Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

QUOTE(Egliukasz @ 2009 09 29, 09:42)
O gal galit pasidalinti ziniomis, kodel? 4u.gif  Nes bent jau serumai ir kaukes man labai patinka L`orealio smile.gif Gal kenksmingi labai? g.gif


Oi, čia iš tiesų jau gal daugiau požiūrio reikalas... ax.gif Jei nesidomite natūralia ar ekologiška kosmetika, kūno priežiūros priemonėm, tai Loreal gal ir nebus jums kažkas blogo... 4u.gif Tiesiog esu skaičiusi nemažai, kad būtent šios firmos priemonės muša rekordus savo chemine sudėtim.
Čia daugiau jau man asmeniškai smile.gif ... šampūnai nepatinka, dekoratyvinė kosmetika taip pat nelabai... bet kiekvienam savo juk 4u.gif

QUOTE(Elektraaa @ 2009 09 29, 09:44)
Gal mes ne apie ta pacia linija kalbam?

As kalbu apie profesionalia produkcija  mirksiukas.gif
user posted image

Aisku, toki sampuna turetu tureti dauguma grozio salonu, kurie dirba su l'orealiu  g.gif


Tokio nebandžius, tai nieko negaliu sakyt... Gal verta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanda @ 2009 09 29, 10:57)
Oi, čia iš tiesų jau gal daugiau požiūrio reikalas...  ax.gif  Jei nesidomite natūralia ar ekologiška kosmetika, kūno priežiūros priemonėm, tai Loreal gal ir nebus jums kažkas blogo...  4u.gif  Tiesiog esu skaičiusi nemažai, kad būtent šios firmos priemonės muša rekordus savo chemine sudėtim.
Čia daugiau jau man asmeniškai  smile.gif ...  šampūnai nepatinka, dekoratyvinė kosmetika taip pat nelabai...  bet kiekvienam savo juk  4u.gif
Tokio nebandžius, tai nieko negaliu sakyt... Gal verta  g.gif


Manau, ir kitos merginos, gali pakomentuot sita sampuna mirksiukas.gif ?

Man tai jis patiko labiau nei schwarzkopf g.gif maziau sausina plauka mirksiukas.gif

Kitokiu nelabai bandziau g.gif

O dabar yra ir ekologiska linija L'oreal sampunu biggrin.gif jie ir neatsilieka nuo mados hihihi.gif

As apie chemija esu siek tiek tolerantiskesnes nuomones - jei jau dazom sviesiai plaukus, jau jie yra pakenkti chemijos blush-anim-cl.gif Tai gal geriau juos ir gydyt tuo paciu vaistu mirksiukas.gif g.gif

As juokauju 4u.gif
Atsakyti
sveikos ,aš kokia patenkinta parėjau iš kirpyklos wub.gif dažiau smukiom sruogelėm su kreminiais Alfa Parf dažiukais ,o paskui uždėjo Milkshake emulsiją ,tokia perlinė gavosi ,bet natūrali spalvytė :bigsmile bigsmile.gif
ir tam perliniam atsplaviui palaikyti nusipirkau SUBRINA firmos alyvinės spalvos purškaliuką ,dažantį standiklį Apraš- suteikia intensyvią spalvą,saulėgrąžų ekstraktas ir keratinas puoselėja plaukus
Kai išbandysiu ,parašysiu ar vertas dėmesio .
o kuri ten mergytė ieško spalvinančio šampūno ,galiu parduot Framesi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgutėlė: 29 rugsėjo 2009 - 13:20
QUOTE(Nanda @ 2009 09 29, 10:57)
Oi, čia iš tiesų jau gal daugiau požiūrio reikalas...  ax.gif  Jei nesidomite natūralia ar ekologiška kosmetika, kūno priežiūros priemonėm, tai Loreal gal ir nebus jums kažkas blogo...  4u.gif  Tiesiog esu skaičiusi nemažai, kad būtent šios firmos priemonės muša rekordus savo chemine sudėtim.
Čia daugiau jau man asmeniškai  smile.gif ...  šampūnai nepatinka, dekoratyvinė kosmetika taip pat nelabai...  bet kiekvienam savo juk  4u.gif


