Įkraunama...
Įkraunama...

Kurioje vietoje ir kokias tattoo turite?

Turiu 3 ir visas pasidariau iamzinti tam tikrus savo gyvenimo ivykius mirksiukas.gif Visos 3 yra pakankamai "uzslaptintose" vietose, todel tikrai be reikalo niekam nebado akiu tongue.gif
Atsakyti
nesidaryčiau nei už ką,man negražu,bet čia tik mano nuomonė,o kam patinka darykitės mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Mumuke,2008 10 24, 12:32]
aš labai noriu šioje vietoje tattoo bigsmile.gif Papasakok, ar labai skaudėjo, kai darė? unsure.gif
[/quote]


Nepasakyciau,kad jau taip labai skaudejo,nors meistre sake,kad ta vieta viena is skaudziausiu,bet pries tai gerai uzsalde,tad isakenciama.Pats skaudziausias momentas pakol padaro piesinio konturus,toliau vieni juokai mirksiukas.gif .
Atsakyti
Ir as turiu tatoo, ant kaires mentes.Man ji labai patinka wub.gif ,nors ,kartais net pamirstu kad ja turiu. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(carvel @ 2008 10 24, 21:01)
Nepasakyciau,kad jau taip labai skaudejo,nors meistre sake,kad ta vieta viena is skaudziausiu,bet pries tai gerai uzsalde,tad isakenciama.Pats skaudziausias momentas pakol padaro piesinio konturus,toliau vieni juokai  mirksiukas.gif .


ačiū už info 4u.gif Nors aš toks keistas padaras: susiplanuoju tiek daug dalykų, bet vis trūksta pinigų, o kai pinigų atsiranda, tai nesiryžtu doh.gif ir čia ne vien dėl tatoo, bet ir dėl gitaros ir kitų dalykų... Tai ir kybo ore tas klausimas, ar ryšiuos kada nors tatoo pasidaryti blush2.gif
Atsakyti
Noreciau mazutes tatu prie imtymios vieciukes,bet vis nedrystu blush2.gif
Atsakyti

Я делала перманетный макияж, 11 лет назад в Воркуте- держиться до сих пор, зареклась на губах не делать doh.gif


Я могу поделиться одним мастером ax.gif Новейший аппарат, лучшие краски, гарантия, делает татуировки , перманентный макияж...
Я человек дотошный и рекомендую редко кого, но зато прямой и честный lotuliukas.gif Вот за нее гарантирую 4u.gif
Мои девочки, могут говить, что от меня она и рассрочку делает

868314707 Анжела(она как-то Анцхел)

Подбирает для конкретного человека и рекомендует....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šiaurė: 25 spalio 2008 - 00:59
As turiu rozyte virs uzpakaliuko ant sono 4u.gif
Atsakyti
as turiu nedidele tetiuruote (kareivi su laumzirgio sparnais)ant kojos pasidariau ja budama 17 metu(tetiuruote-tokia dovana padovanojo drauge) smile.gif
ir dar 24 metu pasidariau nedidele tetiuruote nugaros apacioja su graziais zodziais skirtais mano vyrui;p smile.gif
Atsakyti
smile.gif as dariaus tatoo ant menties(pegasas) pries tris metus,italijoj.seniai norejau,ir kas stilinga-tas grazu,daryciaus gal dar kur maza,bet esu per sena,uzteks blush2.gif
Atsakyti
turiu ant slaunies lb grazia lapute, dariausi pries metus, noriu dar dvieju, bet kol kas nedristu, nes dar pamenu ta skausma... na, ne skausma, o nemalonu jausma kai ja dare... manoji lapute su seseliais, panasesne biskii vilka, tik is smailo snukucio galima pazint, kad lape ax.gif lb ne kiek nesigailiu, kad pasidariau ir nkd nesigailesiu... tik viliuosi, kad neturesiu celiulito... unsure.gif smile.gif
Atsakyti
as irgi noreciau mazutes virs sedmenu lotuliukas.gif bet va nedristu doh.gif
Atsakyti