Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiška patalynė

QUOTE(Cerni @ 2009 07 05, 22:35)
Sveikos siuvejeles! Reikia man jusu patarimo  blush2.gif : kas yra dedama i lovytes apsaugeliu vidu? Porolonas? Kur ji geriausia pirkti?  g.gif

senukuose pilna bet kokio mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu uz atsakymus 4u.gif

QUOTE(kristaaa @ 2009 07 05, 22:21)
as i apsaugeles dedu santepona  4u.gif man jis mielesnis


O ne per plonas jis? ax.gif Gal kelis sluoksnius dedi?


QUOTE(aleksiuke @ 2009 07 06, 16:48)
senukuose pilna bet kokio mirksiukas.gif


reiks pasiziuret senukuose smile.gif
Atsakyti
santepono yra ivairiu storiu ir tikrai gana minkstutes jos buna galima ir kelis sluoksnius deti priklauso kokio storio jo turi mirksiukas.gif
Atsakyti

g.gif a man tai porolonas atrodo geriau
nes nuo sintepono kaip pagalves kokiso ispustos jei daug sluoksniu
nebent persiut reiktu tankiau
Atsakyti
QUOTE(drogmina @ 2009 06 19, 17:40)
Dauguma kalbejot apie audiniu parduotuves vilniuje ir kaune, gal yra klaipedieciu siuveju, kurios zino, kur galima nusipirkt medziagyciu pigau ir kur didesnis pasirinkimas? smile.gif  rolleyes.gif

na brangesnės , bet kokybiškesnės yra šalia submarino picerijos, reik užeiti iš šono, buvusi itališkų audinių parduotuvė, pigesnių yra šalia senojo turgaus maža tokia ruskinė senovinė pardutuvė kur prekiauja bulvėmis maždaug tam šone, ten nemažas pasirinkimas, dar kitoje pusėje tame pačiame senąjame turguje yra irgi tokia tarybinė parduotuvė, irgi yra nemažas pasirinkimas, nežinau ar aiškiai aprašiau, nes nežinau nei adresų nei telefonų numerių, 4u.gif

QUOTE(kristaaa @ 2009 07 05, 23:21)
as i apsaugeles dedu santepona  4u.gif man jis mielesnis

bet aš galvoju, gal porolonas būtų geriau, nes sinteponas kažin skalbiamas nesukrenta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2009 07 07, 15:11)
na brangesnės , bet kokybiškesnės yra šalia submarino picerijos, reik užeiti iš šono, buvusi itališkų audinių parduotuvė, pigesnių yra šalia senojo turgaus maža tokia ruskinė senovinė pardutuvė kur prekiauja bulvėmis maždaug tam šone, ten nemažas pasirinkimas, dar kitoje pusėje tame pačiame senąjame turguje yra irgi tokia tarybinė parduotuvė, irgi yra nemažas pasirinkimas, nežinau ar aiškiai aprašiau, nes nežinau nei adresų nei telefonų numerių,  4u.gif
bet aš galvoju, gal porolonas būtų geriau, nes sinteponas kažin skalbiamas nesukrenta  g.gif

na as kiek skalbiau tai nesukrenta nes juk jis is visu pusiu prisitvirtina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2009 07 07, 15:09)
g.gif  a man tai porolonas atrodo geriau
nes nuo sintepono kaip pagalves kokiso ispustos jei daug sluoksniu
nebent persiut reiktu tankiau

pagalvokim kokią funkciją turi atlikti apsaugėlės mirksiukas.gif

ir tų sluoksnių reikia dėti su protu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aleksiuke @ 2009 07 08, 08:03)
pagalvokim kokią funkciją turi atlikti apsaugėlės mirksiukas.gif

ir tų sluoksnių reikia dėti su protu smile.gif

drinks_cheers.gif as dukrai siuvau is sintepono ir tikrai nestoras dariau schmoll.gif skalbesi gerai,nesukrito ax.gif drauge turi pirktines su paralonu,tai sake,kai skalbe,persisuko jis ten kazkaip doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pagrandukasss @ 2009 07 08, 08:38)
drinks_cheers.gif as dukrai siuvau is sintepono ir tikrai nestoras dariau  schmoll.gif skalbesi gerai,nesukrito  ax.gif drauge turi pirktines su paralonu,tai sake,kai skalbe,persisuko jis ten kazkaip  doh.gif

drinks_cheers.gif as ir turejau pirktines su paralonu tai kazkoks kosmaras buvo kol jas atitiesini po skalbimo o va su santiponu jokiu bedu thumbup.gif
Atsakyti



Labai dekoju Naktibalda wink.gif
Atsakyti
as galvojau kad tos kur su porolonu visada buna su nuimamais uzvalkaliukais
tai ir galvoju kad kaip patogu bigsmile.gif
net nepamaniau kad pirktiniu buna poroloniniu ir su nenuimamais uzvalkalais
tada tikra nesamone blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2009 07 09, 22:44)
as galvojau kad tos kur su porolonu visada buna su nuimamais uzvalkaliukais
tai ir galvoju kad kaip patogu  bigsmile.gif
net nepamaniau kad pirktiniu buna poroloniniu ir su nenuimamais uzvalkalais
tada tikra nesamone  blink.gif

tikrai yra

ir sinteponinių galima padaryti su "užvalkalais" mirksiukas.gif
Atsakyti