Tai be abejo, as kai megeja irgi ekologiskos organines kosmetikos, nes mano oda yra be proto jautri ir nieko ant jos su parabenais ( konservantais) nesutepsi, tai tikrai stengiuosi kuo naturalesnes medziagas naudoti, taciau plaukam priemoniu tinkamu niekaip neatsirinkau, nes po visko, kas turi mazai chemijos, mano plaukai siaubingai sunkiai issiplauna, nesisukuoja ir elektrinasi. Tad as manau, kad ji labiau tinkama naturaliems, tamsiai dazytiems plaukams priziureti, bet ne nualintiems sviesinimu. Nes mane tenkina ta mintis, kad plauku galiuke serume yra silikono dalis, bet uztat as juos kerpu kas 4 men. nes man visiskai nesisakoja ir taip pat tenkina chemine L`oreal Absolut Repair kaukes sudetis, nes karta y savaite palaikius 2 valandas as galiu net nebepurksti kondicionieriaus, man puikiausiai ir po plovimo tik su sampunu issisukuoja, o sampuna perku rusiska su placenta.
Bet cia galiu pagirti tik kelis produktus: Absolut ir Intense seriju kaukes, Absolut serumas, Shine Blond sampunas, kuris neduoda pilkumo y melsvuma, bet juo isplauti plaukai nebebuna geltono atspalvio. Apie priemones, parduodamas parduotuvese plius kosmetika nieko gero negaliu pasakyti doh.gif O Anglijoje berods kazkada vienai panelei nuo Casting dazu, kurie atseit augaliniai, taip istino visa galva ir veidas, kad y save nebuvo panasi blink.gif Kai pereisiu prie naturaliu zoliniu daziuku ir nebesviesinsiu plauku, bandysiu atrasti ir plauku prieziuros priemones, kurios nebutu tokios kenksmingos smile.gif Nes mano ypac jautri ir alergiska oda tarsi indikatorius nustato, ar tikrai priemones nekenksmingos biggrin.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Jurgutėlė @ 2009 09 29, 14:19)
sveikos ,aš kokia patenkinta parėjau iš kirpyklos  wub.gif


Laukiam vizualines medziagos, kad galetume isgirti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2009 09 29, 15:17)
Tai be abejo, as kai megeja irgi ekologiskos organines kosmetikos, nes mano oda yra be proto jautri ir nieko ant jos su parabenais ( konservantais) nesutepsi, tai tikrai stengiuosi kuo naturalesnes medziagas naudoti, taciau plaukam priemoniu tinkamu niekaip neatsirinkau, nes po visko, kas turi mazai chemijos, mano plaukai siaubingai sunkiai issiplauna, nesisukuoja ir elektrinasi. Tad as manau, kad ji labiau tinkama naturaliems, tamsiai dazytiems plaukams priziureti, bet ne nualintiems sviesinimu. Nes mane tenkina ta mintis, kad plauku galiuke serume yra silikono dalis, bet uztat as juos kerpu kas 4 men. nes man visiskai nesisakoja ir taip pat tenkina chemine L`oreal Absolut Repair kaukes sudetis, nes karta y savaite palaikius 2 valandas as galiu net nebepurksti kondicionieriaus, man puikiausiai ir po plovimo tik su sampunu issisukuoja, o sampuna perku rusiska su placenta.
Bet cia galiu pagirti tik kelis produktus: Absolut ir Intense seriju kaukes, Absolut serumas, Shine Blond sampunas, kuris neduoda pilkumo y melsvuma, bet juo isplauti plaukai nebebuna geltono atspalvio. Apie priemones, parduodamas parduotuvese plius kosmetika nieko gero negaliu pasakyti doh.gif O Anglijoje berods kazkada vienai panelei nuo Casting dazu, kurie atseit augaliniai, taip istino visa galva ir veidas, kad y save nebuvo panasi blink.gif Kai pereisiu prie naturaliu zoliniu daziuku ir nebesviesinsiu plauku, bandysiu atrasti ir plauku prieziuros priemones, kurios nebutu tokios kenksmingos smile.gif Nes mano ypac jautri ir alergiska oda tarsi indikatorius nustato, ar tikrai priemones nekenksmingos biggrin.gif  blush2.gif
Papildyta:
Laukiam vizualines medziagos, kad galetume isgirti thumbup.gif


