Įkraunama...
Įkraunama...

Kurioje vietoje ir kokias tattoo turite?

Nepavyko rasti jokios temelės apie turimas tatuiruotes, tai vat ir įdomu kas kur kokias pasidarę, kaip issirinko, kokia kitų reakcija? Ar susirgo ta liga, kad norisi DAR? cool.gif O gal gailitės pasidarę..? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo yume: 20 spalio 2008 - 20:22
As dariausi tatuiruote pries daugiau nei 7 metus (t.y. kai man buvo 16 metu) ir labai dar noreciau, bet mano vyras nesutinka lotuliukas.gif
Papildyta:
Pasidarius esu ant nugaros, tokia gerve su nulenkta galva. Tatuiruote tokia labiau ornamentine - ta prasme gulbes figura tarsi ornamentas, o ne kaip piesinys...Nezinau ar aiskiai isireiskiau ax.gif
Atsakyti
manau pakankamai aiskiai smile.gif
as irgi turiu ant nugaros bet drakoniuka ir dar viena drakoniuka ant kojos..laiku suskubau antraji pasidaryti, nes maniskis irgi daugiau nebeleidzia, o man dar bent vienos irgi labai norisi.. blush2.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Nu viska galiu suprast atrodo, isskyrus tatuiruotes.
auskara isiverei ir uzako skylute, kai nusibodo nesiot, o cia blink.gif
Pasalint juk ne taip paprasta po to, kaip issipaisyt. Be to nelieka be pedsaku ir daug skausmingiau.
Kaip atrodo 60 metu "mergaite" su drugeliu ant peties? lotuliukas.gif nu apsurdas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(daluzenik @ 2008 10 21, 10:40)
Nu viska galiu suprast atrodo, isskyrus tatuiruotes.
auskara isiverei ir uzako skylute, kai nusibodo nesiot, o cia  blink.gif
Pasalint juk ne taip paprasta po to, kaip issipaisyt. Be to nelieka be pedsaku ir daug skausmingiau.
Kaip atrodo 60 metu "mergaite" su drugeliu ant peties?  lotuliukas.gif  nu apsurdas  doh.gif


Kažin ar būdamas 16 metų galvoji, apie tai kaip atrodysi 60 metų biggrin.gif
Atsakyti
zinoma, kad negalvoji, kaip atrodysi, kai pasensi, bet is tiesu nemanau, kad bus kazkas labai tragisko..o juokaudama visiem sakau - kaip buvo ' dama su suniuku', taip as busiu 'bobute su drakonu'.. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo yume: 21 spalio 2008 - 10:05
QUOTE(Indrosele @ 2008 10 20, 23:18)
As dariausi tatuiruote pries daugiau nei 7 metus (t.y. kai man buvo 16 metu) ir labai dar noreciau, bet mano vyras nesutinka  lotuliukas.gif
Papildyta:
Pasidarius esu ant nugaros, tokia gerve su nulenkta galva. Tatuiruote tokia labiau ornamentine - ta prasme gulbes figura tarsi ornamentas, o ne kaip piesinys...Nezinau ar aiskiai isireiskiau  ax.gif



tiesa sakant, ne. Nelabai aiskiai. Taip ir nesupratau, ka tu ten isitatuiravus: gulbe ar gerve... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(daluzenik @ 2008 10 21, 09:40)
Nu viska galiu suprast atrodo, isskyrus tatuiruotes.
auskara isiverei ir uzako skylute, kai nusibodo nesiot, o cia  blink.gif
Pasalint juk ne taip paprasta po to, kaip issipaisyt. Be to nelieka be pedsaku ir daug skausmingiau.
Kaip atrodo 60 metu "mergaite" su drugeliu ant peties?  lotuliukas.gif  nu apsurdas  doh.gif

O man ta bobute atrodytu originaliai, ir paciai paziurejus i tatuiruote butu smagu jaunystes dienas atsimint...o pas mane dar tokioj vietoj, kad dazniausiai lieka po drabuziais, tai isvis nematau problemu...prie bikinio atrodo graziai, kitais kartais praktiskai nesimato biggrin.gif

QUOTE(katane @ 2008 10 21, 10:08)
tiesa sakant, ne. Nelabai aiskiai. Taip ir nesupratau, ka tu ten isitatuiravus: gulbe ar gerve... blink.gif

Kadangi ji ornamentine, tai gali laikyt ja ir gulbe ir gerve biggrin.gif net nezinau i kuria panasiau - vieni sako, kad gulbe, kiti - kad gerve biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(yume @ 2008 10 21, 11:04)
zinoma, kad negalvoji, kaip atrodysi, kai pasensi, bet is tiesu nemanau, kad bus kazkas labai tragisko..o juokaudama visiem sakau - kaip buvo ' dama su suniuku', taip as busiu 'bobute su drakonu'..  bigsmile.gif


Aš tai nieko prieš, pati norėčiau, bet kažkaip neišdrystu ax.gif
Atsakyti
pasidariau pries 11 metu ant kojos, liepsnele, kokiu 6cnt dydzio, kazkai kaip tik perskaitau kazka susiejusiu su tatoo, tai tik tada ir pamenu, kad ir as turiu... yra ir yra, ir tikrai ne kokia jaunikle esu, bet visai nemaiso, kaip gimus ,kad buciau su ja bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(daluzenik @ 2008 10 21, 10:40)
Kaip atrodo 60 metu "mergaite" su drugeliu ant peties?  lotuliukas.gif  nu apsurdas  doh.gif

Jei ta 60 metų mergaitė atrodo nekaip tai drugelis jos dar labiau nepagadins cool.gif
Turiu eglutės ornamentą ant menties rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šelma: 21 spalio 2008 - 13:42
Turiu ornamenta pilvo apacioje siek tiek i sona.Dariausi pries 5 metus ir siuo metu galvoju apie korekcija ir dar noreciau gal pratesti ornamenta ar kokiais seseliais pagrazinti
Atsakyti