Įkraunama...
Įkraunama...

Kurioje vietoje ir kokias tattoo turite?

as turiu tatuiruote jau 6metai, norejau ant tokios kuno vietos kur nesimatytu labai, nes tai dariaus del saves ne del kitu akiu. Tai sumasciau ties kojos lenkimu aukstai netoli kirksnies. Buna, kad ir pati pamirstu jog ja turiu, nes nelabai krenta i akis smile.gif
Atsakyti
Turiu ant desinio peties skorpionona ir esu labai patenkinta smile.gif
Atsakyti
Aš taip pat turiu ant dešinės rankos, ant peties... rolleyes.gif pasidariau kai sukako 16 metų wub.gif ten toks stilizuotas ornamentas... ax.gif
bet laaabai norisi dar wub.gif tik jau niekas neleidžia blush2.gif
Atsakyti
Turiu mažą skorpioniuką ant nugaros apačios. Jau kokius turbūt šešis metus ją turiu, bet kažkaip nematau aš jos, tai ir neatsibodo. Vis dar patenkinta ja smile.gif Tik kad išbluko jau.. blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jammin1: 07 gegužės 2009 - 19:48
Nesizaviu tatuiruotemis, tai nezadu ir pati darytis. 4u.gif
Atsakyti
labai ir as noriu verysad.gif bet vyras sake is namu isvys doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Visiems turbut buna toks laikotarpis kai norisi tatuiruociu..buvo ir man kai ant nugaros kazko norejau, bet kazkodel apsigalvojau ir taip tas noras praejo...be to neseniai maciau nuotaka su didziule tatuiruote ant rankos tai net nupurte...labai nederejo balta princeses suknele ir tatuiruote... schmoll.gif o dar kai pagalvoji tai turbut po kokiu 30 - 40 metu ir pati nejaukiai jausciausi...jei darytis tatuiruote tai nebent nedidele ir ne tokioje matomoje vietoje, bet kiek zmoniu tiek nuomoniu... mirksiukas.gif
Atsakyti
man primena zekus grigusius is kalejimo,nietoleruoju tatuiruociu
Atsakyti
sveikos smile.gif
prisijungiu prie tu nuomoniu,kad tatuiruote nieko nekeicia.Jei jau tau 60,tai ar ji(tatuiruote)yra-ar jos nera,nei amzius,nei sielos busena nepasikeis.Taip,kad tos kurios jas darosi-tikrai niekam netrukdo,kitu gyvenimu neitakoja.Tai kiekvieno asmeninis reikalas.Su zekais tas dalykas man tikrai nesiasocijuoja.Nes kalejimuose darytu tatuiruociu ir kokybe kita,ir piesinukai manau visai is kitos srities biggrin.gif
As pati dariausi tattoo apie 27 metus.Ir dabar nesigailiu,nes tai nebuvo akimirkos uzsidegimas.O ir budama mociute atrodysiu kreizovai-nesijaudinu del to visai.Beja,mano tattoo tikrai didele,bet as butent tokios ir norejau.Dar gal vienos reiktu...vis pamastau apie pegasa ant nugaros...bet cia gal kada nors... mirksiukas.gif
Atsakyti
turiu driežiuką ant nugaros ax.gif
Atsakyti
o as turiu gyvate per visa blauzda ax.gif
Atsakyti
QUOTE(eveska @ 2009 05 07, 14:39)
Turiu ant desinio peties skorpionona ir esu labai patenkinta smile.gif

Ir as turiu skorpiona.. bet pamirsau ant kurios puses peties.. lotuliukas.gif
Patenkinta tatoo.. ax.gif
Atsakyti