As tai pries kelis men pasiryzau pereit prie organisku sampunu. Nors pries tai taip pat maniau ,kad jei dazau plaukus tai tos naturalios priemones man nepagelbes, bet vistik nusprendziau pabandyt, kol kas nesigailiu thumbup.gif
o pamaitint plaukus aliejais galima ir naminem kaukem, man nuo ju efektas net didenis nei nuo cheminiu kaukiu smile.gif
dabar labai laukiu, kol
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2009 09 29, 16:55)
As tai pries kelis men pasiryzau pereit prie organisku sampunu. Nors pries tai taip pat maniau ,kad jei dazau plaukus tai tos naturalios priemones man nepagelbes, bet vistik nusprendziau pabandyt, kol kas nesigailiu thumbup.gif
o pamaitint plaukus aliejais galima ir naminem kaukem, man nuo ju efektas net didenis nei nuo cheminiu kaukiu  smile.gif
dabar labai laukiu, kol


Kolkas kas? ax.gif
O koky sampuna naudoji? As irgi su naminem priemonem bandziau kaukes darytis, tai man vienos bedos buvo, kol isskalavau, issisukavau ir t.t. O dar viena karta toks yvykis buvo lotuliukas.gif Is vakaro pasidariau kauke su medum, kiausiniu, alyvuogiu aliejum ir dar kazkuo, o mano kambariokai sunaudojo likusy sampuna, tad ryte teko 8 valanda pedinti kuo greiciau y Akropoly ir darbe nusipirkus sampuna plautis galva doh.gif lotuliukas.gif Galit ysivaizduot, kaip buvo ryte smagu per miesta eiti su sukietejusia kauke ant plauku biggrin.gif
Atsakyti
Naminių kaukių plaukams nedarau ax.gif vis laiko nėra ir šiaip man gal nekvepia jos biggrin.gif Tikiu, kad naudinga ir efektyvu.

QUOTE(Jurgutėlė @ 2009 09 29, 13:19)
o kuri ten mergytė ieško spalvinančio šampūno ,galiu parduot Framesi  biggrin.gif


Aš ieškau, bet aš už jūros biggrin.gif

QUOTE(Egliukasz @ 2009 09 29, 14:17)
Tai be abejo, as kai megeja irgi ekologiskos organines kosmetikos, nes mano oda yra be proto jautri ir nieko ant jos su parabenais ( konservantais) nesutepsi, tai tikrai stengiuosi kuo naturalesnes medziagas naudoti, taciau plaukam priemoniu tinkamu niekaip neatsirinkau, nes po visko, kas turi mazai chemijos, mano plaukai siaubingai sunkiai issiplauna, nesisukuoja ir elektrinasi.


Kai rašiau savo požiūrį į Loreal, tai gal daugiau aplamai išreiškiau mintis apie šitą produkciją, ne vien plaukams. Kiek šampūnų bandžius, tai nepatiko... bet jau gundausi tą Shine blonde pabandyt. O visi bandyti Loreal šampūnai mano vargšams silpniems plaukams tikrai nepadėjo schmoll.gif Mano mylimais Weledos šampūnais išplauti dabar daug geriau atrodo ax.gif Aliejukais lepinu, nes neiššukuočiau tikrai.
Atsakyti
QUOTE(Nanda @ 2009 09 29, 18:27)
Naminių kaukių plaukams nedarau  ax.gif  vis laiko nėra ir šiaip man gal nekvepia jos  biggrin.gif  Tikiu, kad naudinga ir efektyvu.
Aš ieškau, bet aš už jūros  biggrin.gif
Kai rašiau savo požiūrį į Loreal, tai gal daugiau aplamai išreiškiau mintis apie šitą produkciją, ne vien plaukams. Kiek šampūnų bandžius, tai nepatiko... bet jau gundausi tą Shine blonde pabandyt. O visi bandyti Loreal šampūnai mano vargšams silpniems plaukams tikrai nepadėjo  schmoll.gif Mano mylimais Weledos šampūnais išplauti dabar daug geriau atrodo  ax.gif  Aliejukais lepinu, nes neiššukuočiau tikrai.


