė gražius stiprius plaukus wub.gif

QUOTE(Jurgutėlė @ 2009 11 03, 15:36)
fire ,įmesk dar foto ,nespėjau pamatyt



QUOTE(aistuliaa @ 2009 11 03, 19:59)


pabandykit dabar pažiūrėt 33 psl., turėtų rodyti, nes foto neišėmiau, tiesiog buvo man photobucket'as užlūžęs ax.gif

Mačiau, apie plaukučių saugojimą kalbėjot, tai aš jau kurį laiką, apie porą metų naudoju tik ekologiškus šampūnus arba bent be SLS, tai galiu pasakyti, kad tikrai pagerėjo plaukų išvaizda ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fire: 09 lapkričio 2009 - 19:31
aha ,rodo jau nuotraukytes ,graži spalvytė ,bet kaip gaila ,jei sakot ,kad iki liemens turėjot ,kad teko nusikirpt doh.gif
Atsakyti
Man nebuvo kažkokio šoko, nes nenusikirpau iš karto. Iš pradžių kiek pasitrumpinau iki krūtinės, po to po truputį vis trumpinau. Trumpiausiai nusikirpau šį pavasarį, tada jau buvo liūdnoka ax.gif Bet kadangi man kiek virš 30, tai nebūtina kasų ilgų augint biggrin.gif

Va, taip per trisdešimtmetį atrodė smile.gif

Atsakyti
Grazus 4u.gif jusu plaukuciai thumbup.gif Buvo ir dar dabar, mano nuomone, neprasciau atrodo wub.gif

Ir nereikia gedytis ir saves nuvertinti, tikrai buna prastesniu plaukuosenu tongue.gif

O del ilgio, tai man negrazu ziauriai ilgi ir sakykim tiesus schmoll.gif Jie dazniausiai buna lb nuobodus ax.gif
O plaukuciai siek tiek ilgesni peciu linijos ar pan su peciu linija gali buti iv. kirpimo, ir lb ivairiai juos gali nesioti, daug maziau rupescio ir grazu mirksiukas.gif

As pati lb stipriai isploninau plaukus ir siek tiek pakarpiau, kad galeciau auginti ilgesnius, nes dabar ilgis iki liemenuko susegimo biggrin.gif Sakiau, jei turesiu dar ilgesniu, tai tik stipriai pakarpytus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Elektraaa @ 2009 11 09, 22:09)
Grazus  4u.gif jusu plaukuciai  thumbup.gif Buvo ir dar dabar, mano nuomone, neprasciau atrodo  wub.gif

Ir nereikia gedytis ir saves nuvertinti, tikrai buna prastesniu plaukuosenu tongue.gif

O del ilgio, tai man negrazu ziauriai ilgi ir sakykim tiesus  schmoll.gif  Jie dazniausiai buna lb nuobodus  ax.gif 
O plaukuciai siek tiek ilgesni peciu linijos ar pan su peciu linija gali buti iv. kirpimo, ir lb ivairiai juos gali nesioti, daug maziau rupescio ir grazu  mirksiukas.gif

As pati lb stipriai isploninau plaukus ir siek tiek pakarpiau, kad galeciau auginti ilgesnius, nes dabar ilgis iki liemenuko susegimo  biggrin.gif  Sakiau, jei turesiu dar ilgesniu, tai tik stipriai pakarpytus  rolleyes.gif


Labai ačiū, ramiau širdžiai 4u.gif grynai mano draugės žodžiai parašyti biggrin.gif
Nu bet pavydžiu sveikų, storų, tankių plaukų vis tiek blush2.gif biggrin.gif

Na, man pats gražiausias ilgis žemiau menčių (iki liemenėlės sagties) thumbup.gif wub.gif

Ir labai gražu banguoti plaukučiai, aš tai sukdavau juos arba keletą kasų nakčiai pindavau. Dabar kai trumpoki, tarsi nėra prasmės, nebent šventei, nes nelabai ir sveika sukti. O pas ką natūralūs garbanojasi, tai man faina labai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fire: 09 lapkričio 2009 - 22:12