Įkraunama...
Įkraunama...

Kurioje vietoje ir kokias tattoo turite?

Svajoju apie katyte ant kojos, prie čiurnos.. bigsmile.gif Arba kažką some like that. bigsmile.gif
Atsakyti
As turiu mazyte sirdele apraizgyta smulkiais lapeliais pacioje pilvo apacioje smile.gif matosi tik kai deviu kelnes ar sijonus pazemintu liemeniu arba kai su maudymuku esu 4u.gif
Atsakyti
norėčiau ant užpakalio išsitatuiruot pervertą širdelę, inkarą ir užrašą: васька, я тебиа лиублиу biggrin.gif
Atsakyti
apie tatuiruotes jau yra tema, dabar bus dvi
Atsakyti
iš tiesų, kažkaip manyčiau, kad dauguma užsuka čia g.gif
http://www.supermama...;#entry20779694

derėtų neskirstyti tokių pačių temų mirksiukas.gif
Atsakyti
Jauna zmogu pati jaunyste puosia, na o senam mazai kas dera ir pridera, todel darant tikius ilgalaikius sprendimus, manyciau reikia laaabai apgalvoti.
O jau tie, kuriu kunai, kaip tapyta drode (tikslaiu man panasiau i gyvate atrodo) man net slykstu.
Taip sakant kas per daug, tas nesveika.
Maciau senyvu zmoniu su tatuiruotemis, tai man tikrai negrazu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2008 10 22, 18:02)
iš tiesų, kažkaip manyčiau, kad dauguma užsuka čia g.gif
http://www.supermama...;#entry20779694

derėtų neskirstyti tokių pačių temų mirksiukas.gif



persiprasau - nemaciau tos temos.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(daluzenik @ 2008 10 22, 20:35)
Jauna zmogu pati jaunyste puosia, na o senam mazai kas dera ir pridera, todel darant tikius ilgalaikius sprendimus, manyciau reikia laaabai apgalvoti.
O jau tie, kuriu kunai, kaip tapyta drode (tikslaiu man panasiau i gyvate atrodo) man net slykstu.
Taip sakant kas per daug, tas nesveika.
Maciau senyvu zmoniu su tatuiruotemis, tai man tikrai negrazu  schmoll.gif

drinks_cheers.gif
Man isvis zmones su tatu primena aborigenus doh.gif
Papildyta:
QUOTE(adaptacijaa @ 2008 10 21, 21:10)
norėčiau ant užpakalio išsitatuiruot pervertą širdelę, inkarą ir užrašą: васька, я тебиа лиублиу  biggrin.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eris @ 2008 10 22, 23:18)
drinks_cheers.gif
Man isvis zmones su tatu primena aborigenus  doh.gif
Papildyta:

thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  lotuliukas.gif

man irgi tos tatuiruotes schmoll.gif ypatingai negrazu kai moteris issipaiso savo kuna
Atsakyti
Oas turiu viena,ant kaklo is nugaros puses,degtuku dezutes dydzio liepsneles ornamenta ir man ji labai patinka ,o kadaai pasensiu,uzsiauginsiu ilgesnius plaukus ir jos nesimatys mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(carvel @ 2008 10 23, 22:21)
Oas turiu viena,ant kaklo is nugaros puses,degtuku dezutes dydzio liepsneles ornamenta ir man ji labai patinka ,o kadaai pasensiu,uzsiauginsiu ilgesnius plaukus ir jos nesimatys  mirksiukas.gif .


aš labai noriu šioje vietoje tattoo bigsmile.gif Papasakok, ar labai skaudėjo, kai darė? unsure.gif
Atsakyti
Aš turiu tatuiruotė jau daugiau nei 10 metų. Dariausi tokioj vietoj kur senatvėj prisidengti galėsiu. O kai dariausi tatuiruotę man sakė, kad jei nesi įsitikinusi, tai nesidaryk, o jei iš tikrųjų nori, tai norėsi dar vienos.
Ir tikrai pasidaryčiau dar vieną, bet kolkas dar ne. Reikia prisiruošti senąją pasiryškinti ax.gif
Atsakyti