O ka is Weledos ir kitu ekologisku naudojate, labai susidomejau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2009 09 29, 18:47)
O ka is Weledos ir kitu ekologisku naudojate, labai susidomejau 4u.gif


Jei būtent plaukams, tai neseniai pradėjau naudot aliejuką user posted image

ir jau kuris laikas naudoju Rozmarinų šampūną ir rozmarinų vandenį. Labai liuks wub.gif

Čia natūrali kosmetika, bet ne visa jų produkcija ekologiška, man atrodo... na, bent jau be cheminių priedų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2009 09 29, 17:19)
Kolkas kas? ax.gif
O koky sampuna naudoji? As irgi su naminem priemonem bandziau kaukes darytis, tai man vienos bedos buvo, kol isskalavau, issisukavau ir t.t. O dar viena karta toks yvykis buvo lotuliukas.gif  Is vakaro pasidariau kauke su medum, kiausiniu, alyvuogiu aliejum ir dar kazkuo, o mano kambariokai sunaudojo likusy sampuna, tad ryte teko 8 valanda pedinti kuo greiciau y Akropoly ir darbe nusipirkus sampuna plautis galva doh.gif  lotuliukas.gif Galit ysivaizduot, kaip buvo ryte smagu per miesta eiti su sukietejusia kauke ant plauku biggrin.gif


na cia topini yvyki apturejus buvai biggrin.gif
Kol kas - kad perejau prie naturaliu smile.gif
suo metu naudoju "faith in nature" is akroopolio sveiku produktu, juros dumbliu sampunas ir kanapiu kondicionierius, si porele man papurina plauka nemazai, gerai isiplauna, be kondicionieriaus tai neisiversciau (neisisukuociau).
del naminiu, tai medus, kiausiniai labai velia plauka, man aliejai patinka kurie nesunkiai isiplauna.
Papildyta:
QUOTE(Nanda @ 2009 09 29, 18:27)
Mano mylimais Weledos šampūnais išplauti dabar daug geriau atrodo  ax.gif  Aliejukais lepinu, nes neiššukuočiau tikrai.


Mano pirmas bandytas buvo weledos rozmarinu, bet didelio ispudzio nepadare, kaip uz tokia kaina tikejaus kazko kito, nors kitu merginu rekomendacijos kaip NR. 1 naturalus sampunas.
Papildyta:
QUOTE(Nanda @ 2009 09 29, 20:09)
Jei būtent plaukams, tai neseniai pradėjau naudot aliejuką user posted image

ir jau kuris laikas naudoju Rozmarinų šampūną ir rozmarinų vandenį. Labai liuks  wub.gif

Čia natūrali kosmetika, bet ne visa jų produkcija ekologiška, man atrodo... na, bent jau be cheminių priedų  ax.gif


man regis SLS turi rozmarinu sampunas g.gif ir nera sertifikuotas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Melajja: 29 rugsėjo 2009 - 21:36
QUOTE(Melajja @ 2009 09 29, 21:35)
man regis SLS turi rozmarinu sampunas  g.gif ir nera sertifikuotas


Vat nežinau... unsure.gif tiesiog paėmiau, pirkdama kremą veidui, pabandyt ir šampūną šitą... labai patiko.
Atsakyti
na va ,mergytės ,tokia spalvytė biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgutėlė: 30 rugsėjo 2009 - 18:12